طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن


طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن

اگر از آن دسته کسانی هستید که برای پولدار شدن و بهبود وضعیت مالی گام های عملی و محکم برمی دارید توصیه می کنیم جدیدترین نوع فال و طالع بینی ازدیاد ثروت و مال بر اساس ماه تولد هر فرد را در این نوشته بخوانید.

ثروتمند شدن براساس طالع بینی ماه تولد

فقر و ثروت شما به خودتان بستگی دارد. برخی افراد شکست های اقتصادی خود را به پای شانس و تقدیر می گذارند و خطاهای خودشان را نادیده می گیرند.

امروزه بسیاری از تئوریسین های اقتصادی جهان معتقدند هر فردی قابلیت ثروتمند شدن و رشد کردن در حرفه و صنعت خودش را دارد.

بسیاری از ثروتمندان مشهور دنیا در ابتدا فردی بسیار فقیر بوده اند و در خانواده ای به شدت کم درآمد بزرگ شده اند ولی بعدا با پشتکار و تلاش زیاد به جایگاه امروزشان دست یافته اند.

شغل آینده متولدین هر ماه

طالع بینی ثروتمند شدن

ما سعی می کنیم براساس ویژگی های درونی ای که ماه تولدتان به شما بخشیده است، راهکارهای دستیابی به ثروت بیشتر را به شما نشان دهیم؛ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن برای بهمنی ها، خردادی ها و آذرماهی ها

** فرار، راه چاره نیست!

بهمنی ها، خردادی ها و آذرماهی های عزیز! شما با مدام تغییر دادن حرفه خود هیچ گاه به ثروت نمی رسید. متولدین این ماه ها علاقه دارند که مشاغل مختلف را تجربه کنند. آنها مدتی با شغل جدیدشان سرگرم می شوند و آن گاه که مشکلات و گرفتاری های آن حرفه خودش را نشان داد، پا پس می کشند، عقب می روند و شغل خود را رها کرده و حرفه دیگری درپیش می گیرند.

این روش برای ثروتمند شدن کاملا اشتباه است. با این وضع شما حتی نمی توانید خرج روزانه خود را دربیاورید. شما باید سراغ شغلی بروید که به طور کامل در آن تخصص دارید و به اصطلاح چم و خم کار را می دانید.

فقط در این صورت است که شما قادر به پیشرفت در شغل و درنهایت ثروتمند شدن می شوید. علاوه بر این شما باید با سختی های حرفه تان کنار بیایید. هیچ شغل شرافتمندانه آسانی که به راحتی بشود از آن پول کلانی به دست آورد، وجود ندارد و همه مشاغل، معایب و سختی های خودشان را دارند. راه ثروتمند شدن شما تمرکز و البته تحمل است.

طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن برای متولدین فروردین، مهر و مرداد

** گاهی رئیس و گاهی مرئوس

متولدین فروردین، مهر و مرداد به دلیل میل به ریاست طلبی، غرور زیاد و احساس برتری نسبت به دیگران، دچار مشکل می شوند. دوستان عزیز! شما باید بپذیرید که در محل کارتان رئیس نیستید و فقط حرف، حرف شما نیست.

منظور ما این نیست که شما باید زورگویی های افراد بالادستی تان را تحمل کنید؛ بلکه منظور این است که شما نمی توانید در اداره، شرکت و… که متعلق به شما نیست، قوانین خود را وضع کرده و از قوانین آنجا سرپیچی کنید.

باید کمی انعطاف پذیر باشید و روحیه خود بزرگ بینی تان را کنار بگذارید. شما با انرژی و توان بالایی که ماه تولدتان به شما بخشیده است، قابلیت این را دارید که به سرعت پیشرفت کنید و راه های ترقی را بپیمایید؛ البته اگر غرور خود را کنار بگذارید.

طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن برای دی ماهی ها، اردیبهشتی ها و آبانی ها

** ترک اعتیاد به کار کردن زیاد

دی ماهی ها، اردیبهشتی ها و آبانی ها، شما معنای ثروتمند بودن را فراموش کرده اید. انسان ثروتمند و موفق کسی است که سرسختانه کار می کند، پول به دست می آورد و آن را در جهت نیازهای خود و خانواده اش خرج می کند. شما آن قدر در کار غرق شده اید که زندگی کردن را فراموش کرده اید. زندگی شما کارتان شده است و شما فراموش کرده اید که کار فقط وسیله ای برای گذران زندگی است.

