محشر دات كام محبوبترين سايت فارسي


اخبار مناطق شهر و استان ها

«پدر فاطمیون» چه کسی است؟
معاون ابوحامد و مسئول حفاظت فاطمیون بود. سومین شهید فاطمیون بود که بعد از شهادت او شهید فاتح به عنوان جانشین ابوحامد انتخاب شد.
آینه چون نقش تو بنمود راست، خودشکن آینه شکستن خطاست
نماینده‌ اصولگرای مجلس شورای اسلامی به تحدید عکاسان خبری حاضر در مجلس واکنش نشان داد.
شکایت مجری زن تلویزیون از مزاحمان اینترنتی+عکس
مژده لواسانی مجری تلویزیون از برخی سودجویان فضای مجازی که صفحات جعلی به نام وی ساخته بودند، شکایت کرد.
از آواز خواندن در اتاق عمل تا اجرا در تلویزیون
مسعود صابری را می‌​شناسید؟! این سوال را اگر از بیمارانی بپرسیم که مرگ و زندگی‌​شان به مهارت دستان یک پزشک جراح در اتاق عمل دوخته شده، بیمارانی که ثانیه​‌ها برای زنده ماندن​شان با مرگ مسابقه گذاشته‌اند، به یک جواب بیشتر نمی​‌رسیم: «مسعود صابری»
دست نمایندگان مقابل لنز عکاسان
کاربران شبکه‌های اجتماعی به خبر محدود کردن حضور عکاسان خبری در مجلس شورای اسلامی توسط نمایندگان واکنش نشان دادند.
ترویج حجاب با یک کتاب داستان
«مهدیه»‌ شخصیتی فرهنگی است که «جبهه فرهنگی خودجوش محجبه‌ها» آن را تولید کرده است. خیریه‌ای فرهنگی که توسط عده‌ای از طلبه‌ها و دانشجویان با هدف تولید و پخش رایگان محصولات فرهنگی تراز اول انقلاب اسلامی در بین کودکان و نوجوانان به راه افتاده است.
این همه آن کاری است که می‌شود کرد؟
چه الگویی بهتر از قهرمانانی که مظلومانه و با ایمان و عزمی راسخ جان می‌دهند، اما پا پس نمی‌کشند و صلابت و اقتدارشان را در عکس‌های به جا مانده از آنها بعد از شهادت نیز به وضوح می‌توان دید.
صهیونیست‌ها چه خوابی برای عراق دیده‌اند؟
رهبران رژیم جعلی صهیونیستی به دنبال عملیاتی کردن شعار «اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات» هستند و تجزیه اقلیم کردستان، این فرصت را به رژیم صهیونیستی می‌دهد که به سواحل فرات دست پیدا کند.
آسیب‌های ۴ سالگی
اینکه کسی تلاش کند از طریق تفسیر ترکیب کابینه فعلی، اولویت‌ها، رویکردهای کلان و خط‌مشی راهبردی دولت روحانی در ۴ سال آینده را دریابد، در واقع طلب روزی ننهاده کردن است.
بایدها و نبایدهای ۴۰ سال مدیریت جهادی و انقلابی
مدیریت جهادی با مصرف‌گرایی، اشرافیگری و رفاه‌طلبی، تبعیض و ترویج نظام طبقاتی فقیر و غنی، غربگرایی و غربگدایی، سستی و تنبلی، بی‌حالی و انحراف از مسیر آرمان‌گرایی دینی و ایمانی مغایر است.
آغاز و فرجام نُرمالیزاسیون
افراطیون مدعی اصلاح‌طلبی با وجود ستاندن امتیازات فراوان، بر سر مطالبه سهم بیشتر و در عین حال فرار از پاسخگویی، با دولت دعوا افتاده‌اند. آنها، هم می‌دانند «بی برنامگی» و «ناکارآمدی»، چالش مهم دولت در قبال مطالبات مشروع مردم است.
