فیلم همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife


فیلم همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife

کتابداری معمولی، اهل شیکاگو دارای ژنی است که باعث می‌شود او به‌طور غیرمنتظره در زمان سفر کند. این مسئله باعث بروز پیچیدگی‌هایی در زندگی زناشویی‌اش می‌شود.

همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife

همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife
همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife

ممکن نیست هنگام تماشای این فیلم اشک‌تان درنیاید.

خلاصه داستان فیلم سینمایی همسر مسافر زمان

داستان فیلم در مورد زوج جوانی است که با یکدیگر آشنا شده اند. کلر و هنری زندگی خوبی دارند اما همسر این خانواده دو نفره یک مسافر زمان است و به دلایل نامعلومی مرتب در حال سفر در زمان های مختلف است بدون اینکه خود نقشی در این سفرها داشته باشد. با این وجود این زوج لحظات زیبایی در کنار یکدیگر دارند و سعی می کنند تا علی رغم غیرعادی بودن زندگی خود بهترین لحظات را در کنار یکدیگر سپری کنند …

معرفی و بررسی فیلم همسر مسافر زمان:

فیلم سینمایی همسر مسافر زمان به‌کارگردانی روبرت شونتکه در 10 سال پیش یعنی سال 1388 در گونه درام، فانتزی، عاشقانه و علمی تخیلی تولید شده است. همسر مسافر زمان توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون نمره 5.2 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم همسر مسافر زمان را اثری متوسط اما مفید برای تماشا ارزیابی می‌کنند.

بازیگران فیلم همسر مسافر زمان

بازیگران فیلم همسر مسافر زمان چه کسانی هستند؟ در همسر مسافر زمان بازیگرانی چون اریک بانا، ریچل مک آدامز، Ron Livingston، Michelle Nolden، Alex Ferris، آرلیس هاوارد و Katherine Trowell به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. در فیلم همسر مسافر زمان حدود 13 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان همسر مسافر زمان را یک اثر پربازیگر عنوان کرد.

از این‌لحاظ کارگردانی فیلم همسر مسافر زمان باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است؛ باید بررسی کرد آیا روبرت شونتکه به‌عنوان کارگردان و به‌عنوان بازیگردان و همچنین تیم بازیگری همسر مسافر زمان توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند و بازی‌های درخشانی را نمایش دهند؟

از دیگر بازیگران فیلم همسر مسافر زمان می‌توان به Bart Bedford، Esther Jun، Matt Birman، Craig Snoyer، Brooklynn Proulx و Jane McLean اشاره کرد.

داستان فیلم همسر مسافر زمان

از محتوا و داستان فیلم همسر مسافر زمان چقدر اطلاع دارید؟ فیلم‌نامه همسر مسافر زمان توسط Bruce Joel Rubin و Audrey Niffenegger نوشته شده است.

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان همسر مسافر زمان منتشر شده است، می‌خوانیم: «داستان فیلم در مورد زوج جوانی است که با یکدیگر آشنا شده اند. کلر و هنری زندگی خوبی دارند اما همسر این خانواده دو نفره یک مسافر زمان است و به دلایل نامعلومی مرتب در حال سفر در زمان های مختلف است بدون اینکه خود نقشی در این سفرها داشته باشد. با این وجود این زوج لحظات زیبایی در کنار یکدیگر دارند و سعی می کنند تا علی رغم غیرعادی بودن زندگی خود بهترین لحظات را در کنار یکدیگر سپری کنند …»

فیلم همسر مسافر زمان و کارنامه فعالیت کارگردان و بازیگران

از نظر تاریخچه فعالیت کارگردان و بازیگران فیلم همسر مسافر زمان نیز آمارها و نکات جذابی را می‌توان بیان کرد. براساس آمارها فیلم همسر مسافر زمان به طور متوسط فعالیت 6ام بازیگران این اثر است. براساس امتیاز مردم فیلم همسر مسافر زمان بهترین اثر Michelle Nolden در حرفه بازیگری محسوب می‌شود.
همچنین براساس امتیاز مردم فیلم همسر مسافر زمان بدترین اثر Brooklynn Proulx در حرفه بازیگری محسوب می‌شود.

فیلم همسر مسافر زمان براساس امتیاز مردم به آثار یکی از 4 اثر شاخص Bruce Joel Rubin در حرفه نویسندگی محسوب می‌شود.
4 تن از بازیگران همسر مسافر زمان، اولین فعالیت جدی بازیگری خود را در این اثر تجربه کرده‌اند، در واقع در همسر مسافر زمان 4 فیلم اولی بوده‌اند: Katherine Trowell، Bart Bedford، Esther Jun و Craig Snoyer.

همچنین روبرت شونتکه کارگردان همسر مسافر زمان اولین همکاری خود با بازیگرانی چون اریک بانا، ریچل مک آدامز، Ron Livingston، Michelle Nolden، Alex Ferris، آرلیس هاوارد، Matt Birman، Brooklynn Proulx و Jane McLean را در این اثر تجربه کرده است.

در میان بازیگران همسر مسافر زمان نیز 78 همکاریِ اول رخ داده، به‌عبارت دیگر در این فیلم میان هر یک از 13 بازیگر با یکدیگر یک رابطه همکاری شکل گرفته که 78 همکاری برای اولین‌مرتبه در همسر مسافر زمان رخ داده است. مانند: اریک بانا و ریچل مک آدامز، Ron Livingston و Michelle Nolden، Alex Ferris و آرلیس هاوارد، Katherine Trowell و Bart Bedford، Esther Jun و Matt Birman.

عوامل فیلم همسر مسافر زمان

در مجموع بیش از 16 نفر در تولید فیلم همسر مسافر زمان نقش داشته‌اند

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "فیلم همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: فیلم همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب فیلم همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال فیلم همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife در فیسبوک
ارسال فیلم همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife در تویتر
ارسال فیلم همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife در واتس آپ
ارسال فیلم همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife در تلگرام
خبرخوان فیلم همسر مسافر زمان / The Time Traveler’s Wife

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


0