ساعات کاری خود را کمتر کرده و مغازه را یک ساعت زودتر تعطیل کنید. لازم نیست این قدر اضافه کار بگیرید و آخرین کسی باشید که شرکت یا اداره را ترک می کند. سعی کنید در روزهای تعطیل کار را هم تعطیل کنید و هرگز کار بیرون از منزل را به داخل خانه نیاورید.

شما باید آخر هفته های تان را آزاد بگذارید. اگر مجرد هستید به خودتان برسید و تفریح کنید و اگر صاحب خانواده هستید، وقت تان را در کنار آنها بگذرانید. همسر و فرزندان شما بیشتر از آنکه به پول شما نیاز داشته باشند به خودتان نیاز دارند. اجازه ندهید کار برای شما تبدیل به اعتیادی سخت و سهمگین شود.

طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن برای متولد ماه های تیر، شهریور و اسفند

** از ثروتمند شدن نترسید

دوستان متولد ماه های تیر، شهریور و اسفند، کمی جسارت خود را بالا ببرید. شما عادت دارید همیشه خودتان را با افراد کم درآمد جامعه مقایسه کنید و به همانی که دارید، راضی باشید.

البته که پول پرستی امر شایسته ای نیست ولی شما نباید به دلیل ترس از شکست، روش های جدید و خلاقانه در حرفه تان را نادیده بگیرید. شما اگر جای موفقیت و پیشرفت هم داشته باشید با بی میلی آن را پس می زنید؛ از ترس اینکه مبادا جایگاه امروزتان را از دست بدهید.

خداوند انسان را موجودی کمال گرا آفریده و میل به جلو رفتن، پیشرفت و دستیابی به بهترین ها را در وجود او قرار داده. پس با این احساس غریزی تان نجنگید. مغازه کوچک شما می تواند به مغازه ای بزرگ تر تبدیل شده و پُست و جایگاه شما در اداره و شرکت و… می تواند به مرتبه های بالاتری ارتقا پیدا کند البته اگر خودتان بخواهید.

طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن
طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن

خصوصیات کلی متولدین هر ماه:

ﻓــﺮﻭﺭﺩﯾﻦ (farvardin)
رک و راست، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، پرتوقع و ریاست طلب، یک آن بسیار هیجان انگیز و گرم و ایده آل و یک آن سرد و یخ و بی تفاوت، شجاع و با اعتماد به نفس است. وقتی عاشق می شود گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده اما با رفتار آرامى كه دارد شما كمتر متوجه قلب آكنده از عشق او مى شويد.

ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺘـــ (ordibehesht)
آرام، اهل عمل، راستگو. در دوستى ثابت قدم اما شراكت با آنها سودبخش نخواهد بود. دیر ناراحت می شود ولى اگر ناراحت بشود دنیا را به هم می ریزد. بسيار مهربان و عاطفى طورى كه
ﻣﺤﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺭﻭﺯﯼ ﺑﯽ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺷﻮد!

ﺧــــــــﺮﺩﺍﺩ (khordad)
با سلیقه، خوش برخورد و دلسوز. دست و دلباز و گاهى ولخرج، عاشق تنوع وداراى حالات روحى متغير. يه خردادى چند روح مختلف را در جسم خود دارد و در واقع چند نفر است! عاشق بحث و مذاكره و هم صحبتى با او براى ديگران دلچسب است. رمانتیک و احساساتى و در عشق بسيار روياپرداز و وفادار.

ﺗﯿـــــــــــﺮ (tir)
پرانرژی، درونگرا و بسيار حساس، عاشق ثروت و تجملات. اغلب افرادی اجتماعی و ماجراجو. زندگى او داراى نظم و هماهنگى است. از انتقاد خوشش نمى آيد و عاشق تعريف و تمجديد است. قلب متولد تیر به مغزش فرمان می دهد و بيشتر زندگی او تحت سلطه عواطف اوست.

