ثبت دامنه ملی .IR

در پنل شخصی خودتان ثبت کنید، ما پرداخت می کنیم!

ir247.ir/?r=akbtad

کتاب باید هلو باشد!

اگر به کتاب خواری! یا کتابخوانی دچار هستید حتما این کتاب ها را بخوانید...

ketabmetab.ir/?r=akbtad

.: تبلیغات ارزان در عکس جالب

عکس بلاگ

عکس های باحال (هر روز ببینید!)

 ¤ ذکر روز: 100 مرتبه  «یا قاضی الحاجات»  

  جستجو  575 عکس؛ 

فرزندان بی سرزمین!

دولت آریل شارون در راستای سیاست‏های تبعیض‏آمیز یهودیان صهیونیست، تصمیم دارد با وضع قانونی، مانع از اقامت فرزندان خانواده‏های مهاجری بشود که پدر یا مادر غیر یهودی دارند. بنابراین، این بچه ها آدم حساب نمی‏شوند! و از امکانات پزشکی، تحصیل، ورود به ارتش و حتی استخدام محروم هستند و بطورکلی فاقد هرگونه حق‏قانونی زندگی در اسرائیل خواهند بود.
این درحالی است که دولت رژیم صهیونیستی از ابتدای تشکیل این رژیم به منظور بالابردن آمار یهودیان سرزمین‏های اشغالی‏فلسطین سعی در مهاجرت یهودیان جهان از جمله یهودیان شوروی سابق که بیش از 60 درصد همسرانشان غیر یهود هستند، داشته است.
این مهاجرت‏ها که براساس «قانون بازگشت» انجام می‏شود به تمام یهود زادگان و همه كسانی كه پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و همسر یهودی دارند اجازه اقامت در اسرائیل می‌دهد.
گفته می شود درجهان فقط ۱۳ میلیون یهودی وجود دارد كه از این تعداد 5 میلیون و ۲۸۰ هزار نفر در آمریكا و 5 میلیون و ۲۵۰ هزار نفر در فلسطین‏اشغالی زندگی می‏كنند.


¤ سه شنبه، 21 تير 1384   یادداشت، نظر؟ (1)


نرگس مستروز ملی خلیج‏فارسنیروگاه اتمي بوشهر (4)مثل خاتمی!«ام جی»، ویژه دختران مسلمان آمریکافرزندان بی سرزمین!با توصیه عمه و خاله نمی‏شود!عطر یاس کبودشیخ هسته‏ای!خدا کند که بیایی

  پر بیننده:

  نمایش اتفاقی: √ هر روز با عکس های جدید!

 √ از فروردین 84: 4,595,241
:: عکس جالب    :: Host247.ir

:: powered by netkadeh.ir              :: hosted by host247.ir