فیلم روز گراندهاگ / Groundhog Day


فیلم روز گراندهاگ / Groundhog Day

گراندهاگ، به انگلیسی Groundhog، به معنی موش‌خرما است و روز گراندهاگ، به‌باور مردم آمریکای شمالی روز دوم فوریه (آخر زمستان) است که در آن، موش‌خرما از لانه‌اش بیرون می‌آید و اگر خورشید در آسمان باشد، سایه خودش را روی زمین می‌بیند و به لانه‌اش برمی‌گردد و زمستان شش هفتهٔ دیگر ادامه پیدا می‌کند (و در غیر این صورت بهار فرا می‌رسد).

در این مطلب می خوانید ... پنهان

روز گراندهاگ / Groundhog Day

معنی ضمنی گراندهاگ رویدادی است که مرتبا و بدون تغییر، تکرار می‌شود. داستان روز گراندهاگ دربارهٔ هواشناس تلوزیونی (با بازی بیل مری) است که در میان آشنایان و اطرافیان چندان محبوب نیست و زمانی که برای تهیهٔ گزارشی دربارهٔ مراسم سالانهٔ روز گراندهاگ روانهٔ شهری کوچک می‌شود، مجبور می‌شود همین روز را مدام تکرار کند و به نظر می‌رسد دیگر روزهای تازه را تجربه نخواهد کرد.

روز گراندهاگ / Groundhog Day
روز گراندهاگ / Groundhog Day

مهم‌ترین نقطهٔ قوت فیلم که باعث شده است نام آن را در میان بهترین فیلم های کمدی شاهد باشیم، توانایی و مهارت هارولد رامیس، در شاخ و برگ دادن به ایده‌ای است که در ذهنش شکل گرفت. در واقع ایده‌ای که می‌توانست به صحنه‌های تکراری و کسل‌کننده تبدیل بشود، به واسطهٔ توانایی او خالق صحنه‌هایی فوق‌العاده، از سرقت گرفته تا جلسات درمانی، و شوخی‌هایی بسیار خنده‌دار شد.

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "فیلم روز گراندهاگ / Groundhog Day" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: فیلم روز گراندهاگ / Groundhog Day در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب فیلم روز گراندهاگ / Groundhog Day را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال فیلم روز گراندهاگ / Groundhog Day در فیسبوک
ارسال فیلم روز گراندهاگ / Groundhog Day در تویتر
ارسال فیلم روز گراندهاگ / Groundhog Day در واتس آپ
ارسال فیلم روز گراندهاگ / Groundhog Day در تلگرام
خبرخوان فیلم روز گراندهاگ / Groundhog Day

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0