10 روش سنتی برای پیش بینی آینده!


10 روش سنتی برای پیش بینی آینده!

روش‌های ساده برای پیشگویی آینده

به کارهایتان توجه کنید

تمام کاری که باید انجام بدهید، همین است. بگذارید بیشتر توضیح بدهم. صرف‌نظر از هدف‌تان در زندگی، اعمال‌تان باید با حرف‌ها و نیت‌هایتان هم‌خوانی داشته باشند و از آن‌ها پشتیانی کنند. در غیر این صورت هرگز به چیزهایی که می‌خواهید، دست پیدا نخواهید کرد. به‌عنوان مثال، من دوست دارم همیشه برای خودم کار کنم و درعین‌حال برای حمایت از سبک زندگی‌ام، پول کافی در بانک داشته باشم.

به زبان ساده: من می‌خواهم از نظر مالی، معنوی و روحی مستقل بمانم و علاوه‌برآن بدنی متناسب داشته باشم.
تمام کاری که حالا باید انجام دهم، آن است که نگاهی به کارهایم بیندازم. از خودم می‌پرسم «می‌خواهی مستقل باشی، درست است. برای رسیدن به این هدف چه کارهایی انجام می‌دهی.»
آیا چیزهایی تولید می‌کنی که مردم به آن نیاز دارند.
آیا مهارت‌هایت را تقویت می‌کنی
آیا به زندگی سایر مردم ارزش اضافه می‌کنی
آیا پولت را سرمایه‌گذاری می‌کنی
آیا به‌قدر کافی ورزش می‌کنی
آیا مطالعه‌ی کافی داری
آیا روی خودت سرمایه‌گذاری می‌کنی
می‌توانم این سؤالات را همین‌طور ادامه دهم اما حدس می‌زنم که متوجه‌ی منظورم شده باشید. من در مورد عادت‌هایی که دارم، از خودم سؤال می‌پرسم.
مهم نیست که چه چیزی می‌خواهید، مسئله‌ی مهم این است که برای رسیدن به آن چه کاری انجام می‌دهید؛ آن هم نه در آینده، بلکه همین امروز.

من حالا می‌توانم صادقانه به خودم در آینه نگاه کنم و به تمام سؤالات بالا پاسخ مثبت دهم. اما اگر بخواهم کاملا صادق باشم، باید اعتراف کنم که همیشه این‌گونه زندگی نکرده‌ام. من سال‌های زیادی، یادگیری را جدی نگرفتم، روی مهارت‌هایم سرمایه‌گذاری نکردم، به‌قدر کافی ورزش نکردم، پولم را پس‌انداز نکردم و به‌یاد داشته باشید که شما در هر زمان فقط می‌توانید روی یک چیز تمرکز کنید.
بنابراین نمی‌توانید همه‌ی کارها را همین امروز انجام دهید. بااین‌حال آنچه امروز انجام می‌دهید، قطعا روی آینده‌ی شما تأثیر می‌گذارد. اما در حال حاضر سعی می‌کنم دائما چیزهای جدیدی به عادات روزانه‌ام اضافه کنم. به‌عنوان مثال اخیرا شروع به به‌کارگیری مهارت‌ها و توانایی‌هایم کرده‌ام که می‌توانم در آن‌ها بهتر شوم و سعی می‌کنم در هر ماه، حداقل روی یکی از آن‌ها کار کنم.
به روزتان نگاه کنید

بهترین راه پیش بینی آینده

آیا هله‌هوله و غذاهای ناسالم می‌خورید
می‌توانم به شما بگویم که در ۱۰ سال آینده، چاق‌تر و بیمارتر خواهید شد.
آیا اعتراض میکنید
می‌توانم به شما بگویم که وضعیت زندگی‌تان در ۱۰ سال آینده، هیچ تغییری نخواهد کرد و دقیقا عین وضعیت فعلی‌تان خواهد بود.
«با آموزش دادن ذهن، آینده‌تان را برنامه‌ریزی کنید.»

