معیار های زیبایی زنان از نظر مردان


معیار های زیبایی زنان از نظر مردان

مردها همیشه در رویای یک زن زیبا هستند ، حتی اگر خودشان بسیار زشت باشند یا زیبا باشند. این حس در تمامی مردان وجود دارد و تنها مختص به یک یا دو نفر نیست و در نهان تمام مردها این حس وجود دارد فقط درصد آن کمی بیشتر یا کمتر است. اما واقعا معیارها و فاکتورهای زیبایی زنان از نظر مردان کدامند؟ سایت آسمونی در این مقاله اطلاعات بسیار جالب و البته مفیدی در مورد این موضوع عنوان می کند که در ادامه می خوانید.

زن زیبا از نظر مردان ایرانی چه کسی است؟

زیبایی طبیعی

از نظر مردان امروزی زنی زیباتر است که زیباییش خدادادی و طبیعی باشد، نه این که با انواع و اقسام عمل های جراحی و لنز و آرایش های غلیظ خودش را زیبا کرده باشد.

مردهای امروزی دوست دارند که وقتی همسرشان از خواب بلند می شود و یا از حمام بیرون می آید بتوانند در صورت او نگاه کنند ، نه این که تصور کنند که این خانم شخص دیگری  است و باورشان نشود، همسر خودشان است.

در ثانی خانمی که خیلی آرایش می کند و خود را در معرض انواع و اقسام جراحی ها قرار می دهد، با زبان بی زبانی می گوید که به زیبایی طبیعی اش اعتقادی ندارد و  اعتماد به نفسش در حد صفر است، کسی که به خودش اعتماد ندارد ، چگونه می توان به او دل سپرد؟

عاملی که زیباترتان می کند

مردان عاشق زن باحیا هستند، دخترانی که مثل فیلم ها صورتشان سرخ می شود و رویشان نمی شود که حتی حرفشان را بزنند، چه برسد به این که مستقیم در چشم طرف مقابل نگاه کنند.

اما بالعکس بعضی از زنان، به اصطلاح آرایش از صورتشان می ریزد، بلند بلند در کوچه و خیابان می خندد، از حرف زدن و حتی بگو مگو و دعوا با راننده تاکسی و فروشنده و پارکبان باکی ندارد، جلب توجه می کند.

اگر این زن ملکه زیبایی در جهان هم باشد، در نظر مردها منفور و زشت است و به درد زندگی نمی خورد.

همسر خوب کسی است که در کنار شوهرش حتی از زیر باران ماندن لذت ببرد

زن شاد

لبخند زیبایی را دو چندان می کند، در دنیایی که پر از مشکلات و استرس است، همه به دنبال انسان های شاد و سرحال هستند، کسانی که بودن در کنار آنها بتواند از فشار های روانی شان بکاهد و زندگی را قشنگ تر از آن چیزی که هست نشان دهد.

خانم خوش اخلاق ، کسی که مدام نمی گوید بیمار است، از رفتار کسی گلایه نمی کند، غر نمی زند، چشمش به لباس و جواهر و ماشین این و آن نیست و در عوض سعی می کند از یک موقعیت معمولی ، شادی بیافریند، دقیقا همان چیزی است که می توانید با آن طرف مقابل را جذب کنید.

مردان امروزی دنبال هم پا می گردند. خانمی که کفش های پاشنه بلندش نمی گذارد که حتی دو قدم با شریک زندگی اش راه برود. همچنین از کوه و بیابان متنفر است، گرمای آفتاب و سرمای زمستان، وجود نازنین او را می آزارند و فقط دوست دارد در رستوران های شیک بنشیند و انواع غذاهای فرنگی سفارش دهد، از نظر مردها همسر جالبی نیست. همسر خوب کسی است که در کنار شوهرش حتی از زیر باران ماندن لذت ببرد.

حرفی برای گفتن

این عامل هم مهمتر از زیبایی ظاهری است، بالا بردن اطلاعات در زمینه های مورد علاقه طرف مقابل، مثل سیاست، انواع نرم افزار های کامپیوتر و تلفن همراه حشرات گوناگون آفریقای جنوبی و … باعث می شود گفتگو هیجان انگیز شود.

مردان از زنانی که کمی با بقیه فرق داشته باشند، خوش شان می آید و احساس می کنند زندگی در کنار زنی که همراه او  فوتبال می بیند و اطلاعات به روزی دارد، چقدر می تواند هیجان انگیز باشد!

