شخصیت‌شناسی با رنگ، از رنگی که متنفرید شخصیتتان را بشناسید!


شخصیت‌شناسی با رنگ، از رنگی که متنفرید شخصیتتان را بشناسید!

شخصیت‌شناسی افراد از روی رنگ مورد علاقه‌شان

روانشناسان عقیده دارند رنگی که برگزیده و دلخواه کسی است میتواند گویای خصوصیات اخلاقی و روانشناسی او باشد. رنگ مورد علاقه‌تان در مورد خصوصیاتتان می‌گوید، بنابراین در حال حاضر همه ما می‌دانیم که رنگ‌ها نقش مهمی در روان‌شناسی ذهن مردم ایفا می‌کنند. باور نمیکنید؟
به پادشاهی دوران ویکتوریا نگاه کنید، آن‌ها رنگ‌هایی مانند بنفش و قرمز را به عنوان نمایش ثروت خود استفاده می‌کردند. حتی امروزه، رنگ‌های مختلفی برای نشان دادن احساسات مختلف استفاده می‌شوند. ما در این بخش از محشر شما را با شخصیت‌شناسی رنگ‌ها آشنا میکنیم پس برای شناخت شخصیت رنگ مورد علاقه‌تان با دقت با ما همراه شوید.

تست شخصیت‌شناسی رنگ‌ها

روش گرفتن تست انتخاب رنگ برای شخصیت‌شناسی
امتحان رنگ ساده است

مداد رنگی یا مداد شمعی رنگی به اندازه کافی خریداری کنید، به طوری که هر فرد دارای مجموعه‌ای کامل از یک مجموعه رنگ (سیاه، سفید، قرمز، آبی، سبز، زرد، بنفش و قهوه ای) داشته باشد، در جلسه، تمام مداد رنگی یا مداد شمعی‌های رنگی را مخلوط کنید و هر شرکت کننده یک رنگ را انتخاب کند، هنگامی که رنگ خود را انتخاب کردند، شما می‌توانید بگویید که آن‌ها چه نوع شخصیتی بر اساس رنگ‌ها دارند.

آبی

آبی رنگ مورد علاقه مردم بسیاری در سراسر جهان است، افرادی که این رنگ را دوست دارند، عمدتا ادم‌های احساساتی‌ای هستند که طبیعتا صلح جو هستند و آرامش را در معنویت می‌بینند.

این رنگ پرطرفدار سبب می‌شود بدن مواد شیمیایی آرامش بخش تولید کند، پس بسیار مناسب اتاق خواب کودکان است. این رنگ آبی می‌تواند سرد و یأس‌آور هم باشد. در مصاحبه‌های شغلی پوشبدن رنگ آبیوفادار به نظر برسید. افراد در اتاقهای آبی فعال ترند.

این رنگ مناسب خانه‌های به شدت آفتاب گیر است زیرا با القای حس سرما، دمای اتاق تعدیل می‌کند و فضایی با دمای متعادل به وجود می‌آورد. این رنگ کاهنده تعداد تنفس است و استفاده از آن برای افراد دارای استرس و فشارهای عصبی بسیار توصیه می‌شود.

طرفداران این رنگ افرادی زیرک، وفادار، برون گرا و صادق هستند. اگر در مکانی از خانه از رنگ قرمز استفاده کردید برای کاهش میزان شدت آن در کنار آن از رنگ آبی استفاده کنید. با استفاده از این رنگ می‌توانید هوس و احساسات و هیجانات خود را کنترل کنید.

افراد علاقمند به این رنگ ظاهر آرام دارند و دیگران به آن‌ها احترام زیادی قائلند. این افراد در خرید و پوشش لباس قناعت می‌کنند. میل به تنهایی دارند و پشتکار زیادی دارند و همیشه کارهای خود را از روی نظم و ترتیب و بر پایه قواعد معینی انجام می‌دهند.

شخصیت‌شناسی رنگ‌ها

شخصیت‌شناسی از رنگ مورد علاقه سفید

رنگی که برای پاکیزگی و مترادف با بی‌گناهی و خلوص است، این ویژگی‌ها مانند خلاقیت، صلح و آرامش را در افرادی که این رنگ را دوست دارند، نشان می‌دهد، به ویژه اگر آن‌ها در سن نوجوانی هستند، اگر افراد مسن رنگ سفید را دوست داشته باشند، ممکن است نشان دهد که این افراد آرمان‌های غیرمنتظره‌ای دارند و ترجیح می‌دهند که یک زندگی کامل داشته باشند.