آیا تمام روز در اداره روی صندلی‌تان لم داده‌اید و به‌جای انجام دادن کارهای سخت و تلنبارشده، ویدئوهای یوتیوب را تماشا می‌کنید. می‌توانم به شما بگویم که هیچ‌گونه ارتقای شغلی دریافت نمی‌کنید یا بدتر از آن، اخراج خواهید شد.
آیا میزان هزینه‌هایی که می‌کنید، بیش‌تر از درآمدتان است.

می‌توانم به شما بگویم که ۱۰ سال دیگر، در تک‌تک روزها نگران پول و هزینه‌هایتان خواهید بود. واضح است که من پیشگو نیستم اما این پیش‌بینی، کار بسیار آسانی است. هر کسی با کمی عقل سلیم می‌تواند این پیش‌بینی را انجام دهد و این کار، معجزه می‌کند.
این‌گونه به موضوع نگاه کنید. امروز در حال انجام چه کارهای مفید و سودمندی هستید

حقیقت این است که تمام آن کارهای مفید کوچک مانند خواندن کتاب، شرکت در دوره‌های آموزشی، تصمیم‌گیری در شرایط سخت، فرستادن ایمیل، پیدا کردن خانه‌ی مناسب، پیاده‌روی کردن، سپری کردن اوقات فراغت با افرادی که دوست‌شان دارید و… همه روی هم جمع می‌شوند و به‌حساب می‌آیند.

اما هنگامی‌که کارهای بی‌فایده انجام می‌دهید، آن‌ها هیچ‌چیزی به شما اضافه نمی‌کنند.
دیدن چند قسمت از یک سریال معروف، خوردن یک جعبه کلوچه و ناله و شکایت کردن در مورد روزتان، چه چیزی به شما اضافه می‌کند. خب شاید نتیجه‌ی این کارها چیزی به‌جز حمله‌ی قلبی نباشد که البته به ضرر شماست. مطمئنا متوجه‌ی منظورم شده‌اید. بیایید هر روز کار مفیدی انجام دهیم، این تمام چیزی است که سعی دارم به شما بگویم. این پیشنهاد من برای داشتن آینده‌ای روشن‌تر بود.

۱۰ روش سنتی برای پیش بینی آینده

پیش بینی آینده
پیش بینی آینده

1. ساعت مرگ برای پیش بینی آینده

اگر می‌توانستید آینده را پیش بینی کنید، دوست داشتید از تاریخ دقیق مرگ خود آگاه شوید؟ پیش بینی طول عمر ما، کسب و کار پُر درآمدی است. بیمه‌های دولتی و شرکت‌های بازنشستگی، سالانه میلیون‌ها دلار هزینه می‌کنند تا مرگ ما را پیش بینی کنند. جدول عمر، چنین تخمینی را به ما می‌دهد. بخش شبح‌وار داستان آن است، برخی از تخمین‌هایی که آن‌ها بر اساس اش، دوره‌ای سه‌ساله از زندگی ما را پیش بینی می‌کنند، بر اساس اطلاعات مشخصی به دست می‌آید. امّا مرگ با این موارد برابر نیست؛ جنسیت و نژاد تاثیر زیادی دارند، هنگامی که شخصی به بدگویی از شما می‌پردازد.

عوامل بسیار زیادی بر طول عمر شما تاثیر دارد، که مهمترین آن‌ها ژنتیک است که اخیرا کشف شده و با گذشته ارتباطی ندارد. ژنوم انسان حوزه گسترده‌ای است، برخی از ژن‌ها وجود دارند که زمان مرگ شما را رمزگذاری می‌کنند، و امکان تفسیر آن‌ها به وسیله تکنولوژی مدرن وجود دارد. عوامل دیگری چون شغل، درآمد، شیوه زندگی، عادت ها، و سیگار کشیدن نیز تاثیرگذار هستند. آمارشناسان ساعت مرگ، داده‌ها را تجزیه و تحلیل کرده و آن را به نتایج ژنتیکی شما پیوند می‌دهند و طول عمر نسبتا دقیقی را به شما ارائه می‌دهند. امّا این موضوع قطعا، مرگ و میر ناشی از سقوط هواپیما یا تصادف ماشین را در بر نمی‌گیرد.

