فال انبیا


فال انبیا

فال انبیا الهی:

چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه برای گرفتن فال را کلیک کنید.

گرفتن فال انبیا | انواع فال انبیا | فال انبیا آنلاین

فال انبیا
فال انبیا الهی

پیشگویی و آینده نگری همواره یکی از مهمترین موضوعاتی است که در هر زمانی تب و تاب خود را دارد. کوشش افراد مختلف به طرق گوناگون نیزرواج بسیاری داشته است.

فال یکی از این انواع است. در واقع فال آن بخش از پیشگویی است که با توجه به انتخاب خود فرد و یا بخت و اقبال او به وی منتسب می شود. از این رو نباید آن را با طالع بینی اشتباه گرفت.

در واقع طالع بینی با توجه به تاریخ تولد فرد اطلاعاتی از شخصیت وی می دهد. فال انبیا یکی از انواع فال است که در میان مردم محبوبیت زیاد دارد.

در این فال به صورت اتفاقی و با توجه به بخت فال گیرنده شعری دو بیتی و یا متنی به خواننده ابلاغ می شود که حاوی پیامی است برای مخاطب فال. متنی که برای هر خواننده قابل رویت است در واقع حاوی نام یکی از پیامبران الهی است و با توجه به خصلت های آن پیامبر الهی در زندگی اش خواننده را به چیزی مشابه همان خصلت ها ارشاد می نماید.

برای گرفتن فال انبیا ابتدا نیت خالصانه داشته باشید و از پیامبران الهی توسل جویید سپس در قسمت پایین بر روی دیدن نتیجه کلیک نمایید. توجه فرمایید که برای یک نیت یک فال بگیرید و اگر چند نیت دارید چند بار فال بگیرید.

اگر بخواهیم تعریفی برای فال داشته باشیم باید گفت یک نوع پیشگویی می باشد که در مورد آینده فرد گفته می شود نباید به هیچ عنوان فال گرفتن را با طالع بینی یکی کرد و هر کدام بحث جداگانه ای دارند. یکی از دلایلی که انسان ها فال می گیرند در وحله اول یک نوع امیدواری بوده که فال ها با خود به همراه دارند.

این باعث می شود مردم در مورد خود اطلاعاتی کسب نمایند اما اگر بخواهیم فال ها را تقسیم بندی نماییم باید گفت چند نوع وجود دارد که عبارتند از: فال انبیا، فال تاروت، فال حافظ، فال قهوه که هر کدام طرفدارانی را دارد ولی اکثرا فال انبیا را می پسندد که از گفته انبیا الهی می باشد و بیشتر نسبت به سایرین می توان به ان اعتماد کرد.

این فال در بین عموم توجه خاصی را به خود اختصاص داده و حتی می توان از طریق اینترنت این کار را انجام داد. یکی از دلایلی که افراد مشغول فال گرفتن هستن این بوده که به توانایی های ذاتی که خدا در وجود آن ها نهاده پی می برند و سعی می کنند از آن استفاده کنند.

عده ای نیز حتی از این کار سوء استفاده کرده و ان را در راه های نا مشروع به کار می برند و حتی دیده شده پول های کلانی از برخی افراد ساده لوح می گیرند. در فال انبیا باید گفت که هر بار که فردی این کار را انجام می دهد مثلا اگر روش اینترنتی و انلاین را باز گو کنیم باید گفت فال هر بار از زبان یکی از پیامبران بوده و با سخنان گهر بارشان راهنمای انسان ها هستند.

اما در این میان یک سری نکات باید مورد توجه قرار داد که ایا واقعا این سخنان متعلق به پیامبرن است؟ ایا اصلا فال گرفتن خوب است؟ اگر خوب است پس جای علم و منطق کجاست؟ باید گفته که فال یک نوع تلقین است که فرد بعد از اینکه فال مربوطه را می گیرد به خودش وارد می کند و هیچ تلاشی از خود نشان نمی دهد.

یکی از دلایلی که انسان ها فال انبیا می گیرند و همینطور ریشه اصلی این بوده که پیش تر از اینده و زندگیشان ترس و واحمه دارند و می خواهند با این خرافات یک سری انگیزه های کاذب به زندگی خودشان وارد کنند. همه می دانیم که کم و بیش با فال گرفتن سر و کار داریم ولی تا به حال به خودتان گفته اید که ایا به فال اعتقاد دارید.

یک سری از افراد حتی این کار را برای وقت گذرانی انجام می دهند و با انجام فال انبا و دیگر فال ها وقتشان را پر می کنند و به اینده امیدهای واهی دارند و بدون هیچ انگیزه ای به فکر رسیدن به سعادت و خوشبختی هستند. عموما بعد از اینکه از فال استفاده می کنیم با خود می گوییم که چیزهایی که درون فال نوشته شده درست است و می اندیشیم که اینده و زندگی خوبی برایمان با این فال رقم می خورد.

