کاشت ریش


کاشت ریش

کاشت ریش و سبیل:

ریش و سبیل در چهره آقایان نمایان گر نوعی مردانگی و زیبایی فرد به شمار می رود و کم تراکم بودن و یا نبودن آن در افراد باعث مشکلات روحی و یا فردی خواهد شد و از نظر روان شناختی و بررسی های علمی در بعضی از مردانی که دارای ریش های کم پشتی هستند، موجب اعتماد بنفس پایین در آنها خواهد شد.
لذا با پیشرفت علم کاشت موی طبیعی دیگر لازم نیست نگران کم پشتی و یا نداشتن ریش و سبیل خود باشید. لازم بذکر است، کاشت مو در قسمت هایی از ریش و سبیل در برخی از نواحی که مو در آنجا تا بحال رشد نکرده است و یا رشد آن ها ضعیف و نازک است می تواند انجام  شود. جهت این کار می توان از کاشت مو در نواحی از ریش و سبیل که به دلیل هورمونی دچار ریزش شده اند و یا بخاطر ارث و مسائل ژنتیک و یا کم پشت بودن آنها، شکستگی یا پوشش خط اسکار و یا سوختگی و غیره … استفاده کرد.

چگونگی کاشت ریش:

به طور معمول کاشت ریش و سبیل همانند کاشت مو می باشد که در مرحله اول برداشت موها از پشت سر برای ریش و سبیل نیز استفاده می شود که البته این نوع برداشت مو در کاشت موی سر هم انجام می شود. البته محل برداشت گرفت های مو، جهت عمل کاشت ریش و سبیل با کاشت موی سر متفاوت است زیرا موهایی که در نواحی گوش به علت لطافت بیشتر شبیه به موهای ریش می باشند، برای انجام این روش بسیار مناسب هستند.
لازم بذکر است که کاشت ریش امری بسیار حساس است که باید با مهارت و ظرافت بالایی همانند ریش های طبیعی فرد انجام شود، بنابراین  در انتخاب مرکز و نوع کاشت و اینکه با چه روشی انجام می شود، دقت لازم را داشته باشید.
برخی از مراجعه کنندگان به مرکز تخصصی موی رنسانس با مشکلات خالی بودن و یا کم پشت بودن ریش و سبیل و خط ریش مواجه هستند که تمایل به انجام کاشت ریش و سبیل را دارند.
ابتدا بانک موی این افراد از لحاظ تناسب و انجام کاشت بررسی می شود و پس از تعین وقت برایشان در یک جلسه با تیمی مجرب عمل کاشت  انجام می شود.

مزایا و عوارض کاشت ریش را بشناسیم !

کاشت ریش یکی از روش های پیوند و کاشت مو است که جهت درمان کسانی که دچار ریزش ریش شده اند، مورد استفاده قرار می گیرد. همانند کاشت موی سر، در این روش نیز پزشک متخصص و تیم همکاران وی فولیکول های مو را از ناحیه اهدا کننده سر جدا سازی کرده و به دقت در ناحیه ای از ریش و سبیل که کم پشت و یا دچار ریزش شده می کارند.


از کاشت مو چه می دانید ؟


کاشت ریش مانند هر عمل دیگر دارداری مزایا و عوارض می باشد ، در ادامه به این موارد می پردازیم :

مزایای کاشت ریش

داشتن ریش و سبیل سالم و پر پشت برای بسیاری از مردان اهمیت زیادی دارد. هر چه زودتر و سریعتر افراد اقدام به مراجعه به کلینیک و عمل پیوند ریش و سبیل کنند بهتر است.

در مجموع مهمترین مزایای پیوند ریش  عبارتند از:

  1. زیبایی و یکدست شدن ریش و سبیل افراد
  2. طبیعی بودن نتیجه عمل
  3. بدست آوردن حس اعتماد به نفس
  4. نداشتن عوارض جانبی
  5. سرعت بالای انجام عمل
  6. امکان تراشیدن موهای کاشته شده ریش
  7.  نداشتن درد و خونریزی
  8.  رشد طبیعی گرفت های پیوند زده شده

مزایای کاشت ریش:

– پر پشت شدن ریش

– نداشتن درد و خونریزی

– انجام عمل در یک جلسه

– هزینه مناسب

– مناسب برای تمام مردانی که دچار ریزش موهای ناحیه ریش شده اند

– ماندگاری و دوام نتیجه عمل

عوارض پیوند ریش

درباره عوارض پیوند ریش و سبیل پیشتر در مقاله پیوند ریش و سبیل عوارض و هزینه در این باره نوشتیم. اما بطور خلاصه در این بخش نیز جهت اطلاع هر چه بیشتر شما باید عرض کنیم که در روش های قدیمی کاشت ریش مانند FUT و FUE این عمل داراری عوارضی بود که به همین دلیل بسیاری از افراد نسبت به انجام چنین عملی بر روی صورت شان تردید داشتند.

برخی از این عوارض عبارت بودند از:

• نیاز به استراحت به مدت چند روز و دوره نقاهت طولانی (از چند روز تا یک هفته)
• ایجاد تورم در صورت
• قرمز رنگ شدن پوست صورت
• داشتن درد در ناحیه پیوند ریش
• ایجاد حساسیت یا درد در نواحی اهدا کننده و دریافت کننده
• سفت شدن صورت و پوست سر (البته برای مدتی کوتاه)
• نیاز به مراقبت های ویژه دو الی سه هفته پس از عمل
• ایجاد خارش و سوزش

مرکز تخصصی موی دیامد در کشور گرجستان افتخار دارد با بهره وری از روش های جدید و انحصاری FUE و SUT علاوه بر کاشت موی سر، ابرو و ریش و سبیل را که زیر نظر تیم مجرب و تخصصی کاشت مو، آن قسمت را با تراکم بالا و خط رویش و خواب طبیعی انجام دهد.
در روش جدید SUT برداشت مو و پیوند آنها  کاملاً بدون درد و هر گونه عوارض جانبی بوده و در یک جلسه، بدون کوتاه کردن موهای سر شخص، می توانیم عمل کاشت ریش را با ظاهری بسیار طبیعی انجام دهیم. همچنین  این تکنیک  زنده و قابل رشد و مادام العمر بوده و شما عزیزان جهت ملاحظه افراد انجام شده توسط این مرکز که با این تکنیک جدید کاشت ریش خود را انجام داده اند می توانید به قسمت گالری کاشت ریش مراجعه نمایید.

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "کاشت ریش" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: کاشت ریش در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب کاشت ریش را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال کاشت ریش در فیسبوک
ارسال کاشت ریش در تویتر
ارسال کاشت ریش در واتس آپ
ارسال کاشت ریش در تلگرام
خبرخوان کاشت ریش

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0