اول کتاب بخرید، دوم پول بدهید!

فروشگاه اینترنتی کتاب

ketabmetab.ir/?r=akbtad

ثبت دامنه ملی .IR

در پنل شخصی خودتان ثبت کنید، ما پرداخت می کنیم!

ir247.ir/?r=akbtad

.: تبلیغات ارزان در عکس جالب

عکس بلاگ

عکس های باحال (هر روز ببینید!)

 ¤ ذکر روز: 100 مرتبه  «یا قاضی الحاجات»  

  جستجو  575 عکس؛ 

عطر یاس کبود

گفتند و گفتيم كه فاطمه فاطمه است و بی‌شک او نه فقط دخت پيامبر(ص)، همسر علي (ع) ، مادر حسن (ع) و حسين (ع) است بلكه او در ميان زنان دنیای اسلام، محبوب‌ترین و محجوب‌ترین است. او مظهر دين، اسوه تقوی، سرور زنان جهان و الگوی عفت و فضيلت است.
پس از رحلت پيامبر، مصيبت‌های فراوانی قلب زهرا (س) را فشرد و زندگی را برای او تلخ و غير قابل تحمل كرد، از يك سو فقدان پيامبر كه هم پدر بود و هم راهنما و از سوی ديگر رفتار توطئه‌گران در غصب خلافت امير مومنان علی (ع)، او را آزرد.
سرانجام اندوه طاقت فرسای زهرا (س) و صدماتی كه بر او در دفاع از حريم ولايت وارد آورند، او را از پای درآورد و بیمار و بستری ساخت.
شهادت حضرت فاطمه (س)، را 75 تا 95 روز بعد از رحلت رسول خدا (ص) نقل کرده اند و با شهادت او ياد ياس كبود بر دل ها و قلب مسلمين جهان باقی ماند.

«علی جان! مرا شبانه غسل بده و كفن كن و مخفيانه به خاک بسپار، راضي نيستم كسانی كه پهلویم را شكستند و كودكم را سقط كردند و اموالم را مصادره كردند به تشييع جنازه‌ام بيايند و برايم نماز بخوانند. قبرم را نيز مخفي كن!»

بشنوید: «عشق یعنی...» با صدای حاج محمود کریمی


¤ شنبه، 18 تير 1384   یادداشت، نظر؟ (1)


نیروگاه اتمي بوشهر (4)مثل خاتمی!«ام جی»، ویژه دختران مسلمان آمریکافرزندان بی سرزمین!با توصیه عمه و خاله نمی‏شود!عطر یاس کبودشیخ هسته‏ای!خدا کند که بیاییاحمدی نژاد روی جلد گل آقا!گلف بازی دختران تهرانی

  پر بیننده:

  نمایش اتفاقی: √ هر روز با عکس های جدید!

 √ از فروردین 84: 4,595,000
:: عکس جالب    :: Host247.ir

:: powered by netkadeh.ir              :: hosted by host247.ir