محشر دات كام محبوبترين سايت فارسي


عکس و مطالب جالب روزانه: به دليل پرداخت نشدن قبض برق لوکس‌ترين هتل جهان قطع شد


تغییر اندازه متن:

به دليل پرداخت نشدن قبض برق لوکس‌ترين هتل جهان قطع شد به دليل پرداخت نشدن قبض برق لوکس‌ترين هتل جهان قطع شد

به دليل پرداخت نشدن قبض برق لوکس‌ترين هتل جهان قطع شد در پي پرداخت نشدن قبض برقي سه ميليون دلاري براي يکي از لوکس‌ترين هتل‌هاي ترکيه، اين هتل در تاريکي فرو رفت.

به گزارش ميراث آريا، هتلي مجلل در ترکيه که به عنوان يکي از لوکس‌ترين مقصدهاي تفريحي گردشگران در سال2010 معرفي شده است، به دليل داشتن قبوض پراخت نشده برق، در تاريکي کامل به سر مي‌برد.

اين هتل که کاخ مردان(Mardan Palace) نام دارد و جايزه " لوکس‌ترين هتل پيشرو در جهان" را از مراسم اهداي جوايز برترين‌هاي مسافرتي جهان به خود اختصاص داده براي پرداخت قبض برقي سه ميليون دلاري تنها سه هفته فرصت دارد.

از نکات جالب توجه در اين خصوص آن است که به گفته يکي از مقامات ارشد اين هتل، سيستم روشنايي اين ساختمان کاملا توسط يک ژنراتور تامين مي‌شود از اين رو صدور قبضي با اين مبلغ تنها متعلق به ديگر مصارف برقي آن به شمار مي‌رود.

سال گذشته اين هتل مبلغ پنج ميليون دلار که به صورت ماهانه بيش از 300 هزار دلار مي‌شده است را نيز براي پرداخت قبوض برق هزينه کرده بود.

اين هتل که در ماه مه سال 2009 با هزينه‌اي معادل يک ميليارد و 400 ميليون دلار افتتاح شد، از 546 اتاق و 10 رستوران برخوردار بوده و از استخري برخوردار است که به صورت يک ساحل خصوصي بوده و براي ساخت آن 9 هزار تن خاک از مصر وارد شده است. علاوه بر آن زمين گلفي با وسعت بسيار زياد نيز از جمله تفرجگاه‌هاي اين هتل به شمار مي‌رود.

گفتني است هزينه افتتاحيه آن 35 ميليون دلار بوده که 17 ميليون دلار آن صرف خريد نقره جات شد. مجله فوربس در ماه مه 2009،‌ ثروت مالک اين هتل را 600 ميليون دلار اعلام کرد.

مطالب مرتبط: هتل ,دلار , لوکس , پرداخت , برق , ميليون ,
لینک مستقیم: به دليل پرداخت نشدن قبض برق لوکس‌ترين هتل جهان قطع شد
بخش عکس و مطالب جالب روزانه وب سایت محبوب فارسی زبانان محشر

به دليل پرداخت نشدن قبض برق لوکس‌ترين هتل جهان قطع شد
ورود به چت روم دی جی چت محشر


سایر چت روم های محشر را نیز امتحان کنید
چت روم دی جی چت
چت روم جاوا چت
چت روم صوتی و تصویری
چت روم ویژه
چت روم فلش

بازی آنلاين

بازی شطرنج آنلاین