کودتا در کودتا
آنچه در روزهای گذشته به طور عیان‌تر پیگیری و تکرار می‌شود، نوعی خوانش و تفسیر از کودتای ۲۸ مرداد است که در آن نقش عوامل و وقایع داخلی به شکلی بیش از حد فریبکارانه پررنگ و برجسته می‌شود تا در نهایت نقش آمریکا و انگلیس در وقوع چنین رویدادی کمرنگ شود.
زمان وقوع کودتای ۲۸ مرداد!
رهبران فدائیان اسلام که با قیام خود و اعدام انقلابی سران رژیم گذشته، راه را برای ملی‌شدن صنعت نفت هموار کردند، در دوران حکومت یکساله مصدق در دوره دوم نخست‌ وزیری‌اش در زندان به‌سر می‌بردند اما عاملان کشتار مردم در قیام ۳۰ تیر آزاد بودند و حتی به سمت‌های نظامی و امنیتی گمارده شده بودند!
راهبرد بی‌راهبرد ترامپ در افغانستان
بی‌برنامگی ترامپ در راهبرد خود یا به عبارت روشن‌تر، بی‌راهبردی او باعث شده آینده جنگ در افغانستان و نحوه عمل آمریکا در آنجا مبهم‌تر از گذشته شود.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور
طلبه شهید پس از ۳۴ سال به آغوش دخترش بازگشت؛ نرخ سود بیش از ۱۵درصد ممنوع شد؛ موسیقی عجق‌وجق حرف اول را می‌زند؛ بازگشت به عقب آمریکا در افغانستان و استقلال دومین قربانی بزرگ پدیده؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
عکس/ منشا در آغوش طارمی
به آغوش کشیده شدن منشا توسط طارمی باعث شد تا شایعات پیرامون اختلافات این دو مهاجم پرسپولیس فروکش کند.
رنجیدگی مردم از حرکت ما به‌حق بود/ در راه انقلاب و رهبری حرکت خواهیم کرد/ مسلمان و ایرانی بودن مایه سرافرازی ما است
فوتبالیست کشورمان گفت: با کمال تأسف در این ایام مردم عزیز کشورمان با رنجیدگی به حق به اتفاقی که نمی‌بایست رخ می‌داد به قضاوت نشستند اما به یاد داشته باشید ما همواره برای نشاندن لبخند شادی بر لبان ٨٠ میلیون ایرانی تلاش کرده و آن را افتخاری برای خود می‌دانیم.
رقابت تنگاتنگ نمایش رسانه‌ای برای عوام فریبی سیاسی!
علی مطهری در نامه‌ای به معاون اول و سخنگوی محترم قوه قضائیه برای چندمین بار مطالبی تکراری و بار‌ها ادعا شده را مطرح کرده است؛ مطالبی که تنها می‌تواند مصداق «بازی رسانه ای» و «رفتارنمایشی» با «مصوبه تأمینی شورای عالی امنیت ملی» و جلوه فروشی در برابر افکار عمومی داخل و خارج، فارغ از جامع نگری قانونمدار نسبت به واقعیت‌های مسلم پدیده‌هایی همچون «فتنه» و «حصر» تلقی شود.
مستند زندگی عبدالکریم سروش ساخته می شود
محمدمهدی خالقی از مستندسازان جشنواره عمار در جدیدترین پروژه خود مستندی درباره زندگی سیاسی عبدالکریم سروش می‌سازد.
نتایج ضعیف از اجرای اقتصاد مقاومتی
سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی با هدف تأمین رشد پویا و بهبود شاخص‌های مقاومت اقتصادی و دستیابی به اهداف سند چشم‌انداز ۲۰ ساله با رویکردی جهادی، انعطاف پذیر، فرصت ساز، مولد، درون‌زا، پیشرو و برون‌گرا در بهمن ۱۳۹۲ ابلاغ شد.
اسلحه‌ای که رهبر انقلاب زمان ریاست جمهوری همراه داشتند+عکس
خبرنگار و نویسنده دفاع مقدس نوشت: یکی از روزها متوجه کارت حمل سلاحی شدم که مدت اعتبار آن تمام شده و صاحب کارت آن را برای تمدید اعتبار، به واحد حمل سلاح فرستاده بود. به عکس و اسم که دقت کردم، جا خوردم: سیدعلی خامنه‌ای.