فال، نوستراداموس، آداب و رسوم، پیش بینی آینده

2. خواندنی‌های تاروت

کارت‌های تاروت برای پیش بینی آینده

مردم درباره موضوعات مختلفی سوال می‌کنند: پیش بینی آینده، قراردادهای مختلف، طول عمر، و خرید اموال. امّا بیشتر سوالات مربوط به عشق است. عشق؟ بله صحبت از عشق است؛ کلمه‌ای که خانم‌های دوست داشتنی عاشقش هستند.

کارل یونگ، اولین روانکاوی بود که به اهمیت نماد تاروت پی برد. او کارت‌های تاروت را به عنوان نمایندگان کهن الگو، مدّ نظر قرار داد: انواع پایه‌ای اشخاص یا موقعیت‌هایی که که در ناخودآگاه جمعی تمام انسان ها، جاسازی شده اند. نظریه کهن الگوها، چندین کاربرد روانکاوی را ایجاد نموده است. از آنجا که این کارت ها، کهن الگوهای مختلفی را از درون هر فرد نشان می‌دهند، ایده‌های درک از خود فرد را می‌توان بوسیله سوال از آن‌ها برای انتخاب یک کارت که با آن شناسایی می‌شوند، به دست آورد. به طور برابر، فرد می‌تواند موقعیت را با تصور کردن آن، امتحان کرده و مشخص نماید؛ که این امر بر حسب ایده‌های کهن الگوی همراه با هر کارت به دست آمده است. برای نمونه، شخصی که بی‌پروا می‌دود، چون شوالیه شمشیرها یا فردی که کورکورانه جهان را به سمت خلیج می‌برد، مانند سوارکار اسمیت با دو شمشیر.

اخیرا، تیموتی لیری اظهار داشته است که کارت‌های ذخیره تاروت، نمایش تصویری رشد انسان از نوزادی تا بزرگسالی هستند. و «کارت حماقت»، که نمادی از نوزاد تازه متولد شده است؛ «کارت شعبده بازی» که نماد صحنه‌ای است که در آن نوزاد شروع به بازی با مصنوعات می‌کند. در دیدگاه لیری، تاروت‌های ذخیره، ممکن است به عنوان طرح اولیه برای نژاد بشری که بالغ شده است، دیده شود.

فال، نوستراداموس، آداب و رسوم، پیش بینی آینده

3. سفر در زمان برای پیش بینی آینده

حال از استثنائی برای یک مفهوم سنتی در پیش بینی آینده سخن می‌گوییم و نه واقعا یک روش خاص. ریشه این مفهوم به ۷۰۰ سال پیش از میلاد باز می‌گردد. سفر در زمان، حرکت میان نقاط مختلف در زمان به شیوه‌ای مشابه به حرکت میان نقاط در فضا می‌باشد. که اشیاء (یا در برخی موارد، فقط اطلاعات) را به زمان‌های عقب‌تر از زمان حال می‌فرستد، یا اشیاء را از حال به زمان آینده ارسال می‌کند، بدون آنکه دوره میانی را تجربه نمایند (حداقل نه با سرعت معمول).

اگر چه سفر در زمان، نقطه مشترک داستان‌ها در دوره‌های مختلف بوده است، و سفر به آینده مسلما با توجه به پدیده اتساع (تاخیر) زمان بر اساس سرعت در نظریه نسبیت خاص، ممکن می‌باشد. امّا در حال حاضر مشخص نیست که آیا قوانین فیزیک اجازه سفر به گذشته را می‌دهند یا نه. برخی از تفاسیر مرتبط با سفر در زمان، همچنین اظهار می‌دارند که تلاش برای سفر به گذشته، ممکن است فرد را به جهانی موازی ببرد که تاریخش برای منشعب شدن از تاریخ واقعی سفرکننده، پس از لحظه‌ای آغاز می‌گردد که مسافر وارد زمان گذشته می‌شود.

