فیلم این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap


فیلم این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap

در ادامهٔ معرفی بهترین فیلم های کمدی به فیلمِ «این اسپینال تپ است» می‌رسیم؛ فیلمی به کارگردانی راب رینر که توانست با آن پیشتاز ژانر کمدی مستندنما باشد (مستندنما یا شبه‌مستند، به انگلیسی mockumentary، فیلمی است که برای ساختش از المان‌های مستند استفاده می‌شود، اما داستانش ساختگی است و بر اساس رخدادهای واقعی نیست).

این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap

داستان فیلم درباره تعدادی موزیسین هوی‌متال پابه‌سن‌گذاشتهٔ انگلیسی است که آن‌قدرها هم که خودشان فکر می‌کنند، سرسخت نیستند.

این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap
این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap

سرتاسر فیلم پر از اتفاق‌های جالب و صحنه‌های خنده‌دار است: از ناپدید شدن‌های مشکوک تمامی درامرهای گروه گرفته تا گم شدن بعضی از اعضا در پشت صحنهٔ اجرای موسیقی. شاید کمتر بازنده‌ای را بتوان در دنیای سینما سراغ گرفت که به اندازهٔ این موزیسن‌ها دوست‌داشتنی باشد. یکی از نکات جالب فیلم هم موسیقی‌هایی است که این اعضا اجرا می‌کنند که واقعا گوش‌نواز و خوب است.

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "فیلم این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: فیلم این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب فیلم این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال فیلم این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap در فیسبوک
ارسال فیلم این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap در تویتر
ارسال فیلم این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap در واتس آپ
ارسال فیلم این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap در تلگرام
خبرخوان فیلم این اسپینال تپ است / This Is Spinal Tap

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0