افزایش سایز آلت تناسلی در مردان


افزایش سایز آلت تناسلی در مردان

بزرگ-کردن-آلت-تناسلی-و-افزایش-حجم

افزایش سایز آلت تناسلی در مردان سوالی است که روزانه تعداد زیادی از بازدید کنندگان سایت از ما می پرسند. واقعیت این این است که هیچ داروی تضمینی برای افزایش سایز آلت وجود ندارد. اما بعضی دارو ها و بعضی تمرینات به افزایش سایز آلت کمک می کنند.

افزایش سایز آلت تناسلی در مردان

از انجایی که ما هیچ دارویی در کادولین نمی فروشیم پس در این مطلب به بررسی روش پنیمور که یکی از محبوب ترین روش های افزایش سایز آلت هست می پردازیم.

افزایش سایز آلت تناسلی مردان
افزایش سایز آلت تناسلی مردان

سایز آلت تناسلی در مردان

سایز آلت تناسلی در مردان بین ۱۱ تا ۱6 سانتیمتر می باشد ، همچنین استثنائاتی هم وجود دارد ولی به خاطر داشته باشید کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از ۵سانتیمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد ، در همین رابطه ( بزرگ بودن آلت تناسلی ) افرادی هستد که با داشتن آلتی ۲۰ سانتی از بزرگی آن رنج می برند و باید اضافه کرد درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر از ۲۰ سانتیمتر هستند.

روشهای بزرگ کردن اندازه آلت تناسلی در مردان

روش پنیمور به عنوان یکی از معتبرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان در دنیا می باشد. این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا شده است ، در حقیقت بی عارضه ترین روش افزایش سایز آلت تناسلی محسوب می شود.

این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده می شود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه می شود.

مشاهده شده است که اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ،معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل می شود. درصد موفقیت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است. دیده شده است که بروز آثار روش پنیمور به یکسری از فاکتورهای فردی ارتباط دارد.

بطور مثال سیگار باعث تضعیف آثار این روش شده و برعکس ، تغذیه مناسب و مرتب انجام دادن این تمرینات باعث تقویت این روش خواهد شد.

مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز می تواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . همانطور که ذکر شد سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است.

متاسفانه گزارش شده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی می باشد. همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لباسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر روش روش پنیمور دارد.

خلاصه برنامه روزانه روش پنیمور جهت افزایش سایز آلت تناسلی مردان

١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقیقه)
٢- تمرینات کششی ( ۲۵ تا ۳۰ دقیقه)
٣- تمرینات رشد و گردش خون ( ١ دقیقه)
۴- استفاده ار ماده لیز کننده
۵- تمرینات جلکینگ ( ۱۰ تا ۲۰ دقیقه)
۶- ماساژ و گرم کردن ( ۵ تا ۱۰۰ دقیقه)

١- استفاده از حوله گرم در روش پنیمور جهت افزایش سایز آلت تناسلی مردان

یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب کرده و توسط گرما و یا در آب گرم آن را گرم کرده و به مدت ۱دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر می خواهید تمرینات را در حمام انجام دهید می توانید به مدت ۳۰ ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید. این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی می شود. هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود.

٢- تمرینات کششی

این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی می شود. افرادی که می خواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد می توانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند.

چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما می توانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید. این تمرینات را می توانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر می باشد.

نکته مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد.

تکنیک اول :
الف: سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید. در حالت استراحت یا Flaccid (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب: آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که می توانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۵۵دقیقه نگه دارید ، بعد از هر یک دقیقه آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه استراحت کنید و سپس دوباره انجام دهید.

ج : بعد از ۵ دقیقه اول به مدت ۱دقیقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و ۳۰۰ بار آنرا ( درحالت شل ) بچرخانید.

د : مراحل فوق را در چهار جهت دیگر (بالا ، پایین ، چپ و راست ) انجام دهید و بعد از هر ۵ دقیقه در هر جهت ، مرحله ج را تکرار کنید.

ه : بعد از اتمام مراحل فوق به مدت ۱دقیقه ، آلت تناسلی خود را ۱۰۰ بار به سمت جلو بکشید.

تکنیک دوم :
این تکنیک بسیار شبیه تکنیک اول است و بارها این تکنیک با موفقیت روبرو بوده است. سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید :

الف : در حالت استراحت(آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که می توانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه (حدوداً ۱۰۰ ثانیه) به آن استراحت دهید .

ج : عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰۰ دقیقه استراحت کنید.

تکنیک سوم :
سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید

الف : در حالت استراحت (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : به صورت ریتمیک آلت تناسلی را به تعداد ۱۰ بار و هر بار به مدت ۱۵۵ ثانیه آنرا به سمت جلو بکشید و رها کنید.

ج :عمل فوق را در سه جهت راست ( ۱۰ بار) ، چپ ( ۱۰ بار) و پایین ( ۱۰ بار) تکرار کنید.

د : سر آلت را کمی بمالید تا به حالت نیمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته آن را در حالتی که می چرخانید به سمت بیرون بکشید و سپس رها کنید (نباید آنقدر بکشید که درد ایجاد شود)

ه : سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنید.

٣- تمرینات رشد و گردش خون

بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن می شود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنید ( ۳۰ بار) باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند.

۴- استفاده ار ماده لیز کننده

قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقدار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ می شود.

۵- تمرینات جلکینگ

این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی می شود. افرادی که می خواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد محیطی داشته باشد می توانند بیشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما می توانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید. نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نیمه راست شدۀ آلت تناسلی می باشد.

تکنیک اول :
پس از استفده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی نیمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید. با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ میشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است. اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاً راست و محکم شد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید.

تکنیک دوم :
پس از استفاده از لوبریکانت ، در حالت شل مانند عمل دوشیدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج(مانند تکنیک قبل) بدوشید . این تمرین باید در حالت شل انجام گیرد و اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاً Erect شد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید ، باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد . عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید .به مدت دو هفته در هر بار تمرین عمل فوق را ۱۰۰ بار انجام دهید و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید.

تکنیک سوم :
این تمرین برای کسانی توصیه می شود که می خواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند. پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت ۵ثانیه نگه دارید. سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر تمرین انجام دهید.

۶- ماساژ و گرم کردن

پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت میرسد که باید به نرمی انجام شود .می توانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان می توانید آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایید.

نکته هایی در رابطه با بزرگ کردن آلت تناسلی

  • تمرینات پنیمور باید بطور مستمر و پیگیر انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد.
  • تمام این تمرینات باید ۵روز در هته انجام شود و ۲ روز متوالی هم استراحت کرد.
  • اثر این تمرینات ممعمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل میشود.
  • بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنید .
  • اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات انجام شد ، باید بدانید زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنید تا درد برطرف شود .
  • باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید.
  • باید دقت کنیم هدف از این تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی می باشد و نباید در اثر زیاده روی به خود آسیب وارد کنید.
محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "افزایش سایز آلت تناسلی در مردان" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: افزایش سایز آلت تناسلی در مردان در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب افزایش سایز آلت تناسلی در مردان را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال افزایش سایز آلت تناسلی در مردان در فیسبوک
ارسال افزایش سایز آلت تناسلی در مردان در تویتر
ارسال افزایش سایز آلت تناسلی در مردان در واتس آپ
ارسال افزایش سایز آلت تناسلی در مردان در تلگرام
خبرخوان افزایش سایز آلت تناسلی در مردان

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0