نظریه انیشتین آنقدر ساده است که یک کودک نیز می‌توان آن را توضیح دهد، و هنگامی کاربردی می‌شود که وسیله‌ای را بسازیم که همانند یا سریع‌تر از سرعت زمان حرکت کند. و اگر این امر محقق گردد، می‌توانیم این مفهوم قدیمی را به واقعیت تبدیل کنیم.

فال، نوستراداموس، آداب و رسوم، پیش بینی آینده

4. اسکرایینگ (scrying)

از آن با عنوان بلوبینی نیز یاد می‌شود. عملی جادویی است که شامل دیدن اشیاء به صورت فیزیکی در یک محیط است. هدف از آن معمولا به دست آوردن چشم اندازی معنوی است، و در موارد کمتری برای مقاصد طالع بینی یا فال می‌باشد. بیشترین وسیله مورد استفاده در این کار، مواد بازتابنده، شفاف، یا شب تاب مانند کریستال، سنگ، شیشه، آینه، آب، آتش، یا دود می‌باشد. اسکرایینگ، در بسیاری از فرهنگ‌ها به عنوان ابزاری برای غیب گویی درباره گذشته، حال، و آینده مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسته به نوع فرهنگ و اعمال، تصوراتی که هنگام نگاه کردن شخص به وسیله به چشمانش می‌آید، این گونه خیال می‌شود که از سوی خدا، ارواح، ذهن روانی، شیطان، یا ناخودآگاه آمده است.

اسکرایینگ، فعّالانه توسط فرهنگ‌ها و سیستم‌های اعتقادی گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد، و به یک سنت یا ایدئولوزی محدود نیست. از سال ۲۰۰۹، آزمایش گانزفیلد، آزمایش که با الهام از این عمل جادویی شکل گرفته و شامل محرومیت حسی بود، مهمترین شاهد شناخته شده برای توانایی‌های فراروانی در محیط آزمایشگاه می‌باشد.

فال، نوستراداموس، آداب و رسوم، پیش بینی آینده

5. ادراک حسی فوق العاده (ESP)

این در واقع همان حس ششم است. و در برگیرنده دریافت اطلاعات از طریق حواس فیزیکی شناخته شده نیست، بلکه از طریق حسی است که با ذهن مرتبط است. این اصطلاح به معنی کسب اطلاعات بوسیله ابزاری است که برای فرضیه‌های محدود کردن علم، پایه‌ای بشمار می‌آیند. مانند این موضوع که ارگانیسم‌ها می‌توانند اطلاعاتی را از گذشته به زمان حال دریافت کنند.

اعتقاد بر این است که فرد هیپنوتیزم شده، می‌تواند ESP را به نمایش بگذارد. کارل سارگینت، یکی از روان‌شناسان دانشگاه کمبریج، در مورد اداعاهای اولیه درباره هیپنوتیزم شنیده بود. در نتیجه، آزمایشی را طراحی نمود. او ۴۰ نفر از دانشجویان همکار خود را انتخاب کرد، هیچ یک از آن‌ها اطلاع نداشتند که از ESP برخوردار هستند. سپس آن‌ها را به دو گروه تقسیم کرد؛ گروهی که پیش از آنکه با کارت‌های زینیر مورد آزمایش قرار بگیرد، هیپنوتیزم می‌شد، و گروه کنترلی که تنها با این کارت‌ها سر و کار داشت. افراد گروه کنترل از ۲۵ کارت موجود، تنها ۵ کارت را درست انتخاب کردند، درست درصدی که شانس می‌گوید. امّا آن‌هایی که پیش از انتخاب هیپنوتیزم شده بودند، ۱۱.۹ از ۲۵ عدد را درست انتخاب کردند.