رنگ سفید نور به علت منعکس کردن نور رنگ تابستانی محسوب می‌شودو پرطرفدار برای دکوراسیون و مد است زیرا با همه چیز تناسب دارد. افراد علاقمند به رنگ سفید افراد آرام و شنونده‌ای خوب هستند. به نظر دیگران اهمیت می‌دهند و به دوستی‌ها بها داده و وقت خود را آزادانه در اختیار دوستانشان قرار می‌دهند.

سبز

اگر رنگ سبز را دوست دارید، احتمالا شما «التیام دهنده» هستید، این اشخاص قبل از کمک به دیگران دوبار فکر نمی‌کنند و شنوندگان خوبی هستند، که باعث می‌شود مشاوران شگفت‌انگیزی هم باشند و تعجب نکنید در صورتی که بسیاری از این افراد دوست دارِ محیط زیست، فعالان حیوانی و حتی سبزی خوار هستند.

این رنگ مظهر طبیعت و نشاط‌آور و آرامش بخش است. سبز تیره مربوط به مردان و محافظه‌کارانه است و نشان دهنده ثروت است.

زندگی با طرفداران این رنگ آسان است. این افراد با افراد علاقه‌مند به رنگ پرتقالی تفاهم زیادی دارند. برخورد این افراد با دیگران بر پایه‌ی اصول و قرارداد است. این افراد بسیار کنجکاوند و مایلند از از کار دیگران درآورند.

رنگ خرمایی مایل به قرمز

این رنگ اغلب رنگ موردِ علاقه‌ی افراد سالمند است، که معمولا در طول زندگی خود با برخی از سختی‌ها روبه رو هستند و این موضوع آن‌ها را به دلیل تجربه‌هایشان، قوی‌تر و بالغ‌تر می‌کند. چنین افرادی طبیعتا سخاوتمند هستند و بنابراین در بین دوستان و خانواده‌شان محبوب می‌باشند.

سرخ

شما شخصی با انگیزه، بلند پرواز، پرشور و شاید حتی پرخاشگر هستید و قبل از اینکه مردم را به صورت منفی قضاوت کنید، دوبار فکر نمی‌کنید.

این رنگ گرم نماد هیجان، توانگری، عشق و افراط است و رنگی انرژی‌زا و نیرو بخش است. استفاده طولانی مدت از این رنگ باعث بروز پرخاشگری و ایجاد حرکات تکانه‌ای در افراد می‌شود. قرمز، پرشورترین و تندترین رنگ است که سبب سریعتر شدن ضربان قلب و تنفس می‌شود. این رنگ مظهر عشق و تنفر و فداکاری و خشونت و خون و آتش است. افراد علاقمند به این رنگ هرگز نمی‌توانند در زندگی بی‌تفاوت باشند.

چنانچه در بخش مطالب جذاب شخصیت‌شناسی در نمناک گفته‌ایم این اشخاص تند و سرکش و فعال و شجاع و کمی عجول هستند. و ممکن است بارها در عشق شکست بخورند. با آن که در عشق کاملاً فداکارند اما قضاوتهای عجولانه و ناگهانی در مورد دیگران اغلب سبب از بین رفتن دوستی‌هایشان می‌شود.

دو عیب بزرگ خودپرستی وعدم کنترل را دارند اما در مقابل حسن زیادی مانند خوش قلبی و حس بزرگ طلبی دارند. در تجارت تهاجمی عمل می‌کنند اما در امور شخصی اینگونه نیست. آن‌ها ترجیح می‌دهند بیشتر راجع به کار صحبت کنند نه روابط.

روانشناسی رنگ‌ها

روانشناسی و شخصیت‌شناسی رنگ قرمز

شخصت‌شناسی و روانشناسی شخصیت با رنگ‌ها
ارغوانی: رنگ عارف‌ها و روانگران

ارغوانی، رنگ سلطنتی نشانگر تجمل، ثروت و ظرافت است. دوستداران این رنگ پیوسته مجذوب زیبایی‌ها و ظرافت‌ها می‌شوند و مغرور و اجتماعی هستند. این افراد بیشتر به امور معنوی می‌پردازندو این رنگ مورد پسند عرفا می‌باشد.