هر چه فال خوب باشد تاثیرات بهتری برای فرد داشته اما احیانا اگر خلاف آن صادر شود تاثیرهای نا بهنجاری دارد و باعث می شود روان انسان به هم بریزد. به گونه ای دیگر افرادی می گویند وقتی فال خوب نیست یعنی بد شگون است و زندگی فرد دچار دلهره و پر از تنش می شود و برای فرد مورد نظر از روی یک سری خرافات زندگی را پیش بینی می کنند.

اما باید گفت فال انبیا با دیگر فال ها فرق کرده و خود اسلام نیز این کارو تاکید کرده و اگر خرافه بود بر ان به این محکمی تاکید فراوان نمی کردند. اما خود پیامبران گفته اند اگر فال شوم و بد بود اسلام خودش ان را محکوم می کند ولی فال خوب و نیک سرشت را به نیکی تایید می کند و می گوید که اگر این مدل فال برا فرد بیاید زندگی خوبی مطابق با چیزهایی که گفته شده در پیش دارد.

زمانی که فال بد امد باید توکل به خدا کرد و خود را از این یاس و نا امیدی که این مدل فال با خودش به دنبال دارد رها نمود.

فال انبیا

حتی در این موارد گفته شده اگرفال انبیا گرفتید و خوب نیامد برای سبکی خیالتان می توانید به اشعار حافظ فال حافظ تفالی کنید و خودتان را سبک و ارام نمایید.

اشعار حافظ سرشار از شور و شوق به زندگی می باشد و بسیار آدم ها را مثبت اندیش می سازد. از عواملی مهم گرفتن فال انبیا می توان به تنهایی فرد، تنبلی و افسردگی انسان های امروزی نسبت به افراد گذشته قلمداد کرد.

امروزه گرفتن فال و حتی طالع بینی های مورد نظر به وسیله یک سری کلاه بردار که در کارشان خبره و ماهر هستند ابزاری برای سر کیسه کردن افراد ساده لوح می باشد ضرب المثل های فراوانی در این باب گفته اند که تا افراد ساده لوح هستند هیچ فرد مکاری فقیر نمی ماند.

باید گفت که جاذبه ای که در فال انبیا وجود دارد سبب شده تا روزانه عده زیادی این کار را انجام دهند زیرا از حرف های پیامبران اسلام نشات می گیرد. افرادی که فال می گیرند حرف های شیرینی می زنند که به دل شما بنشیند و به سادگی گول بخورید اما باید گفت فال انبیا از این مورد مبرا می باشد و سعی دارد از زبان اولیا الهی حرف های صادقانه به شما بگوید.

عده ای که این کار را انجام می دهند از روحیه لطیف افراد استفاده می کنند و به راحتی از ان سوء استفاده می کنند و تا اینکه فردی که فال طلب کرده چشم باز می کند کلی پول بابت یک فال که فرق نمی کند فال انبیا باشد یا مدل دیگری از او گرفته اند.

افرادی که معروف هستند فالگیرهایی را برای خود استخدام می کنند تا هر روز با گفتن فالشان اوضاع زندگیشان را به ان ها بگویند.

فال انبیا در هر رده سنی انجام می گیرد ودیده می شود حتی کسی که عمری از او باقی نمانده باز فال می گیرد ببیند در طی سال های آینده زندگیش چه روالی را پیش رو می گیرد.

فال انبیا الهی
فال انبیا

یکی از فال‌های سرگرم کننده برای ایرانی‌ها فال انبیا است که در آن شما نتیجه فال خود را با توجه به یکی از انبیا الهی شامل: حضرت آدم ، حضرت ابراهیم ، حضرت ادریس ، حضرت اسمائل ، حضرت الیاس ، حضرت ایوب ، حضرت خضر ، حضرت داوود ، حضرت زکریا ، حضرت سلیمان ، حضرت شعیب ، حضرت شیث ، حضرت صالح ، حضرت عیسی ، حضرت محمد ، حضرت موسی ، حضرت نوح ، حضرت هارون ، حضرت هود ، حضرت یحیی ، حضرت یعقوب ، حضرت یوسف و حضرت یونس خواهید دید.

فال انبیا الهی برای ازدواج

ابتدا چند نفس عمیق بکشید و کاملا آرام باشید، سپس سوره حمد را بخوانید، نیت کنید و با چشمان بسته انگشت اشاره خود را به روی شکل پایین بگذارید، چشم ها را گشوده و نام پیامبری که انگشت شما به سمت آن اشاره دارد در زیر بیابید و فال خود را بخوانید.

برای فال انبیا کلیک کنید
فال انبیا الهی
محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "فال انبیا" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: فال انبیا در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب فال انبیا را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال فال انبیا در فیسبوک
ارسال فال انبیا در تویتر
ارسال فال انبیا در واتس آپ
ارسال فال انبیا در تلگرام
خبرخوان فال انبیا

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0