نتایج مثبتی از آن به دست آمد؛ و دلیل آن مشاهده از راه دور یا RV می‌باشد که توانایی جمع آوری اطلاعات درباره یک هدف دور یا نامشخص با استفاده از ابزارهای ماوراء الطبیعه است؛ ادراک حسی فوق العاده (ESP) یا احساس کردن با ذهن. به طور معمول، از یک بیننده از راه دور انتظار می‌رود تا اطلاعاتی را درباره یک شیء بدهد که از نگاه‌ها پنهان است و با فاصله از او جدا شده است. این نوع سنجش و دیدن، در دهه ۱۹۹۰ میلادی بسیار محبوب شد؛ در این دوره اسناد مرتبط با پروژه استارگیت در معرض دید عموم قرار گرفت، پروژه تحقیقاتی بیست میلیون دلاری که با حمایت مالی دولت فدرال ایالات متحده آمریکا، برای تعیین هرگونه برنامه نظامی بالقوه از پدیده‌های روانی تعیین گشته بود.

فال، نوستراداموس، آداب و رسوم، پیش بینی آینده

6. مایکل نوستردام (نوستراداموس) برای پیش بینی آینده

مایکل نوستردام در سال ۱۵۰۳ در کشور فرانسه به دنیا آمد. او یک پزشک و منجّم بود، و مسلط به سه زبان یونانی، لاتین، و عبری بود. و با توجه به دیدگاه هزاران نفر از طرفداران او، نوستراداموس پیشگوی آینده نیز بوده است. جنگ جهانی دوم، بمب اتمی، ترور جان اف. کندی، و فرود بر ماه، برخی از پیشگویی‌های این مرد قرن شانزدهمی می‌باشد. امّا او چگونه می‌توانست پیشگویی کند و از چه ابزاری برای عبور از زمان و مکان استفاده می‌کرد؟

مطابق با برخی دیدگاه ها، او را هیپی قرن شانزدهم می‌دانند؛ شخصی که برای پیش گویی‌هایش خود را از خواب محروم می‌کرد و با خوردن کمی داروی توهم‌زا و نگاه به شعله شمع، شروع به پیش گویی می‌نمود. امّا نوستراداموس ادعا می‌کرد که مبنای پیش گویی‌های او ستاره‌شناسی است- ارزیابی نجومی از کیفیت تحولاتی که در آینده ممکن است رخ دهد- امّا منجّمان حرفه‌ای آن زمان مانند لورنس ویدل، او را به خاطر نادرستی و فرض این موضوع که «طالع بینی تطبیقی» (قیاس ترکیب نجومی آینده با آن‌هایی که با رویدادهایی گذشته همراه است) می‌تواند آنچه را در آینده رخ می‌دهد، پیش بینی کند، مورد انتقاد قرار دادند. برای ۵۰۰ سال است که مردم پیشگویی‌های او را دنبال می‌کنند، و حتی امروز نیز تلاش می‌کنند تا پیش گویی‌های او را رمزگشایی نمایند.

فال، نوستراداموس، آداب و رسوم، پیش بینی آینده

7. رویای وابسته به الهام قبلی

توانایی برای دیدن آینده از طریق الهام را می‌گویند. برای دیدن و تصور کردن آینده، این توانایی نیازمند آن است که استفاده کننده ناهشیار باشد. با این وجود، مشخص نیست که استفاده کننده بتواند این توانایی را به دلخواه فعّال نماید.
رویاها، همان طور که مشخص است، برای تفسیر کردن باز می‌باشند. در اغلب موارد، تفاوت‌های جزئی میان رویا و حوادث واقعی وجود ندارد. چه این امر به رویاهایی مربوط باشد که کاملا جدّی نیستند، باید بدانیم که آینده همواره در حال تغییر است؛ نمی‌دانیم که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد یا در واقع نتیجه طبیعی قدرت نامشخص می‌باشد. در عین حال، در ارتباط با رویدادهای حقیقی، رویاها می‌توانند بسیار واقعی باشند. هیچ محدودیت خاصی وجود ندارد که این رویاها چه زمانی به واقعیت تبدیل می‌شوند. جزئیاتی که فرد پس از بیدار شدن از خواب می‌تواند به یاد آورد، بستگی به خواب دیدن در طول مرحله حرکت سریع چشم (REM) دارد. این خواب ها، همچنین به حملات وابسته به تلپاتی، حساس بوده و آسیب‌پذیر می‌باشد.
الهام قبلی