بالشت را رویم انداخته بودم تا کسی با من مصاحبه نکند/ خبرنگار خارجی گفت فیلم را حتما به آقای خمینی نشان می‌دهم
خبرنگاران رو به روی من نشستند و شروع به مصاحبه کردند یادم است که خانمی با ظاهر بدون حجاب می‌خواست با من صحبت کند من هم برای خودم اعتقادات و باورهایی داشتم وقتی دید سوال می‌پرسد و من جواب نمی‌دهم گفت چرا جواب نمی‌دهی من هم گفتم شرط مصاحبه‌ام این است که حجابت را رعایت کنی.
مبتکر فرهنگ توبه در زندان لاجوردی بود/ ادعای اعدام بدون محاکمه توسط لاجوردی بی‌اساس است/ نجات فرزند رجوی به‌دست شهید لاجوردی
مرویان حسینی در گفت و گویی تفصیلی، از اتهاماتی که دو دهه علیه شهید لاجوردی مطرح می‌شود، پرده برداشت.
عکس/ نقی معمولی داور کشتی شد!
سریال پایتخت ۵ آخرین روزهای فیلمبرداری خودش را سپری می‌کند.
از ۱۶ سرمربی لیگ برتری، ۱۱ نفرشان رستوران دار هستند!
اکنون بسیاری از چهره‌های شاخص فوتبال ایران انواع مراکز تهیه غذا را دارند؛ از رستوران‌های سنتی گرفته تا مغازه‌های کوچک و بزرگ فست فود. در حالی که رستوران داری در جماعت فوتبالی همچنان رونق می‌گیرد، یک آمار عجیب از سرمربیان لیگ برتری نشان می‌دهد از ۱۶ مربی شاغل در لیگ برتر، یازده نفرشان در شهرهای مختلف ایران رستوران دارند.
گاف نماینده فراکسیون امید درباره «کاغذی بودن» مدیرعاملی آقازاده‌اش/ افشای پروژه‌های ده‌ها میلیاردی کاوشگران آتیه صبا در ایران و قزاقستان!+سند
مدیرعامل سابق شرکت کاوشگران آتیه صبا قبلا گفته بود: پروژه احداث کارخانه سیمان در قزاقستان از جمله پروژه های در دست اقدام این شرکت است که سرمایه ای بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان برای آن برآورد شده است!
تعبیر «شهر سوخته» برای تهران خنده‌دار است/ بدهی دولت به شهرداری به ۱۹ هزار میلیارد تومان هم رسید
عضو سابق شورای‌شهر گفت: اینکه گفته می‌شود باید ۱۰۰ سال کارکرد که شهر به حالت قبل برگردد خیلی خنده‌دار است و بهتر است این آقایان توان و تمرکز خود را بر روی کار بگذارند و خود را اثبات کنند.
جاساز ۲۰۰ کارتن ترامادول در محموله «تِی» وارداتی از هند
روز گذشته محموله ۲۰۰ کارتنی ترامادول جاساز شده در کانتینر تِی اظهار شده در گمرک شهید رجایی، در سیرجان توقیف و با دستور مقامات قضایی افراد مرتبط بازداشت شدند.
کاش فیلم محسنم را بسازند/ می‌خواهم یک دل سیر گریه کنم
خیلی کم، نگذاشتند من همه فیلم را تماشا کنم. دوست دارم فیلمی یا کتابی از نحوه شهادتش بسازند یا بنویسند تا من بتوانم یک دل سیر برای نحوه شهادت محسن گریه کنم. گفتند شهر کتاب یک کتابچه در موردش چاپ می‌کند.
تعمیق روابط دفاعی با کشورهای منطقه
بی‌گمان اگر امروز دشمن طماع و خیره‌سر، از جمله رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی به خود جرات تجاوز و تعدی به ملت بزرگ ایران اسلا‌می‌ را نمی‌دهند‌، هراس و دلهره شدید از توانمندی‌های دفاعی کشور و اقتدار نیروهای مسلح است که موجودیت آنها را در صورت بروز هرگونه خطا با خطر مواجه خواهد ساخت.
