ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها!


ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها!

شناختن آدم‌ها در همان نگاه اول یا چند دقیقه اول، مثل راه رفتن گربه روی شیروانی داغ می‌ماند، سخت است خیلی هم سخت است، اما اتفاق می‌افتد! راه و چاهی که اصول روانشناسی پیش پای ما می‌گذارد، دقیقاهم راه دارد هم چاه!

چون ساده انگاری و تصمیم گیری عاجلانه، از طریق داده‌های روانشناسی هم گاهی باعث اشتباهات عجیب و غریب می‌شود که تنها از طریق تمرین و تلاش شخص و داشتن یک دید عمیق و جست وجوگر، قابل پیشگیری است.

دیدی که ما به آن می‌گوییم، دید یک روانشناس که شما را روی کاناپه مطب روانپزشکی‌اش برانداز می‌کند!

بگویید چه جورابی دوست دارید تا بگوییم چه شخصیتی دارید! بله! جوراب‌ها پنجره‌ای رو به روح شما هستند. آن‌ها می‌توانند چیزهایی از شخصیت شما بگویند. برای دانستن شخصیت‌شناسی از روی نوع جوراب افراد آماده‌اید؟

شخصیت‌شناسی از روی نوع جوراب افراد

۱. طرح‌های به شدت شاد

شما اهل ماجراجویی هستید، و ابدا اجازه نمی‌دهید کسی شما را محدود و محصور کند! طرح‌های شاد خلاقانه نشان می‌دهند که آدمی اجتماعی هستید و می‌توانید با آدم‌ها به راحتی وارد صحبت شوید و اگر تصمیم به سفر بگیرید، به سرعت راهی می‌شوید.

۲. راه راه

سرزنده و مبتکر اما ساختار کمی رسمی را دوست دارید. شما آدمی خلاقی و آدمی پیشرو و پر دل و جرات هستید. آدمی که می‌تواند هنجارها را بشکند و راه درست را خودش پیدا کند.

۳. جوراب‌های لنگه به لنگه

شما یا به شدت تنبل هستید یا روحی آزاد دارید که تمایلی به سر خم کردن در مقابل استاندارهای جامعه ندارد. شما مستقل، دارای اعتماد به نفس و احتمالا شلخته هستید اما سرها به سوی شما برمی‌گردند و توجه سایرین را جلب می‌کنید. مردم دوست دارند می‌توانستند مثل شما به سرعت برنامه صبحگاهی‌شان را انجام بدهند.

۴. جوراب‌های ساده

این نوع جوراب نشان می‌دهد که شما طرفدار شفافیت و امنیت هستید تا جلب توجه. دوست دارید کارها به صورت عالی صورت بگیرند و در مورد چیزهای بی‌اهمیت فکر نمی‌کنید.

۵. جوراب‌های طرح لوزی

به احتمال زیاد طرفدار کلاسیک هستید. شما نه تنها قابل اعتماد هستید، بلکه اعتماد به نفس هم دارید و دوست دارید ماجراجویی کنید. شما دنیا را مثبت می‌بینید.

۶. جوراب‌های رنگ تیره مثل قهوه‌ای و سورمه‌ای و طوسی

شما در درک شرایط و موقعیت‌ها بسیار ماهر هستید و در همه امور رسمی بودن را ترجیح می‌دهید. این جوراب‌ها جزو ملزومات کمد آقایان هستند.

۷. طرح گلدار

شما روحیه‌ای حساس دارید، اهل رویاپردازی و بسیار رمانتیک هستید. شما آدمی هستید که به دیگران توجه و محبت زیادی دارد.

۸. جوراب سفید

شما آدمی محافظه‌کار و دارای شخصیتی قوی و پر از انرژی مثبت هستید.

ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها!
ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها!

الف) بگویید طرفتان چی پوشیده تا بگوییم چگونه است.