فال، نوستراداموس، آداب و رسوم، پیش بینی آینده

8. کف بینی برای پیش بینی آینده

کف بینی، هنر تشخیصی و پیش بینی آینده از طریق بررسی کف دست می‌باشد. این شیوه پیش بینی در همه جای جهان و در میان فرهنگ‌های گوناگون وجود دارد. ریشه‌های کف بینی به هندوستان بر می‌گردد. هنر کف بینی، از هند به چین، تبت، مصر، ایران، و دیگر کشورهای اروپایی گسترش یافت. کف بینی از چین وارد یونان شد، جایی که آناکسگوراس از آن استفاده می‌کرد. با این وجود، کف بین‌های معاصر، اغلب روش‌های سنتی پیش بینی را با روانشناسی، شفاهای کل نگر، و روش‌های جایگزین الهام، ترکیب نمودند.

کف بینی، شامل شیوه ارزیابی از شخصیت یک فرد یا زندگی آینده او از طریق خواندن خطوط کف دستش بود. خطوط مختلف («خط قلب»، «خط زندگی»، و غیره) و «پایه ها» (یا دست اندازها)، ظاهرا تفاسیری را پیشنهاد می‌دهد که بوسیله اندازه‌های نسبی، کیفیت، و تقاطع‌ها تفسیر می‌شود. در برخی سنت ها، کف بین‌ها همچنین مشخصه‌های انگشتان، ناخن ها، اثر انگشت و الگوی پوست کف دست، بافت پوست و رنگ، شکل دست، و انعطاف‌پذیری دست را نیز بررسی می‌کنند. کف بین ها، کار خود را با «دست برتر» آغاز می‌کنند- دستی که فرد با آن می‌نویسد یا از آن زیاد استفاده می‌کند. دستی که گاهی اوقات ذهن خودآگاه فرد را نشان می‌دهد؛ در حالیکه آن دست ذهن ناخودآگاه را به تصویر می‌کشد. در برخی از سنت‌های کف بینی، باور بر این است که دست دیگر حامل صفات ارثی و خانوادگی است؛ یا به اعتقادات کیهانی کف بین مرتبط است، تا اطلاعاتی را درباره زندگی گذشته به فرد بدهد.

پژوهش‌های مختلفی در رابطه با صحّت کف بینی انجام شده است که مبتنی بر سیستم تجزیه و تحلیل شخصیت می‌باشد. امّا تاکنون هیچ دلیل مشخص و قاطعی ارائه نشده است که نشان دهنده رابطه میان خطوط کف دست و شخصیت یک فرد باشد، و بتوان از این تجزیه و تحلیل نتیجه گرفت که آن شخص از اختلالی کروموزومی رنج می‌برد یا به گروه خاصی تعلق دارد.

فال، نوستراداموس، آداب و رسوم، پیش بینی آینده

9. توانایی‌های پیش بینی کننده در حیوانات

حیوانات همه جا هستند، امّا آیا راز درک آن‌ها، فراتر از ادراک بشر است؟ خب این امر امکان دارد، زیرا رابطه تکاملی قدرتمندی میان پاسخ حیوانات و احساس آن‌ها از حوادث پیش از رخ دادن وجود دارد، مانند اینکه آن‌ها از مکان خارج می‌شوند و ما نمی‌توانیم این موضوع را درک کنیم. قرن هاست که گفته می‌شود، حیوانات می‌توانند زلزله را پیش بینی کنند. در سال ۳۷۳ پیش از میلاد، مورخان حیواناتی چون موش، مار، و راسو را در شهر یونانی هیلیک ثبت کردند که تنها چند روز پیش از زلزله، شهر را ترک کرده بودند.