صورتی

بله، در حالی که رنگ صورتی رنگی زنانه است، اما امروزه این موضوع چیزی بیش از یک مفهوم جنسیتی نیست، زیرا دختران می‌توانند رنگ‌های زیادی داشته باشند و پسران هم ممکن است رنگ مورد علاقه‌شان رنگ صورتی باشد، اگر صورتی رنگ مورد علاقه شما باشد، پس شخصی هستید که نیاز به دوست داشته شدن دارید تا احساس امنیت کنید، چنین افرادی بطور طبیعی آرام هستند، با این حال، آن‌ها دوست ندارند احساساتشان را بروز دهند، مگر در مقابل افرادی که خودشان می‌خواهند.

این رنگ رویایی وآرامش بخش همان قرمز است که کمرنگ شده بنابراین اگر به این رنگ علاقه دارید تمام صفات رنگ قرمز را البته کمی ملایمتر دارا می‌باشید، با گذشت هستید و در عشق، تندی نشان نمی‌دهید.

افراد علاقمند به این رنگ دیگران را خوب درک می‌کنند و با اطرافیان خود با ملایمت و لطف رفتار می‌کنند و به دلیل نشاط و شادابی محبوب اطرافیان خود هستند. این افراد در زندگی با شکستها، خشونت‌ها و دشواری‌های زندگی زیادی مواجه شده اند.

زرد

شما حس شوخ طبعی قوی دارید، عاقل و تخیلی هستید و اغلب در تفکرات و چارچوب‌های زندگی، خطوط قرمزی دارید، گاهی اوقات در مورد ایده‌های بزرگ خود فکر می‌کنید، که به نوبه خود منجر به مسئولیت‌های شما می‌شود.

رنگ زرد تمرکز را افزایش می‌دهد، متابولیسم (سوخت و ساز) راتسریع می‌کند. طرفداران این رنگ عاشق صحبت کردن هستند و همیشه حرفی برای گفتن دارند. این افراد بسیار اجتماعی و شوخند به همین دلیل افراد زیدی را جذب خود می‌کنند.

نارنجی

اگر رنگ مورد علاقه شما نارنجی است، پس شما عاشق خارج از منزل هستید، به خصوص طبیعت. راه طولانی در ساحل یا یک پیک نیک در جنگل – هر دو جزئیاتی ایده آل برای شما هستند.

شما دوست دارید با طبیعت هماهنگ باشید و احتمالا عاشق حیوانات نیز هستید، علاوه بر این، افرادی که نارنجی را دوست دارند تحریک‌آمیز و متفکر هستند و نمی‌توانند برای مدت طولانی عصبانی باشند، که این اخلاق باعث می‌شود آن‌ها در برابر کسانی که دوست دارند، عزیز شوند.

شخصیت‌شناسی رنگ نارنجی

شخصیت‌شناسی افراد با رنگ مورد علاقه نارنجی
تشخیص خصوصیات اخلاقی با رنگ مورد علاقه
پرتقالی: صداقت آری، هوسبازی هرگز

افراد علاقمند به این رنگ متکی به نفس نیستند. اجتماعی و خوش خلقند و با مردم خوب رفتار می‌کنند. به سختی می‌توان در این افراد نفوذ کرد اما اگر کسی آن‌ها را دوست بدارد می‌تواند با او به آسانی ازدواج کند. این افراد هوسباز نیستند و هنگام دوستی بسیار صادق و فداکارند. اگر این افراد با فردی که خصوصیات اخلاقی خودشان را داشته باشد ازدواج کند سعادتمند خواهد شد.

رنگ قهوه‌ای

شما قابل اعتماد، صبور و مهربان و یک انسان فوق العاده هستید، شما معمولا قبل از تصمیم گیری‌های مهم باید ۱۰۰۰ بار فکر کنید. باثبات و مقدس، شاعرپیشه و کمی فیلسوف مآب هستید. به ندرت تغییر عقیده می‌دهید و بعد از تصمیم گیری آن راعملی می‌کنید.

این افراد در نگهداری پول و اسرار دیگران قابل اعتماد هستند. آن‌ها به دستی پولشان را خرج و مقداری را نگه می‌دارند. برخی مواقع با اطرافیان خود رفتار خشونت‌آمیزی در پیش می‌گیرند. در عشق بدبین و تند نیستید. شخصی منطقی هستند و فقط به خودشان اعتماد دارند.

