فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill


فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill

زندگی یک کتاب‌‌فروش ساده پس از ملاقات با مشهورترین ستاره‌ی جهان، زیرورو می‌شود.

یک جولیا رابرتز دیدنی دیگر؛ البته هیو گرانت هم در فیلم های رمانتیک حرف ندارد!

فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill

فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill
فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill

«ویلیام تاکر» (گرانت) در محله ی ناتینگ هیل (غرب لندن) کتاب فروشی دارد. یک روز «آنا اسکات» (جولیا رابرتس)، ستاره ی امریکایی که به لندن آمده تا در فیلمی بازی کند، در حال گشت و گذار وارد مغازه ی «ویلیام» می شود و کتابی می خرد. اما ارتباط این دو که قاعدتا باید در همین جا تمام شود، ادامه پیدا می کند و پس از چندی به رابطه ای عاطفی تبدیل می شود…

معرفی فیلم ناتینگ هیل

فیلم سینمایی ناتینگ هیل به‌کارگردانی Roger Michell در  سال 1378 در گونه کمدی، درام و عاشقانه تولید شده است.

بازیگران فیلم ناتینگ هیل

بازیگران فیلم ناتینگ هیل چه کسانی هستند؟ در ناتینگ هیل بازیگرانی چون هیو گرانت در نقش William Thacker، جولیا رابرتس در نقش Anna Scott، Richard McCabe در نقش Tony، ریس ایفانز در نقش Spike، James Dreyfus در نقش Martin، Dylan Moran در نقش Rufus the Thief و Roger Frost در نقش Annoying Customer به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند.

در فیلم ناتینگ هیل حدود 15 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان ناتینگ هیل را یک اثر پربازیگر عنوان کرد. از این‌لحاظ کارگردانی فیلم ناتینگ هیل باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است؛ باید بررسی کرد آیا Roger Michell به‌عنوان کارگردان و به‌عنوان بازیگردان و همچنین تیم بازیگری ناتینگ هیل توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند و بازی‌های درخشانی را نمایش دهند؟

از دیگر بازیگران فیلم ناتینگ هیل می‌توان به Henry Goodman در نقش Ritz Concierge، Julian Rhind-Tutt در نقش ‘Time Out’ Journalist، Lorelei King در نقش Anna’s Publicist، John Shrapnel در نقش PR Chief، Clarke Peters در نقش ‘Helix’ Lead Actor، Arturo Venegas در نقش Foreign Actor، Yolanda Vazquez در نقش Interpreter و میشا بارتون در نقش 12-year-old Actress اشاره کرد.

متوسط سن بازیگران ناتینگ هیل براساس میزان سنی که از آنها در دایرةالمعارف آنلاین سینما و تلویزیون ثبت شده، 58 سال است که نشان می‌دهد بازیگران ناتینگ هیل عمدتا از نظر سنی افرادی پیر و باتجربه هستند.

داستان فیلم ناتینگ هیل

از محتوا و داستان فیلم ناتینگ هیل چقدر اطلاع دارید؟ فیلم‌نامه ناتینگ هیل توسط Richard Curtis نوشته شده است.

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان ناتینگ هیل منتشر شده است، می‌خوانیم: ««ويليام تاکر» (گرانت) در محله ي ناتينگ هيل (غرب لندن) کتاب فروشي دارد. يک روز «آنا اسکات» (رابرتس)، ستاره ي امريکايي که به لندن آمده تا در فيلمي بازي کند، در حال گشت و گذار وارد مغازه ي «ويليام» مي شود و کتابي مي خرد. اما ارتباط اين دو که قاعدتا بايد در همين جا تمام شود، ادامه پيدا مي کند و پس از چندي به رابطه اي عاطفي تبديل مي شود…»

فیلم ناتینگ هیل از نظر ساختار (فرم)، محتوا و محیط تولید، به آثار مختلفی شباهت دارد. با توجه به شاخص‌های متعدد و گوناگونی می‌توان گفت آثار مرتبط فیلم ناتینگ هیل عبارت است از: .

فیلم ناتینگ هیل و کارنامه فعالیت کارگردان و بازیگران

از نظر تاریخچه فعالیت کارگردان و بازیگران فیلم ناتینگ هیل نیز آمارها و نکات جذابی را می‌توان بیان کرد. براساس آمارها فیلم ناتینگ هیل به طور متوسط فعالیت 5ام بازیگران این اثر است.

براساس امتیاز مردم فیلم ناتینگ هیل بهترین اثر Arturo Venegas و یکی از 4 اثر شاخص Lorelei King در حرفه بازیگری محسوب می‌شود.
براساس امتیاز مردم فیلم ناتینگ هیل یکی از 4 اثر شاخص Roger Michell در حرفه کارگردانی محسوب می‌شود.
2 تن از بازیگران ناتینگ هیل، اولین فعالیت جدی بازیگری خود را در این اثر تجربه کرده‌اند، در واقع در ناتینگ هیل 2 فیلم اولی بوده‌اند: Richard McCabe و Dylan Moran.

همچنین Roger Michell کارگردان ناتینگ هیل اولین همکاری خود با بازیگرانی چون هیو گرانت، جولیا رابرتس، James Dreyfus، Henry Goodman، Julian Rhind-Tutt، Lorelei King، John Shrapnel، Clarke Peters، Arturo Venegas، Yolanda Vazquez و میشا بارتون را در این اثر تجربه کرده است. در میان بازیگران ناتینگ هیل نیز 104 همکاریِ اول رخ داده، به‌عبارت دیگر در این فیلم میان هر یک از 15 بازیگر با یکدیگر یک رابطه همکاری شکل گرفته که 104 همکاری برای اولین‌مرتبه در ناتینگ هیل رخ داده است. مانند: هیو گرانت و جولیا رابرتس، Richard McCabe و ریس ایفانز، James Dreyfus و Dylan Moran، Roger Frost و Henry Goodman، Julian Rhind-Tutt و Lorelei King.

عوامل فیلم ناتینگ هیل

در مجموع بیش از 17 نفر در تولید فیلم ناتینگ هیل نقش داشته‌اند

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill در فیسبوک
ارسال فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill در تویتر
ارسال فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill در واتس آپ
ارسال فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill در تلگرام
خبرخوان فیلم ناتینگ هیل / Notting Hill

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


0