اگر دادگاه سران فتنه برگزار شود
سران فتنه در سال ۸۸ به مقابله با رأی مردم و نتیجه انتخابات که دلخواه آنان نبود پرداختند و آن مسائل را رقم زدند. تبرئه آقایان در گرو اثبات درستی این ادعاست. آقایان فتنه‌گر اگر نتوانند ادعای خود را ثابت کنند، آن گاه مسئول همه خسارات وارد شده به کشور و مردم خواهند بود.
هیس! دفاع بد از «حمید صفت» ممنوع
از تمام چهره‌ها و سلبریتی‌ها انتظار می‌رود با پست‌ها و رفتارهای احساسی‌شان در فضای مجازی کاری نکنند که اگر راهی برای بخشش خواننده جوان وجود دارد، بسته شود.
مگر کابینه دوازدهم انتخاب خودتان نیست؟!
اعتراض اصلاح‌طلبان به ترکیب کابینه‌ای که خود از اعضای اصلی آن هستند غیرقابل قبول تلقی می‌شود و قبل از آن که واقعی باشد، مصنوعی به نظر می‌رسد.
حاتمی‌کیا یک تنه، بارِ تن‌آسایی سینمای اسکارپرست را به دوش می‌گیرد/ ابراهیم علیه داعش!
این روزها در گوشه ای از بیابان های حومه تهران، بار دیگر خط شکنی می کند و یک تنه، بارِ تن آسایی سینمای اسکارپرست این دیار را به دوش می گیرد و در ظّل آفتاب سوزان چهل درجه بیابان، از حساس ترین صحنه های اثر جدیدش فیلمبرداری می کند.
آیا بیمه بدنه فقط برای خودروهای لوکس است؟
تصور خیلی از افراد این‌طور است که بیمه بدنه فقط برای ماشین‌های لوکس و گران‌قیمت است و برای خودروهای میان‌رده و پایین‌رده لزومی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد.
از کار فرزندانم اطلاعی نداشتم/ یک روز آقازاده‌های پورشه‌‌سوار را افشا می‌کنم
محمدعلی وکیلی با پذیرش اینکه فرزندانش اشتباه کرده‌اند، گفت: «اینها سمت نبوده، صرفا کارمندی بوده و به آنها تشر زده‌ام و دعوایشان کرده‌ام. گاف بزرگی بود.»
روحانی نمی‌تواند در آینده تقصیرات را گردن کسان دیگری بیندازد/ چرایی رای عدم اعتماد به بیطرف
فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: روحانی خودش باید مسئولیت کابینه را بپذیرد و نمی‌تواند در آینده تقصیرات را گردن کسان دیگری بیندازد.
سلفی ضرغامی با ساقی متفاوت+عکس
عزت‌الله ضرغامی در پُست اینستاگرام خود از دوستی با یک ساقی حیوانات در پارک سخن می‌گوید؛ دوستی که گشایش‌های زندگی‌اش حاصل مهربانی‌های اوست.
آیا وزارت نفت «شاگرد اول اقتصاد مقاومتی» است؟
علیرغم اینکه یکی از مسئولین کشور وزارت نفت را به عنوان شاگرد اول اقتصاد مقاومتی مطرح کرد، بررسی های کارشناسی نشان می دهد که با وجود اقدامات مثبت انجام شده، نمی توان این عنوان را به این وزارتخانه نسبت داد.
رای نیاوردن بیطرف و ناپلئونی رای آوردن حجتی شکست ما بود
یکی از چهره‌های اصلاح‌طلب تصریح کرد: رای نیاوردن آقای بیطرف و ناپلئونی رای آوردن آقای حجتی از یک سو و رای آوری رحمانی فضلی و آقای جهرمی از سوی دیگر یک شکست برای ما بود.