فیروزه‌ای

از ویژگی‌های این افراد پیچیدگی، تخیلی و اصیل بودن است، ، این افراد همیشه به نظر میرسد که بانمک هستند، مهم نیست که چقدر از آشفتگی عاطفی در داخلشان وجود داشته باشد، آن‌ها هوشمند و مقاوم هستند و در برخی موارد ممکن است به عنوان «خارج» از واقعیت، نامیده شوند و درخواست کسانی که کمک میخواهند را رد میکنند. دوستداران این رنگ اسرارآمیز، احساساتی هستند و به خوبی از پس کارهای شخصی خودبر می‌آیند. این افراد پشتکار دارند و باثباتند و به نصایح دیگران توجه نمی‌کنند.

خاکستری

شما در کسب و کار در دفتر خود شناخته شده هستید، اگرجوان هستید، ممکن است در زندگی خود، در مسائل مختلف پا پس بکشید و اگر اینطور است شاید وقت آن باشد که به دنبال کمک حرفه‌ای باشید، زیرا در این سن، شما باید شاد و آرام باشید، نه اینکه به اندازه جهان غم داشته باشید.

افراد علاقمند به این رنگ اغلب در زندگی احساس رضایت می‌کنند. خاکستری رنگ عقلا است و افراد علاقمند به این رنگ درواقع خود را هم شأن و هم طراز اشخاص کهنسال میدانند و در زندگی احساس بی‌نیازی می‌کنند. در عشق تمایل بر افراد مسن‌تر از خود دارند و توجهشان را کسانی که از نظر فکر و ایده به آن‌ها برتری دارندجلب می‌کند.

رنگ مورد علاقه خاکستری

شناخت شخصیت با رنگ خاکستری
شناخت خصوصیات با شخصیت‌شناسی رنگ‌ها
بنفش کمرنگ

در حال حاضر این رنگ یکی از آن رنگ‌هایی است که اغلب رنگ مورد علاقه مردم نیست، بنابراین اگر این رنگ را دوست دارید، بدانید که منحصر به فرد هستید، شما دوست دارید که خود را در فرهنگ غوطه‌ور کنید و این موضوع می‌تواند در دکوراسیون منزل و لباس پوشیدنتان منعکس شود، به عنوان مثال، شما همیشه بهترین لباس در یک مهمانی را می‌پوشید و خانه‌تان همواره مکمل‌هایی را برای زیبایی دریافت می‌کند.

رنگ بنفش

این رنگ بدان معنی است که شما بسیار هوشمند و باهوش هستید و تمایل به ایستادگی دارید. خب، بنفش همچنین به این معنی است که شما یک شخص نا منظم هستید یا طبیعتا یا از طریق تلقین.

دوست دارید که در مقام قدرت قرار داشته باشید. از سویی دیگر، بنفش نیز رنگ معنویت است، بنابراین، اگر در مرحله بعدی زندگی خود، انسانی معنوی شدید، تعجب نکنید. این افراد با اراده و تا حدی کله شق هستند و قبل از دیگران به خودشان توجه می‌کنند.

خردلی: خوش قلب

خیلی ملاحظه کارید. دوستی برای شما یک دنیا ارزش دارد با همه دوست هستید مواظب باشید چون بعضی مواقع اعتماد کردن به هر کسی برای شما دردسر ساز می‌شود.

سیاه

مشکی رنگ سلطه و قدرت است. آه، رنگ لباس مورد علاقه همه، سیاه است. پس اگر شما سیاه را دوست دارید چه شخصیتی دارید؟ خوب، شما ظریف و با شکوه هستید، شخصیتی دارید که خودنمایی را دوست ندارید اما خودتان به یکی از آن‌ها تبدیل شده‌اید که خود نمایی میکنند. آن‌ها دوست دارند که به عنوان موجودات مرموز درک شوند و از آشفتگی ظاهری مردم در مورد درک انگیزه‌های واقعی‌شان لذت ببرند.

