ارومیه


ارومیه

شهر ارومیه واقع در ۱۸ کیلومتری غرب دریاچه ارومیه از همان زمان های گذشته یکی از شهرهای مهم شمال غربی ایران به شمار می رفته است.

در این مطلب می خوانید ... پنهان

ارومیه

برخی از آثار باستانی که در این شهر یافت شده متعلق به ۲۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح می باشد. این اثار به قدری باارزش اند که برخی از گردشگران برای دیدن از آنها راهی این شهر زیبا می شوند.

برخی نیز مشتاقند تا از طبیعت بی نظیر ارومیه دیدن کنند. از جمله اثار دیدنی که در ارومیه می توان به بازدید از آنها پرداخت مجموعه سه گنبد، مسجد جامع، مسجد سردار، مسجد مناره، موزه ارومیه، موزه تاریخ طبیعی، مجموعه تخت قلعه، مدرسه قدیمی هدایت، بازار قدیمی، موزه تاریخ طبیعی، بخش قلعه، قلعه دم دم، قلعه بردوک، سنگ کاظم خان، حجاری ساسانی در خان تختی، خانه انصاری، قلعه اسماعیل آقا، عمارت چهار برج، یخچال دوقوز پله، تپه باستانی کردلو، دخمه های سنگی، مقبره های صخرهای چیروسدوک، کلیسای مار یوخنه، کلیسای حضرت مریم، کلیسای قره باغ، غار میرداوود، منطقه حفاظت شده پارک ملی، دریاچه ارومیه و جزایر آن، غار فرهاد، غار تخت قارا و … است.

ارومیه
ارومیه

در سفر به ارومیه، این شهر زیبا می توانید در هتل اریا ارومیه اقامت کنید.

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "ارومیه" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: ارومیه در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب ارومیه را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال ارومیه در فیسبوک
ارسال ارومیه در تویتر
ارسال ارومیه در واتس آپ
ارسال ارومیه در تلگرام
خبرخوان ارومیه

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0