پرداخت قبض کاغذی


پرداخت قبض کاغذی

پرداخت قبض کاغذی

در این مطلب می خوانید ... پنهان

سامانه جامع و رایگان با ارایه امکانات پرداخت تجمیعی قبوض و سبد قبض، استعلام آسان قبض، نمایش کامل جزئیات قبوض، ثبت سوابق پرداختی و ارایه قبض الکترونیکی، عدم پرداخت قبض تکراری و پیگری قبض پرداختی، گامی بلند در راستای حل مشکلات پرداخت قبض برداشته است.

با حذف قبوض کاغذی در این سایت می توانید تمام قبض های خود را بدون نیاز به شناسه پرداخت و شناسه قبض، استعلام و پرداخت کنید.

سرویس های پرداخت قبض شامل استعلام خلافی خودرو، پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض همراه اول، قبض برق، قبض آب و گاز است. برای استعلام قبض آب، گاز و برق با وارد کردن شناسه اشتراک خود به راحتی می توانید جزئیات قبض های خود را مشاهده و پرداخت نمایید.

در بخش تلفن ثابت و تلفن همراه اول تنها با وارد کردن شماره تلفن قادر به استعلام و پرداخت قبض تلفن خواهید بود. در کنار نسخه تحت وب پرداخت قبض می توانید از نسخه های اندوریدی و IOS قبض نیز استفاده کنید. پشتیبانی آنلاین سایت و پشتیانی تلفنی پرداخت قبض آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات مخاطبین است.

برای ورود به سیستم جامع بانکی شامل کلیه بانک های کشور جهت پرداخت قبض اینجا کلیک کنید

پرداخت قبض
پرداخت قبض

 

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "پرداخت قبض کاغذی" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: پرداخت قبض کاغذی در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب پرداخت قبض کاغذی را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال پرداخت قبض کاغذی در فیسبوک
ارسال پرداخت قبض کاغذی در تویتر
ارسال پرداخت قبض کاغذی در واتس آپ
ارسال پرداخت قبض کاغذی در تلگرام
خبرخوان پرداخت قبض کاغذی

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0