این جمله از شکسپیر نیست، فقط جمله آشنایی است که یک محقق بسادگی می‌گوید و اثبات می‌کند که حقیقت هم دارد. اینکه لباس پوشیدن، کفش‌ها و حتی موبایل و خودکار آدم‌ها شخصیت اجتماعی و فرهنگ خانوادگی‌شان را بازگو می‌کند، هرچند بازی ساده یی نیست اما می‌تواند واقعی و روزمره باشد، مثلا شما هیچ وقت به جوراب‌های طرف مقابلتان دقت کرده اید؟

لازم نیست آن طرف مقابل، حتما رییس شرکت شما، مدیر مدرسه فرزندتان یا شخصی باشد که با او قرار کاری دارید، می‌توانید دفعه اول داده‌های ذهنی‌تان را روی جوراب مرد یا زنی که در اتوبوس یا مترو روبرویتان نشسته است، آزمایش کنید!

ب ) بگویید جورابش چه رنگی و چه جنسی است تا بگوییم چطور زندگی می‌کند.

رنگ‌ها نقطه‌های روشنی هستند که یک محقق روانشناسی را در تاریکی به مقصد می‌رسانند، مثل همین رنگ قرمز که اگر احیانا رنگ جوراب فرد مقابل شما بود، می‌تواند نشانه تمایل بیمارگونه به جلب محبت و توجه دیگران باشد. علاوه بر این استفاده از رنگ قرمز نشانه بیماری‌های نهفته گوارشی و عصبی است و بیشترین تاثیر را روی اطرافیان دارد.

در ضمن اگر طرف مقابل شما مرد بود و جوراب قرمز پوشیده بود، روانشناسی را بی‌خیال شوید و صندلی‌تان را عوض کنید.

در مورد استفاده از رنگ‌های دیگر هم می‌شود براحتی تک نگاری کرد، مثل رنگ خاکستری که رنگ آدم‌هایی است که می‌خواهند کمتر دیده شوند یا رنگ سیاه که گرچه معمول است رنگ دلمردگی وعدم تسکین است.

ج ) جورابهایش تمیزند؟ خوب نگاه کنید!

قبول دارید که جوراب‌های تمیز، سالم و خوشرنگ مشخصه آدم‌هایی است که زندگی سالم و محیطی آرام برای لباس پوشیدن دارند، گرچه آدم‌های وسواسی را باید از این قاعده جدا کرد، آن‌ها علی رغم داشتن جوراب‌های تمیز و خوشرنگ و درخشان، آدم‌هایی عصبی و کم طاقت هستند که با این پا و آن پا شدن و ناخن جویدن یا نگاه‌های مستاصل و بی‌قرارشان قابل تشخیص اند.

د) جوراب‌هایش مارک دارند؟

آدم‌هایی که جوراب‌های مارک دار می‌پوشند، بشدت کم اعتماد به نفس و ظاهربین هستند، میل به جلب توجه و خودنمایی در آن‌ها به قدری بالاست که پوشیدن یک جوراب ساده و تمیز را فدای یک جوراب بوگندوی صدبار پوشیده مارک دار می‌کنند، قبول کنید که جوراب چهارهزارتومنی را هر روز نمی‌شود نو کرد!

د) از جورابهایش، کارش را حدس می‌زنیم!

تا اینجا شما محیط خانوادگی طرف مقابل، شخصیت تقریبی و سطح اعتماد به نفس‌اش را از طریق جوراب‌هایش حدس زدید، اما اگر می‌خواهید بدانید چه کاره است، یا تقریبا در چه محیط کاری وقت می‌گذارد، دوباره به جوراب‌هایش دقت کنید.

آدم‌هایی که کار بدنی می‌کنند کمتر حوصله دارند هر روز جورابهایشان را بشویند یا تعویض کنند، آن‌ها جورابهایی سوراخ و چرک دارند و تمایلی هم به پوشاندن انگشت پایشان نشان نمی‌دهند، در بعضی موارد بخصوص این گروه جورابهایشان را به کل دور می‌اندازند که به اندازه دسته اول قابل تشخیص اند.

کسانی هم که کار شرکت و دفتری می‌کنند بیشتر اوقات جورابهای کم رنگ و با کمترین جلب توجه در محیط کار می‌پوشند که هرچند تمیز و مرتب است از یکنواختی زندگی‌شان حکایت می‌کند

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها!" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها! در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها! را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها! در فیسبوک
ارسال ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها! در تویتر
ارسال ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها! در واتس آپ
ارسال ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها! در تلگرام
خبرخوان ارتباط جوراب افراد با شخصیت آن‌ها!

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0