فیلم ژنرال / The General


فیلم ژنرال / The General

رتبهٔ نهم در میان بهترین فیلم های کمدی به ژنرال اختصاص داردY فیلم صامتی که در سال ۱۹۲۶ به روی پرده رفت و کارگردانی آن به‌طور مشترک، به عهدهٔ باستر کیتون و کلاید براکمن بود.

در این مطلب می خوانید ... پنهان

ژنرال / The General

داستان این فیلم دربارهٔ متصدی قطاری (با بازی باستر کیتون) است که برای شرکت در جنگ داخلی آمریکا داوطلب می‌شود، اما به خاطر اهمیت کارش، با درخواست او مخالفت می‌شود و دیگران او را بزدل می‌خوانند.

ژنرال / The General
ژنرال / The General

اما زمانی که زن موردعلاقه او، ربوده می‌شود، ژنرال درونش بیدار می‌شود و به‌دنبال آن، حماسی‌ترین صحنه‌های تعقیب‌وگریز در تاریخ سینما به وجود می‌آید.

شیرین‌کاری‌های فوق‌العادهٔ کیتون در این فیلم، زبانزد خاص و عام است و به‌علاوه، صحنه‌هایی دارد که واقعا پرمخاطره هستند و اگر فیلم را ببینید، احتمالا باور نخواهید کرد که این اتفاق‌ها واقعا افتاده است (در حالی که تمامی اتفاقات کاملا واقعی است).

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "فیلم ژنرال / The General" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: فیلم ژنرال / The General در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب فیلم ژنرال / The General را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال فیلم ژنرال / The General در فیسبوک
ارسال فیلم ژنرال / The General در تویتر
ارسال فیلم ژنرال / The General در واتس آپ
ارسال فیلم ژنرال / The General در تلگرام
خبرخوان فیلم ژنرال / The General

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0