ثبت دامنه ملی .IR

در پنل شخصی خودتان ثبت کنید، ما پرداخت می کنیم!

ir247.ir/?r=akbtad

اول کتاب بخرید، دوم پول بدهید!

فروشگاه اینترنتی کتاب

ketabmetab.ir/?r=akbtad

.: تبلیغات ارزان در عکس جالب

عکس بلاگ

عکس های باحال (هر روز ببینید!)

 ¤ ذکر روز: 100 مرتبه  «یا قاضی الحاجات»  

  جستجو  575 عکس؛ 

برکناری معمار جنگ!

دیدار دونالد رامسفلد ـ نماینده ویژه ریگان در امور خاورمیانه و صدام حسین ـ دیکتاتور سابق عراق در دسامبر 1983 (آذر 63، سال های میانی جنگ تحمیلی عراق علیه ایران).
یک سال بعد، در مارس 1984 (اسفند 64) رامسفلد بعد از انتشار گزارش سازمان ملل مبنی بر استفاده عراق از گازهای شیمیایی (خردل) در جنگ علیه ایران برای بار دوم به عراق رفت.

درست چند ساعت پس از پخش خبر پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات و بدست آوردن کرسی‌های اکثریت مجلس سنا و کنگره بود که جرج بوش در میان خبرنگاران حضور یافت تا پس از چشیدن طعم تلخ شکست سیاست های جنگ طلبی، از کناره‌گیری دونالد رامسفلد ـ وزیر دفاع، طراح و معمار جنگ عراق و مسوول جنایت‌های زندان ابوغریب خبر بدهد و این بار رئیس سابق سیا را برای ریاست بر ارتش آمریکا به پنتاگون بفرستد.
روبرت گیتس 63 ساله از کارکشته های سازمان سیا، از بستگان جرج بوش و یکی از اعضای گروه مستقل تحقیقات در خصوص حمله به عراق بوده است.


¤ پنج شنبه، 18 آبان 1385   یادداشت، نظر؟


چهره های ماندگار (2)دو عروس و یک شادوماد!فرهنگ برهنگیعمو پورنگ و امیر محمددمپایی قفل داربرکناری معمار جنگ!یار در حلقه یارانماوس ویژه خانم‌هاکاریکاتور برگزیده مسابقه بین المللی هولوکاستطناب دار در انتظار صدام

  پر بیننده:

  نمایش اتفاقی: √ هر روز با عکس های جدید!

 √ از فروردین 84: 4,594,943
:: عکس جالب    :: Host247.ir

:: powered by netkadeh.ir              :: hosted by host247.ir