ماساژ صورت و روش های مهم برای آن


ماساژ صورت و روش های مهم برای آن

 

ماساژ دادن صورت با چه روش هایی بهتر است چگونه باید آن را انجام دهیم نحوه صحیح انجام دادن آن چگونه است برای ماساژدادن صورت از چه روش هایی استفاده باید بکنیم

با ماساژ صورت، حالات عضلات پوست بهبود می‌یابد و پوست نرم تری خواهید داشت، همچنین عضلات صورت تان و چشم هایتان ریلکس می‌شوند. علاوه بر موارد یاد شده اگر سردرد داشته باشید با این کار سردردتان تسکین می‌باید و مهم‌ترین نتیجه‌ای که می‌توان از ماساژ گرفت کاهش چین و چروک‌های ریز و کم عمق پوست‌تان خواهد بود.

توجه داشته باشید حتماً قبل از اینکه بخواهید کار ماساژ صورت‌تان را شروع کنید دست‌هایتان را با آب و صابون کاملاً بشویید و آرایش‌تان را هم پاک نمایید ولی اگر جوش یا آکنه‌ای روی پوست‌تان وجود دارد از ماساژ دادن پرهیز کنید.

سعی کنید روش‌های ماساژ را خوب یاد بگیرید، مثلاً برای ماساژ چانه، انگشت شست خود را وسط چانه بگذارید و با حرکت‌های مدور ماساژ دهید، برای ماساژ دادن پیشانی هم با کف دستهای‌تان از رأس بینی تا خط رویش موها بکشید، سپس از رأس بینی از ابتدا تا انتهای ابروها را به صورت نیشگون بکشید.

زیر استخوان‌های گونه‌تان را هم به آرامی به سمت بالا فشار دهید و حدود ۳۰ ثانیه دست‌تان را به این حالت نگه دارید، انگشت اشاره را وسط لب‌ها قرار داده و به سمت گوشه لبها به سمت بالا بکشید و به مدت ۳۰ ثانیه نگه دارید. با ماساژ صورت به مرور زمان متوجه بهبود و کاهش چین‌های ریز صورت‌تان خواهید شد.

 

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "ماساژ صورت و روش های مهم برای آن" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: ماساژ صورت و روش های مهم برای آن در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب ماساژ صورت و روش های مهم برای آن را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال ماساژ صورت و روش های مهم برای آن در فیسبوک
ارسال ماساژ صورت و روش های مهم برای آن در تویتر
ارسال ماساژ صورت و روش های مهم برای آن در واتس آپ
ارسال ماساژ صورت و روش های مهم برای آن در تلگرام
خبرخوان ماساژ صورت و روش های مهم برای آن

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ
0