داستان‌هایی از این دست در طول تاریخ و قرن‌های مختلف نقل شده است. گربه ماهی‌ها وحشیانه شنا می‌کنند، مرغ‌ها تخم نمی‌گذارند، و زنبورها کندوهای خود را با ترس ترک می‌کنند. صاحبان بسیاری از حیوانات خانگی اظهار داشته‌اند که سگ یا گربه آن‌ها، پیش از آغاز زلزله و لرزش زمین، حرکات عجیبی انجام داده اند- بی‌دلیل زوزه کشیده یا پارس می‌کردند، یا نشانه‌های عصبی بودن و بی‌قراری نشان می‌دادند. امّا واقعیت آن است که آنچه حیوانات احساس می‌کنند، اگر اصلا چیزی را احساس کنند، یک معما است. یک نظریه آن است که حیوانات وحشی و اهلی، لرزش زمین را سریع‌تر از انسان حس می‌کنند. عقاید دیگری نیز در رابطه با تغییرات الکتریکی موجود در هوا که از زمین ساطع می‌شود، مطرح شده است.

فیل وحشیانه فریاد می‌زند، به سمت درختان می‌رود، و به سطح بالاتر فرار می‌کند- درست پیش از آنکه تسونامی رخ دهد و صدها هزار نفر از مردم غرق شوند. آیا فیل‌ها از این موج مرگبار آگاه شده بودند؟ در مصاحبه‌هایی که با دانشمندان و شاهدان صورت گرفته، مشخص شده است که برخی حیوانات از احساساتی برخوردارند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بلایای طبیعی را بسیار زودتر از انسان حس کنند.

برای مثال، برخی موجودات قادر به شنیدن صداهای «زیرصوت» هستند- صداهایی که بوسیله پدیده‌های طبیعی، از جمله، زلزله، آتشفشان، و طوفان، تولید می‌گردد. و گوش انسان قادر به درک آن نیست. این توانایی به فیل‌ها و حیوانات دیگر زمان کافی می‌دهد تا واکنش نشان داده و به جای امنی فرار کنند. توضیح دیگری در رابطه با حساسیت حیوانات به تغییرات میدان مغناطیسی نهفته وجود دارد. زمین‌شناس بزرگ، موتولیجیکا، دریافته است که برخی حیوانات به تغییر موجود در جریان‌های الکتریکی واکنش نشان می‌دهند. او یک گربه ماهی را تحت نظر قرار داده است، حساس‌ترین موجودی که او مورد آزمایش قرار داده است، تا به او کمک نماید از آمدن بلایای طبیعی آگاه شود.

10. نظریه بزرگ کرانچ

ما همواره فکر می‌کنیم که نگاه کردن به ستاره ها، اطلاعات زیادی را درباره ما و آینده‌مان می‌دهد. ایر تفکر به مصریان باستان می‌رسد، که هم نوشتن را اختراع کردند و هم اهرام را ساختند. حتّی اولین منجمان نیز در این دوره متولد شدند. آن‌ها برای پیش بینی نتایج سالانه رود نیل، شروع به دنبال کردن ستاره و یادگیری ستاره‌شناسی نمودند.

و حتبی با گذشت ۵۰۰۰ سال، ستارگان هنوز هم کمک می‌کنند. نظریه‌ای وجود دارد که می‌گوید زندگی و رویدادها ممکن است خود را در آینده‌ای دور تکرار نمایند، همان طور که در گذشته یا حال اتفاق افتاده اند. این نظریه را نظریه بزرگ کرانچ می‌نماند. برای این کار، ابتدا باید به آغاز زمان باز گردیم، روزی که جهان آغاز شد و بینگ بنگ رخ داد. لحظه‌ای که هستی شکل گرفت؛ آن را نقطه صفر زمان می‌دانند (این اتفاق ۱۴ میلیارد سال پیش روی داد). سپس شروع به گسترش و باز شدن کرد، گسترشی که هنوز ادامه دارد. مطابق با نظریه انیشتین، این توسعه تا زمانی ادامه یافته، و پس از آن حرکت به سمت عقب آغاز می‌گردد. این نظریه، که مطابق با آن جهان به نقطه آغازین و اندازه اصلی خود باز می‌گردد، سبب جمع شدن انرژی زیادی درون زمین شده (در فضایی محدود) که انفجار بیگ بنگ دیگری را رقم خواهد زد. و پس از آن این چرخه بارها و بارها اتفاق افتاده و ادامه می‌یابد.

