موزه دبی


موزه دبی

موزه دبی که بسیار معروف است در شهر دبی در فورت الفاهیدی واقع شده است که در سال ۱۷۸۷ ساخته شده است، دیواره‌های قلعه ساخته شده از بلوک‌های مرجانی سنتی می‌باشد که همواره با آهک نگهداری می‌شود؛ طبقه بالا توسط قطب‌های چوبی پشتیبانی می‌شود و سقف ساخته شده از نخل، گل و گچ می‌باشد. این قلعه بعنوان اقامت برای خانواده حاکم، محلی برای حکومت و گاه پادمان و خدمت نیز بوده است؛ این مجموعه در دو نوبت ابتدا در سال ۱۹۷۱ و مجدد در سال ۱۹۹۵ به صورت گسترده‌ای ترمیم و بازسازی شده است و اکنون جزء برترین موزه شهر دبی در امارات می‌باشد؛ در حیاط آن چند قایق سنتی و یک خانه نخل با میز برج باد امارات و دبی واقع شده است در سمت راست سالن سلاح‌های قدیمی و سنتی و در سمت چپ نمایش سازه‌های موسیقی امارات و در طبقه‌ی پایین سالن‌های نمایشگاهی با نمایشگاه‌ها و جاذبه‌های مختلف زندگی سنتی کشور امارات از جمله ماهیگیری مروارید و زندگی بیابانی و… وجود دارد.
محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "موزه دبی" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: موزه دبی در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب موزه دبی را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال موزه دبی در فیسبوک
ارسال موزه دبی در تویتر
ارسال موزه دبی در واتس آپ
ارسال موزه دبی در تلگرام
خبرخوان موزه دبی

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0