از ژن خوب و سلفی حقارت تا سفره انقلاب و عملکرد دوگانه در جلسه رای اعتماد/ پازل ناکارآمدی فراکسیون امید تکمیل شد
آخرین قطعه از پازل عملکرد ناکارآمد اعضای فراکسیون در ماجرای رای اعتماد به وزرای کابینه یازدهم بود. رفتارهایی که به واسطه وجود ضد و نقیض های فراوان، مورد انتقاد بسیاری از کارشناسان و فعالان سیاسی به ویژه اعضای جریان اصلاحات و حامیان اعتدال قرار گرفت.
رای عدم اعتماد به بیطرف نتیجه پاسخ منفی وی به سهم‌خواهی لیست امید بود
مدیرعامل بنیاد باران و از نزدیکان رئیس دولت اصلاحات از جلسه مخفی لیست امید با وزیر پیشنهادی نیرو و سهم‌خواهی آنان پرده‌برداری کرد.
فراکسیون امید ناامیدمان کرد
اکبر منتجبی با انتقاد از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فراکسیون امید ناامیدمان کرد.
بیماران قلبی به این دلایل رانندگی نکنند
بیماران قلبی هنگام سفر، راننده خودرو نباشند چرا که ممکن است در حین رانندگی دچار حادثه قلبی حاد مانند ایست قلبی یا آریتمی شدید قلبی شوند و این مسئله منجر به تصادف می‌شود.
قول استخدام دادند، گوجه‌فروش شدم
منِ متاهل بورسیه بیکار دانشگاه نفت که الان دارم در بازارهای هفتگی، رب گوجه می‌فروشم، خدا را شکر می‌کنم چشم به راه عنایت وزیر نفت در مجلس نیستم، من خدا را شکر می‌کنم که با دستفروشی‌ام، نان حلال سر سفره زن و بچه‌هایم می‌برم.
به من گفتند بازیگر دکوری و ویترینی هستی/ عاشق نقش‌های منفی‌ام/ جراحی‌های زیبایی باعث کم‌کاری‌ام شد
بازیگر کشورمان گفت: اگر جراحی های زیبایی روندی غیر از روند صحیح را طی کند و از حالت طبیعی چهره فرد بکاهد در مسیر کاری یک بازیگر تأثیر منفی بر جای می‌گذارد و باعث کم‌کاری و حتی در مواردی بیکاری یک هنرمند می‌شود کما اینکه چنین اتفاقی برای من رخ داد.
نقدوبررسی سایت‌های خرید ارزان کالاهای اورجینال؛ شایعه یا واقعیت؟
گلدتگ، اصطلاحی ساده است که به بازار خرید و فروش اینترنتی تزریق شده است و به همه کاربران این امکان را می‌دهد تا به واسطه زمان سفارش، یک تخفیف باورنکردنی روی محصول یا خدمات دریافت کنند.
گشتی در خانه‌ «چارلی چاپلین»+تصاویر
«دنیای چارلی چاپلین» نام آخرین خانه او در یکی از شهرهای سوییس است؛ خانه‌ای که به جز تمام خاطرات ۲۵ سال آخر عمر او، رنگ و بوی بسیاری از فیلم‌هایش را نیز زنده کرده است.
مجلس و رأی اعتماد به کابینه دوازدهم
رأی اعتماد دیروز مجلس به کابینه پیشنهادی آقای روحانی و ترکیب آرای داده شده به وزرای پیشنهادی نشان داد که مجلس دهم بیش از آنکه حاصل یک خرد حزبی یا جریانی باشد، محصول لابی‌گری و اراده شخصی رأس هرم در مجلس و دولت است.
دو خطر عمده در کمین جهان
جهان کنونی در دالان گذر از نظم سابق تک‌قطبی و دوقطبی به سمت جهان چندقطبی قرار دارد و طبیعتاً در چنین شرایطی، بر حجم تهدیدات و فرصت‌ها افزوده می‌شود.


ورود به چت روم دی جی چت محشر


سایر چت روم های محشر را نیز امتحان کنید
چت روم دی جی چت
چت روم جاوا چت
چت روم صوتی و تصویری
چت روم ویژه
چت روم فلش

بازی آنلاين

بازی شطرنج آنلاین