بهرنگ توفیقی


بهرنگ توفیقی

بهرنگ توفیقی، کارگردان، دستیاراول کارگردان و برنامه‌ریزی سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «پشت‌بام تهران»، سریال تلویزیونی «آمین» و سریال تلویزیونی «زیر پای مادر» فعالیت داشته است.

بیوگرافی بهرنگ توفیقی:

بهرنگ توفیقی کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار بهرنگ توفیقی می‌توان به کارگردانی سریال پشت‌بام تهران، سریال زیر پای مادر و سریال آمین اشاره کرد.

بهرنگ توفیقی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال 1386 در سریال آماده باش به عنوان کارگردان فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال پشت‌بام تهران، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای بهرنگ توفیقی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون سید علی طباطبایی، آتیلا پسیانی، مجید مشیری و مهدی سلوکی را تجربه کرد.

بهرنگ توفیقی

بهرنگ توفیقی در سال 1394 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید آثار مهمی حضور داشته است. او در این سال در 2 سریال مهم تلویزیون حضور داشت و خود را به جامعه هنرمندان معرفی کرد. آثار مهم بهرنگ توفیقی در این سال، فعالیت در سریال پشت‌بام تهران به عنوان کارگردان و فعالیت در سریال آمین به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی بهرنگ توفیقی فعالیت در سریال پشت‌بام تهران بوده است. بهرنگ توفیقی سال 1394 سریال پشت‌بام تهران را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. از بهرنگ توفیقی نقل قول شده است که برای کارگردانی در سریال پشت‌بام تهران و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. بهرنگ توفیقی توانست با فعالیت در سریال پشت‌بام تهران تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر کامبیز دیرباز، سام درخشانی، لعیا زنگنه و ثریا قاسمی توانست سطح کاری او را متحول کند.

بهرنگ توفیقی علاوه‌بر سریال پشت‌بام تهران، سال 1395 سریال زیر پای مادر را کارگردانی کرده است. بهرنگ توفیقی این‌بار با هنرمندانی چون کامبیز دیرباز، مهدی سلطانی، بهناز جعفری و مجید واشقانی همکاری داشت.

با اینکه بهرنگ توفیقی را بیشتر بعنوان کارگردان می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. بهرنگ توفیقی علاوه‌بر کارگردان به‌عنوان دستیاراول کارگردان و برنامه‌ریزی نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر بهرنگ توفیقی در حرفه‌ی دستیاراول کارگردان، فیلم ورود آقایان ممنوع است. مهم‌ترین اثر بهرنگ توفیقی در حرفه‌ی برنامه‌ریزی، فیلم ورود آقایان ممنوع است.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی بهرنگ توفیقی آن هست که در مدت زمان فعالیت خود، هم در تلویزیون و هم در سینما حضور داشته است. بهرنگ توفیقی را باید بیشتر کارگردان تلویزیون بدانیم چرا که 84% آثار وی تلویزیونی و 16% آثارش سینمایی است. در واقع بهرنگ توفیقی از مجموع 12 اثری که در کارنامه دارد، در 10 اثر در تلویزیون با نام‌های سریال سه جلد، سریال پدر، سریال عقیق، سریال زیر پای مادر، سریال پشت‌بام تهران، سریال آمین، سریال انقلاب زیبا، سریال مسیر انحرافی، سریال نون وریحون و سریال آماده باش نام‌های و در 2 اثر در سینما با نام‌های فیلم سوختن و فیلم آماده باش فعالیت داشته است.

اینستاگرام بهرنگ توفیقی یکی از راه‌های ارتباطی او با مخاطبانش است. بهرنگ توفیقی در اینستاگرام بیش از 23،990 نفر دنبال‌کننده دارد و بیش از 489 نفر را دنبال می‌کند. همچنین بهرنگ توفیقی تاکنون در اینستاگرام بیش از 95 پست بارگذاری کرده است. بهرنگ توفیقی فعالیت خود در اینستاگرام را از تاریخ 1392/12/05 شروع کرده است و تاکنون برای اولین پست او بیش از 847 لایک و 30 نظر ثبت شده است. شاید جالب باشد بدانید که پرلایک‌ترین یا همان محبوب‌ترین پست اینستاگرامی بهرنگ توفیقی تاکنون بیش از 5،889 لایک خورده است، همچنین برای پرکامنت‌ترین یا همان پربحث‌ترین پست اینستاگرامی بهرنگ توفیقی تاکنون بیش از 1،648 نظر ثبت شده است.

در بیوگرافی بهرنگ توفیقی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی بهرنگ توفیقی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار بهرنگ توفیقی در محشر سر بزنید. همه 12 اثر مهم بهرنگ توفیقی یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار بهرنگ توفیقی دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر بهرنگ توفیقی در آثار ارزشمندتری فعالیت کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی بهرنگ توفیقی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی بهرنگ توفیقی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال پشت‌بام تهران محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی بهرنگ توفیقی کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم سوختن محسوب می‌شود.

بهرنگ توفیقی
بهرنگ توفیقی

اگر در مورد بیوگرافی بهرنگ توفیقی نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران بهرنگ توفیقی کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی بهرنگ توفیقی، آثار بهرنگ توفیقی، جوایز بهرنگ توفیقی، همکاران بهرنگ توفیقی، گالری عکس بهرنگ توفیقی، قد بهرنگ توفیقی، وزن بهرنگ توفیقی، رنگ چشم بهرنگ توفیقی، وضعیت تأهل و همسر بهرنگ توفیقی، فرزندان بهرنگ توفیقی، حواشی بهرنگ توفیقی و کودکی بهرنگ توفیقی می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "بهرنگ توفیقی" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: بهرنگ توفیقی در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب بهرنگ توفیقی را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال بهرنگ توفیقی در فیسبوک
ارسال بهرنگ توفیقی در تویتر
ارسال بهرنگ توفیقی در واتس آپ
ارسال بهرنگ توفیقی در تلگرام
خبرخوان بهرنگ توفیقی

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0