ملاک زیبایی چهره زنان در کشورهای مختلف چیست؟+ عکس

فاكتورهاي جذابيت زنان از نگاه مردان
 1. علائم جـواني ( انـرژي، انــعطاف پذيري، پوست هـموار و شفاف، سرزندگي )
 2. علائم تندرستي ( پوســت شـــفـاف، فـقـدان بـيماري،تناسب اندام)
 3. بالا تنه (سيـنــه هاي) بزرگ. سيـنه ها و باسن خوش فـرم، سـفـت و كـامـلا گـرد. (كه نشانه سلامتي و توانايي توليد مثل ميباشند)
 4. نسبت دور كمر به دور باسن. هر چه اين ميزان كمتر باشد زن جذاب تر و زيبا تر بنظر ميرسد. نسبت 0،6 تا 0،8 نشانه سلامتي و باروري زن بوده و 0،7 ايده آل ترين نسبت ميباشد.
 5. تقارن در جسم و صورت.يـــكي از عوامل بسيار مهم در هردو جنس محسوب ميگردد. تطابق نيمه راست و چپ بدن.
 6. چهره كودكانه (بيبي فيس) و تخم مرغي شكل.
 7. عدم وجود هر گونه نشان بيماري و يا پيشرفت سن: چين وچروك، موي سر خاكستري، رنگ رخسار نامناسب، لكه هاي روي پوست، دندانهاي ناسالم در تمام جهان نازيبا تلقي ميگردد.
 8. موهاي براق، ضخيم و پرپشت.
 9. دندانهاي سفيد، متقارن و بزرگ.
 10. پيشاني بلند تر. (نشانه حجم مغز بيشتر و هوش بالاتر)
 11. چشمان درشت با فاصله بيشتر از يكديگر.
 12. ابروهاي نازك و تيره.
 13. مژه هاي تيره تر و بلندتر.
 14. بيني باريك و كوچك.
 15. لبهاي پر.
 16. صورت باريك.
 17. استخوان گونه برجسته و چانه كوچك.
 18. پاهاي كشيده و بلند. (البته متناسب با ديگر اجزاء بدن) زانوهاي لاغر- بدن بي مو، ناخنهاي آراسته و اندكي بلند (و نه ناخنهاي مصنوعي!)
 • زنان براي افزايش تقارن و برجسته نمودن علايم جواني و زيبايي و باروري متوسل به: جراحي زيبايي، رژيم غذايي، لوازم آرايشي و آرايشگاهها مي گردند.
 • بر خلاف تصور مردان زنان لاغر را نمي پسندند بلكه مردان شيفته انحناء، پيچ و خمها و قوسهاي ظريف اندام زنان ميباشند.
 • مردان پوست تيره و سبزه را بيشتر از پوست رنگ پريده و سفيد مي پسندند.
 • مردان ترجيح ميدهند با زني باشند كه سنش 2 سال كمتر از آنان باشد.
 • هر اندازه سن مردان افزايش مي يابد همسر (جفت) جوانتر و كم سن و سالتر را ترجيح ميدهند!
 • پيري (سن) مهمترين دشمن زيبايي است. يكي از علايم پيري همانا چين و چروك پوست ميباشد كه معمولا قرار گرفتن بيش از اندازه در معرض تابش آفتاب مسبب آن است و احتراز از نور خورشيد و استفاده از كرمهاي ضد آفتاب يكي از راهكارهاي اساسي در پيشگيري از بروز چين وچروك ميباشد.

مطلب معیار های زیبایی زنان از نظر مردان را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال معیار های زیبایی زنان از نظر مردان در فیسبوک
ارسال معیار های زیبایی زنان از نظر مردان در تویتر
ارسال معیار های زیبایی زنان از نظر مردان در واتس آپ
ارسال معیار های زیبایی زنان از نظر مردان در تلگرام
خبرخوان معیار های زیبایی زنان از نظر مردان

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس9 دیدگاه برای «معیار های زیبایی زنان از نظر مردان»

 • سپتامبر 27, 2019 در t 4:01 ب.ظ
  Permalink

  از نظر زنان هم مردان بسیار پولدار و قد بلند هر چه بلندتر بهتر و سفید و تمیز که تنش مو نداشته باشد و بوی عرق و جوراب ندهد و صورت زیبا داشته باشد موی بور و چشمان آبی با مادری بسیار مهربان و کمک کار در کار خانه و مردی که حتی کارهای خانه را انجام دهد و غذا درست کند و نگذارد زنش دست به سیاه و سفید بزند و تمام دارایی اش را به نام زنش کند جذاب تر است😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  پاسخ دادن
 • مارس 3, 2020 در t 3:48 ب.ظ
  Permalink

  از نظر زنان مردان قد بلند، با جذبه، هیکلی ورشکاری و مردانه، صدای خشن، نگاه نافذ، دندان های زیبا و درشت صورت و اندام متقارن بسیار زیباست و البته حرف اول را مادیات می زند من الجمله خانه و ماشین و کار خوب. و البته حرف شنوی کامل از همسر.

  پاسخ دادن
 • مارس 24, 2020 در t 1:42 ق.ظ
  Permalink

  من هم به عنوان یه خانم دم بخت ، از مردی خوشم میاد که قد بلند و خوش تیپ ، تمیز، پولدار، مهربون ، باحال ، خنده رو ، تحصیل کرده، موی سر پر پشت
  با شغل آبرومند

  پاسخ دادن
  • مارس 25, 2020 در t 1:59 ق.ظ
   Permalink

   مگه هنوز هم موی پشت سر مشتری داره ؟ 🙂

   پاسخ دادن
 • سپتامبر 2, 2020 در t 2:47 ب.ظ
  Permalink

  باستنی که نسبت به بدن صاحبش ودور کمرش بزرگ و برامده باشه و پوستی شفاف مثل بچه ها
  این تموم راااااازیه که مااقایون در مقابلش تسلیم میشیم

  پاسخ دادن
 • فوریه 15, 2021 در t 12:51 ب.ظ
  Permalink

  کاملا موافقم و من تمامی معیارهایی که گفتید رو دارم فقط پوستم تیره نیست که با یه آفتاب گرفتن حل میشه:)

  پاسخ دادن
  • جولای 28, 2021 در t 10:31 ق.ظ
   Permalink

   فقط شمارتون لطف کنید که از شما به عنوان الگوی زیبایی استفاده بشه بانو😁😅

   پاسخ دادن
 • اکتبر 1, 2021 در t 6:24 ب.ظ
  Permalink

  صادقانه میگم بنظرم مردا لاغر باشن و موی مشکلی داشته باشن کافیه
  ⁦ಠಿ_ಠಿ⁩ ته تهش یه صورت کشیده و چشمای درشت

  بعدش دیگه درامد مهمه بخدا

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کلمات جستجو شده در محشر

0