طراحی حرفه ای وب سایت

طراحی وب سایت های تجاری ، شخصی ، مدارس ، آموزشی ، پورتال های سازمانی

vakilian.com

ثبت دامنه ملی .IR

ثبت انواع دامنه و هاستینگ ارزان

vakilian.com

.: تبلیغات شما در محبوبترین سایت فارسی

آرشیو تصاویر دیدنی محشر دات کام

عکس های باحال (هر روز ببینید!)

   عکس؛ بزرگترین چت روم فارسی

قبله اول: مسجد الاقصی

30 مرداد، سالروز به آتش کشیدن مسجدالاقصی به دست صهیونیست ها.

در 30 مرداد ١۳۴٨ ه.ش (مصادف با ٢١ آگوست 1969) مسجدالاقصی اولين قبله مسلمين و يکی از مقدس ترين معابد مورد احترام اديان آسمانی، توسط اشغالگران صهيونيست به آتش کشيده شد. در قسمت جنوب شرقی، حدود 200 مترمربع از سقف مسجد کاملاً ویران شد و گنبد مسجد در پنج نقطه سوخت. همچنين يکی از آثار متبرک مسجد و يک منبر مخصوص که 800 سال سابقه داشت از بين رفت.

سازمان های افراطی یهودی هرساله در سالروز آنچه که از آن به عنوان تخریب هیکل یهود به دست رومی ها نام می برند تلاش می کنند با ورود به مسجدالاقصی به تخریب آن بپردازند.

امسال نیز حدود سی نفر از یهودیان راست گرای افراطی موسوم به «امنا جبل الهیکل» به مناسبت نهم آگوست ـ که طبق تقویم صهیونیست ها مصادف با سالروز تخریب هیکل یهودیان به دست رومیان در سال70 میلادی است ـ قصد حمله به صحن مسجد الاقصی در شهر قدس اشغالی را داشتند که با تجمع فلسطینی ها و دخالت پلیس جهت جلوگیری از درگیری، ناکام ماند.
بنا به عقیده يهود، تخریب مسجدالاقصی و ساختن معبد سليمان بجای آن از مقدمات ظهور «مسيحا»، منجي آخرالزمان و تشکیل حکومت جهانی یهود است!

توطئه های صهیونیست ها برای تخریب مسجد الاقصی به زبان خود آن ها


¤ دوشنبه، 30 مرداد   (2)


در حاشیه یک همایش!مرده شور خانه زنانه!مرده شور خانه!نتیجه جالب یک جستجوبخوان!قبله اول: مسجد الاقصیکاظمیناولین کامپیوتر وب سرور جهانپس از پیروزیعلی دایی در سایپا

  پر بیننده:

  نمایش اتفاقی: √ هر روز با عکس های جدید!

 √ 4,594,871
:: محبوبترین سایت فارسی    :: Ads 2 Ads .com آگهی رایگان

:: powered by vakilian.com              :: hosted by Mahshar.com