ﻣــــــــــﺮﺩﺍﺩ (mordad)
باهوش و جذاب، شاد و با شخصيت، خواهان تجمل و زندگی لوکس، عشق با روح متولدين اين ماه عجين شده و بى عشق نمی تواند زندگی کند. درون او گربه ای است كه می خواهد مدام ناز و نوازش و ستایش شود. ﻣﺮﺩﺍﺩﯼ ﻏﺮﻭﺭﺵ ﺭﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻩ و اگر به خاطر شما پا روى غرورش گذاشت بدانيد عاشقانه دوستتان دارد.

ﺷﻬـــــﺮﯾﻮﺭ (shahrivar)
خوش شانس و اهل صميميت، پايبند به قول و قرار، صادق و خيرخواه، رک گو. گاه منفى گراست و نيمه خالى ليوان را مى بيند، احساساتی، بی ریا و خوش قلب.
عشق متولد شهریور بسیار کم شعله، اما جاودانه و با حرارت است.

ﻣﻬــــــــــــﺮ (mehr)
خوش پوش و زيبا، با شخصيت و مؤدب. مشكل پسند، باهوش. صلح طلب و مردمدار، داراى قدرت اراده و تصميم گيرى عالى. قلب بزرگى دارد و براى رفع كدورت پيش قدم ميشود، بسيار منطقى و حتى در امور عاشقانه هم از منطق خود استفاده مى كند و به راحتى مى تواند قلب و نظر شما را به سوى خود جلب كند.

ﺁﺑــــــــــــﺎﻥ (aban)
گرم و جذاب، موقع شناس و بااستعداد، داراى آرامشى درونى در عين حال عاشق هيجان، با سليقه و بسيار دلسوز، متولد آبان داراى قدرت فكرخوانى است و گول نمى خورد، در قبال كسی كه دوست دارد بسیار صادق و وفادار و اگر در قلبش جايى باز كنيد براى هميشه آنجا جاى شماست.

ﺁﺫﺭ (azar)
مهمان دوست و بسيار معاشرتى، مهربان و خلاق، خوش گذران و خواهان آزادى، متفکر، مرموز و متغیر، مقاوم، رازدار و گاهى خسيس، متولد آذر دارای رفتاری افراطی در غم و شادی است. به عشق با چشمی شاعرانه نگاه می کند و اگر عاشق شما باشد ديگر در رفتار او اثرى از منطق به چشم نمى خورد.

ﺩﯼ (day)
خانواده دوست و قدرت طلب، خوش فكر و خوش شانس، صميمى و خوش برخورد، شجاع و با اعتماد به نفس، قدرشناس و با محبت، متولد دى بسيار صادق و بى ريا است. درون گرا و موفق، در عشق كم تظاهر اما با كمى حوصله متوجه آن خواهيد شد كه در سينه او چه قلب گرم و عاشقى در حال تپيدن است.

ﺑﻬﻤـــــــــــــــﻦ bahman
بسيار جذاب و خوش پوش، پايبند به سنت، عموماً دارای ثبات شغلی و شخصیتی، اهل صرفه جویی و پس‎انداز، دارای روحیه‎ای شاد و امیدوار، در قضاوت كمى عجول، باهوش و زیرک، متولد بهمن تحت تاثير سردى زمستان است و عشقش را دير ابراز مى كند و از برملا کردن راز دل خویش خود داری می کند.

ﺍﺳﻔﻨـــــــــــــــﺪ (esfand)
خوشرو و بسيار مهربان، اجتماعی و معاشرتی، خوش قلب و متعصب، دارای افکاری سازنده و مبتکر، صبور و پر حوصله، متولد اسفند نیازمند آن است که دائما او را نسبت به عشق خود مطمئن کنید و مدام به او بگویید که دوستش داريد. از نظر امور عشقی بی نظیر است و عشق و احساس جزیی از وجود متولد اسفند است.

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن در فیسبوک
ارسال طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن در تویتر
ارسال طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن در واتس آپ
ارسال طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن در تلگرام
خبرخوان طالع بینی متولدین هر ماه برای ثروتمند شدن

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

Comments are closed.

0