فیلم شکارچیان روح / Ghostbusters


فیلم شکارچیان روح / Ghostbusters

شکارچیان روح که در سال ۱۹۸۴ و به کارگردانی ایوان رایتمن به روی پرده رفت، دارای یکی از بهترین ایده‌های داستان‌پردازی در تاریخ فیلم‌های سینمایی است.

شکارچیان روح / Ghostbusters

داستانی که در آن فانتزی‌ترین شغل دنیا انتخاب می‌شود و به‌شکلی نمایش داده می‌شود که انگار کار کنترل آفات است و شاهد گروهی از شکارچیان روح هستیم که کارشان نجات دادن دنیا از خطر نابودی به‌وسیلهٔ هیولاها است، اما با این حال شخصیت‌هایی مثل آدم‌های طبقهٔ متوسط کارگر هستند و ویژگی خارق‌العاده‌ای ندارند.

شکارچیان روح / Ghostbusters
شکارچیان روح / Ghostbusters

بیل مری، هارولد رمیس، دان آیکروید (او و هارولد رمیس مشترکا کار نویسندگی فیلم را به عهده داشتند) و ارنی هادسون بازیگرانی هستند که در نقش قهرمانان این فیلم بازی می‌کنند و با شتاب‌دهنده‌های اتمی‌ای که به پشت‌شان متصل است، صحنه‌های عجیب‌غریبی مثل تبدیل شدن مردم به سگ را مشاهده می‌کنند و در نهایت شخصیت بد داستان، مرد پف‌نباتی را منفجر می‌کنند. صحنه‌های باورپذیر فیلم، دیالوگ‌های ماندگار، اجراهای فوق‌العادهٔ بازیگران و جلوه‌های بصری شگفت‌انگیز و چشم‌نواز، از جمله عواملی هستند که باعث شده‌اند شکارچیان روح نه‌تنها به‌عنوان یکی از بهترین فیلم های کمدی، که به‌عنوان یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما شناخته شود.

مطلب فیلم شکارچیان روح / Ghostbusters را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال فیلم شکارچیان روح / Ghostbusters در فیسبوک
ارسال فیلم شکارچیان روح / Ghostbusters در تویتر
ارسال فیلم شکارچیان روح / Ghostbusters در واتس آپ
ارسال فیلم شکارچیان روح / Ghostbusters در تلگرام
خبرخوان فیلم شکارچیان روح / Ghostbusters

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کلمات جستجو شده در محشر

0