شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان


شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان

 شخصیت شناسی

شخصیت برای توصیف بارزترین ویژگی شخص به کار می رود. در اینترنت آزمون های شخصیت شناسی زیادی وجود دارد که می توانید شخصیت فرد مقابل خود را با آن تشخیص دهید.
یکی از جالب ترین روش های شخصیت شناسی، شخصیت شناسی از روی پرنده ماه می باشد زیرا پرندگان می توانند بسیاری از حقایق در مورد شخصیت افراد را بازگو کنند.
در این بخش از وب سایت محشر دات کام، شخصیت شناسی خود را با توجه به تاریخ تولدتان با پرنده آن ماه مشاهده کنید .

شخصیت شناسی اول فروردین تا 25 فروردین شاهین

اگرتاریخ تولد شما از اول فروردین تا 25 فروردین می باشد پرنده مورد نظر شما شاهین است. شما فردی مقتدر و توانا و با مهارت می باشید و می توانید از موانع سخت عبور کنید اما باید برای عبور از موانع، مراقب باشید تا انرژی شما هدر نرود.

شخصیت شناسی
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی 26 فروردین تا 22 اردیبهشت مرغابی

اگر از26 فروردین تا 22 اردیبهشت به دنیا آمده اید، پرنده ماه تولد شما مرغابی است. شما فردی با هدف اما بی دقت هستید که این بی دقتی هابه ضرر تان خواهد بود. شما برای رسیدن به هدف مود نظرتان همیشه هر نوع رنجی را به جان می خرید.

مرغابی
مرغابی

شخصیت شناسی 23 اردیبهشت تا 19 خرداد قمری

اگر شما از 23 اردیبهشت تا 19 خرداد به دنیا آمده اید، پرنده ماه تولدتان قمری است. شما فردی آرام، بردبار، سازگار وبا شخصیت جالب می باشید که همیشه از زندگی عاشقانه لذت می برید و خیلی کم خسته می شوید.

شخصیت شناسی 20 خرداد تا16 تیر عقاب

اگر شما از 20 خرداد تا16 تیر به دنیا آمده اید،پرنده ماه تولدتان عقاب است. دارای شخصیتی قابل احترام و سرسخت هستید، کارهای بیهوده انجام نمی دهید و با نفوذ خودتان مخالفان را سرکوب می کنید.

شخصیت شناسی 17 تیر تا 13 مرداد بلبل

اگر متولد 17 تیر تا 13 مرداد هستید، پرنده ماه تولد شما بلبل است. شما قبل از دیده شدن، حرف هایی برای گفتن دارید و صدایتان به گوش می رسد اما برخی از افراد معتقدند صحبت های شما به عمل نمی رسد.

بلبل
بلبل

شخصیت شناسی 14 مرداد تا 10 شهریور مرغ ماهیخوار

اگر 14 مرداد تا 10 شهریور متولد شده اید، پرنده ماه تولد شما مرغ ماهیخوار است. شما دارای شخصیتی رویایی و حساس و پرزرق و برق هستید و از هوش زیادی برخوردار هستید. شما می توانید با خونسردی و به مرور زمان مشکلات تان را حل کنید .

شخصیت شناسی 11 شهریور تا 7 مهر قو

اگرشما متولد 11 شهریور تا 7 مهر هستید، پرنده ماه تولد شما قو است. شما مانند قو، فردی مغرور و دارای شخصیت پیچیده ای هستید. شما خیلی کم و در برخی از مواقع عصبی می شوید و سعی می کنید با همه با کمال آرامش برخورد نموده و دوست ندارید، درگیر شوید .

شخصیت شناسی 8 مهر تا 5 آبان دارکوب

اگر زمان تولد شما 8 مهر تا 5 آبان است، شما دارای شخصیتی سختگیر و سختکوش می باشید که تحمل بالایی دارید اما در عین حال گاهی اوقات حواس پرت می باشید .

شخصیت شناسی 6 آبان تا 3 آذر باز کوچک

اگر شما متولد 6 آبان تا 3 آذرهستید، پرنده ماه تولدتان باز کوچک است. شما فردی هستید که گاهی اوقات مضطرب هستید و تمرکز خود را از دست می دهید اما ذهن فعالی دارید که موجب می شود بدون اینکه مضطرب شوید، از یک موضوع به موضوع دیگری بپردازید.

شخصیت شناسی 4 آذر تا 2 دی کلاغ

اگر در روزهای 4 آذر تا 2 دی به دنیا آمده اید، فردی با هوش، دارای انرژی مثبت هستید و بسیار مقاوم می باشید. شما می توانید مشکلات خود را خیلی راحت حل کنید. عاشق طبیعت و عاشق تعامل با افراد دیگر می باشید.

کلاغ
کلاغ

شخصیت شناسی 3 دی تا30 دی حواصیل

پرنده افراد متولد 3 دی تا30 دی، حواصیل می باشد که پرنده ای بسیار زیباست. این افراد دارای شخصیتی محکم و استوار هستند که از پس هر مشکلی به راحتی بر می آیند و مشکلات را به راحتی حل خواهند نمود. این افراد به دلیل اینکه افرادی متفکر هستند، تنها و منزوی به نظر می رسند .

شخصیت شناسی اول بهمن تا 28 بهمن سینه سرخ

پرنده متولدین ماه بهمن تا روز 28، سینه سرخ است که پرنده ای کوچک و بسیار زیبا می باشد. افراد متولد این ماه دارای شخصیتی برون گرا هستند و بسیار خانواده دوستند و طبع گرمی دارند. اما این افراد خونگرم گاهی از اوقات خودرای، خودخواه و ستیزه جو می شوند .

شخصیت شناسی 29 بهمن تا آخر اسفند سهره

سهره نام پرنده متولدین 29 بهمن تا آخر اسفند ماه است. این افراد حساس و اجتماعی هستند که به علت خونگرم بودن تعامل زیادی با دیگران دارند. این افراد پرجنب و جوش، فعال و به ورزش علاقه فراوانی دارند و از طرفداران پر و پا قرص ورزش هایی مانند فوتبال و والیبال و… هستند .

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان در فیسبوک
ارسال شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان در تویتر
ارسال شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان در واتس آپ
ارسال شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان در تلگرام
خبرخوان شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ
0