3 فستیوال محبوب در آنتالیا


3 فستیوال محبوب در آنتالیا

اگرچه فستیوال ها و رویدادهای زیادی در آنتالیا برگزار می شود، فستیوال اپرای آسپندوس، فستیوال مجسمه های شنی و فستیوال پرتغال طلایی از مشهورترین آنهاست.  3 فستیوال محبوب در آنتالیا را در اینجا معرفی میکنیم:

 

1.فستیوال اپرا و رقص باله آسپندوس

این فستیوال بین المللی آسپندوس، به یکی از بهترین جشنواره های اپرا در سراسر دنیا و یکی از سه فستوال محبوب در آنتالیا معروف است. از سال 1998 این رویداد بسیاری از شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان خارجی را به خود جذب کرد. یکی از جذابیت های این رویداد ، برگزاری آن در معروف ترین سالن تئاتر باستانی به نام آسپندوس می باشد.

aspendos ballet festival فستیوال اپرا آسپندوس 3 3 فستیوال محبوب در آنتالیا

2.فستیوال مجسمه های شنی آنتالیا

یک نمایشگاه بزرگ ساحلی از مجسمه های شنی که یکی از جالب ترین دیدنی های آنتالیا و بزرگترین رویدادهای دنیا به خاطر اندازه مجسمه ها و محیطی که در آن کار می کنند، می باشد. هر سال موضوع جشنواره تغییر داده می شود و این نمایشگاه در تور آنتالیا سالانه هزاران بازدیدکننده دارد.. وزارت فرهنگ و گردشگری جمهوری ترکیه، شهرداری آنتالیا، بنیاد توسعه آنتالیا، انجمن روزنامه نگاران و خیلی سازمان های دیگر این رویداد را ساپورت می کنند.

sand sculpture فستیوال مجسمه های شنی آنتالیا 5 3 فستیوال محبوب در آنتالیا

3.فستیوال فیلم پرتغال طلایی آنتالیا

این جشنواره محبوب دارای سه بخش می باشد که شامل فیلم سینمایی، مستند و فیلم کوتاه می شود. از سال 1964 این فستیوال هر ساله برگزار می شود و یکی از مهمترین رویدادها برای فیلم سازان ترکیه به شمار می رود.

جشنواره پرتغال طلایی

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "3 فستیوال محبوب در آنتالیا" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: 3 فستیوال محبوب در آنتالیا در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب 3 فستیوال محبوب در آنتالیا را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال 3 فستیوال محبوب در آنتالیا در فیسبوک
ارسال 3 فستیوال محبوب در آنتالیا در تویتر
ارسال 3 فستیوال محبوب در آنتالیا در واتس آپ
ارسال 3 فستیوال محبوب در آنتالیا در تلگرام
خبرخوان 3 فستیوال محبوب در آنتالیا

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ
0