محشر دات كام محبوبترين سايت فارسي


مد و زيبایی و ترفندهای آرایشی: این 3میوه باعث تقویت ذهن شما می شود!


تغییر اندازه متن:

این 3میوه باعث تقویت ذهن شما می شود! این 3میوه باعث تقویت ذهن شما می شود!

این 3میوه باعث تقویت ذهن شما می شود! اگر می خواهید ذهنی قوی داشته باشید از این سه میوه بخورید و ذهن تان تقویت می شود و مهم تر اینکه ....عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: مصرف گریپ فورت، عسل، کیوی، پرتقال، انجیر، خرما موجب هوشیاری ذهن فرد می‌شود.

احمد‌رضا درستی مطلق افزود: آهن از جمله مواد معدنی بسیار مهم در افزایش حافظه است وقتی آهن بدن کم باشد قدرت یادگیری، تمرکز و توجه کاهش پیدا می‌کند.

وی گفت: کمبود آهن موجب می‌شود که فرد خیلی زود احساس خستگی کرده و با سر درد و بی‌حالی مواجه شود و قدرت حفظ مطالب را از دست می‌دهد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: کلسیم، پتاسیم، منیزیم از جمله مواد معدنی هستند که در عملکرد سلول‌های عصبی نقش مهمی بر عهده دارند و موادغذایی غنی از این مواد معدنی به هوشیاری ذهن فرد کمک می‌کند.

درستی گفت: مواد غذایی مانند شیر، لبنیات، سیب، زردآلو، موز، گریپ‌فورت، عسل، پرتقال، آلو، گیلاس، توت‌فرنگی، خرما، سیب‌زمینی، دانه‌های روغنی، سبزی‌های برگ سبز، ماهی و گوشت غنی از کلسیم، پتاسیم و منیزیم هستند که در بهبود عملکرد سلول‌های عصبی نقش عمده‌ای را بر عهده دارند.

مطالب مرتبط: میوه , تقویت , ذهن , آهن , معدنی , هوشیار
لینک مستقیم: این 3میوه باعث تقویت ذهن شما می شود!
بخش مد و زيبایی و ترفندهای آرایشی وب سایت محبوب فارسی زبانان محشر

این 3میوه باعث تقویت ذهن شما می شود!
ورود به چت روم دی جی چت محشر


سایر چت روم های محشر را نیز امتحان کنید
چت روم دی جی چت
چت روم جاوا چت
چت روم صوتی و تصویری
چت روم ویژه
چت روم فلش

بازی آنلاين

بازی شطرنج آنلاین