در کیهان‌شناسی فیزیک، نظریه کرانچ بزرگ، یک سناریوی احتمالی برای سرنوشت نهایی جهان است. که بر اساس آن جهان بزرگ می‌شود و بعد حرکت بالعکس را طی می‌کند؛ و چون ققنوسی باز بر می‌گردد. و این چرخه تا ابد ادامه دارد.
نظریه بزرگ کرانچ

بهترین راه پیش بینی آینده

بیشتر افراد دوست دارند بدانند که چه آینده‌ای در انتظارشان خواهد بود، که بعضی هم به طلاع بینی و فال گرفتن متوسل میشوند. بیخیال شدن از درست یا غلط بودن آن مهمترین و سخت‌ترین کار برای پیش بینی آینده است. که این کار فقط بر عهده خود شما میباشد. شما میتوانید با روش‌های بسیار ساده آینده خود را پیش بینی کنید یکی از مهمترین آن‌ها صادق بودن با خودتان هستید. با ما همراه باشید تا در این مقاله شما را با بهترین راههای پیش بینی آینده آشنا کنیم.

ساختن آینده

ما چیزهای زیادی می‌گوییم:

  1. «نمی‌خواهم در پیری آن‌قدر ناتوان شوم که نتوانم از چند پله بالا بروم.»
  2. «می‌خواهم خانواده‌ای صمیمی داشته باشم.»
  3. «می‌خواهم به مردم کمک کنم و الهام‌بخش‌شان باشم.»
  4. «می‌خواهم خانه‌ای برای والدینم بخرم.»

اینها هیچ اشکالی ندارند اما مسئله این است که اکثر افراد فقط و فقط نیت‌های خوبی دارند.

با این حال، نیت‌های خوب هیچ معنا و مفهوم خاصی ندارند. شما نمی‌توانید با نیت‌های خوب، قبض‌هایتان را پرداخت کنید. شما می‌دانید که امرار معاش سخت است و ساختن یک زندگی عالی از آن هم دشوارتر است. بنابراین هر روز به این در و آن در می‌زنید، سخت کار می‌کنید و نهایت سعی‌تان را می‌کنید که به رؤیاهایتان نزدیک‌تر شوید. اما چگونه بدانید که در مسیر درستی هستید؟ چگونه مطمئن شوید که وقت‌تان را هدر نمی‌دهید.

پیش بینی هولناک دانشمندان از آینده دنیا

دختر با پسر فرقی ندارد و هر ۲ عزیز والدین هستند، اما برای بقای نسل بشر نیاز است تا نوزادان پسر و دختر هر ۲ به دنیا بیایند و کم شدن به دنیا آمدن یک گروه می‌تواند آینده زندگی انسان‌ها را به خطر بیاندازد.

کارشناسان دانشگاه کنت در جدیدترین پژوهش‌های خود دریافتند اندازه کروموزوم Y که سبب شکل گیری جنین مذکر می‌شود، کوچک شده است؛ کروموزم Y نقش مهمی در تولد نوزادان پسر دارد و سبب پیدایش صفات مردانه در جنین می‌شود.

کارشناسان اعتقاد دارند کوچک شدن این کروموزم حالتی تداومی دارد و در کمتر از پنج میلیون سال آینده کاملاً از بین می‌رود.

اگر کروموزم Y وجود داشته باشد، جنین به نوزاد پسر تبدیل می‌شود و کمبود این رشته از DNA سبب تولد نوزاد دختر می‌شود.

کارشناسان اعلام کرده اند، آینده مردان در کره زمین نامشخص است و امکان دارد روزی دیگر نوزاد پسر به دنیا نیاید.

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "10 روش سنتی برای پیش بینی آینده!" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: 10 روش سنتی برای پیش بینی آینده! در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب 10 روش سنتی برای پیش بینی آینده! را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال 10 روش سنتی برای پیش بینی آینده! در فیسبوک
ارسال 10 روش سنتی برای پیش بینی آینده! در تویتر
ارسال 10 روش سنتی برای پیش بینی آینده! در واتس آپ
ارسال 10 روش سنتی برای پیش بینی آینده! در تلگرام
خبرخوان 10 روش سنتی برای پیش بینی آینده!

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0