این رنگ برای مد پرطرفدار است چون شخص را لاغرتر نشان می‌دهد. رنگ مشکی نشان دهنده اطاعت و فرمانبرداری است به همین دلیل کشیش‌ها رنگ مشکی می‌پوشند. لباس مشکی می‌تواند مقهور کننده باشد، یعنی با پوشیدن این لباس منزوی یا شریر به نظر برسید. این رنگ، رنگ نومیدی و عزا نیست بلکه نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است.

دوستداران این رنگ به اطرافیان خود احترام می‌گذارند و از هیچگونه کمکی به آن‌ها دریغ نمی‌کنند. آن‌ها به عقاید و نظریات دیگران اهمیت داده و نظر دوستانشان برای آن‌ها بسیار مهم است. نظراتشان را به کسی تحمیل نمی‌کنند. به دنبال مد هستند و پول زیادی را بابت این چیزها می‌پردازند.

و اما مطالب تکمیلی شناخت خصوصیات با شخصیت‌شناسی رنگ‌ها:

شخصیت‌شناسی با رنگ
شخصیت‌شناسی با رنگ

قرمز:

بسیار دلواپس و ناامید هستید شاید هم از خستگی و ضعف جسمی رنج می‌برید. امکان دارد که در روابط جنسی و حتی در موقعیت اجتماعی شکست خورده باشید.

مشکل واقعیتان این است که همیشه دنبال هدف‌های بزرگ و غیر عملی می‌روید و وقتی هم که شکست می‌خورید در لاک خود فرو می‌روید. اگر به دنبال زندگی معمولی باشید باید این موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید که اگر معیار موفقیت ثروت باشد پس ثروتمندان می‌بایست خوشبخت‌ترین ادم‌ها باشند که نیستند.

زرد:

بسیار حساس و بدبین هستید و از هر چیز بدیع و مدرن بدتان می‌اید و برایتان قابل هضم نیست که یک حکومت میلیون‌ها دلار خرج رفتن به کره ماه را بکند در حالی که کره زمین پر از انسان‌های مستحق کمک می‌باشند. مردم همیشه شما را اخمو و عصبانی می‌یابند.

نارنجی:

به خاطر عمر و سال‌هایی که به بطالت تلف کرده‌ای بر خود خشم داری ولی یادت نرود که فقط تو نیستی که مسوولیت همه بدبختی‌های دنیا را بر دوش داری اگر بتوانی مشکلات خصوصی خود و خانواده‌ات را حل کنی مطمئن باش که خیلی زرنگی.

ابی:

از زندگی و یکنواختی خسته شده ای. احتیاج به تنوع و هیجان داری و به همین زودی هاست که اکثر قید و بندهای زندگی را از هم خواهی گسست.

در دوره‌ای هستی که احساس می‌کنی دلت می‌خواهد همه چیز را تغییر بدهی و دستی بر سر و صورت خود بکشی و شاید هم فرم موه را عوض کنی و لباست را تغییر بدهی.

فال رنگ

سبز:

اگر از این رنگ متنفری حتما یک چیزتان می‌شود. اگر در هدف‌هایتان شکست خورده‌اید چرا دیگران را شماتت می‌کنی؟

خودت را تنهاترین موجود روی زمین حس می‌کنی و با این شخصیتی که دارید دیگران حق دارند تنهایتان بگذارند. سعی کنید به جای خودخوری به کتابخانه بروید و در اجتماعات شرکت کنید و خودتان را از برج عاجی که ساخته‌اید بیرون بیندازید تا ببینید که دنیا با تمام بدی‌هایش چقدر باارزش است.

قهوه ای:

ترستان از این است که نتوانید ماموریتتان را به اتمام برسانید. چه ماموریتی؟

ایا فکر می‌کنید اگر همه دانش‌های دنیا را هم در ذهن و مغز کوچکتان جای بدهید اخرش به کجا خواهد رسید؟ تا دیر نشده کمی به تفریح برسید به عشق فکر کنید که حتی عذابش نیز شیرین است.

خاکستری:

زندگی بر علیه شما بوده است از همه چیز محروم بوده‌اید و این خشمگینتان می‌کند.

حسود نیستید و از سرنوشت بدتان شکایت دارید ایا فقط شما هستید که به همه ارزوهایتان نرسیده اید؟ یادتان نرود که ممکن است شما یکی از خوشبخت‌ترین مردم روی زمین نباشید ولی بدبخت‌ترین نیز نیستید.

سیاه:

فکر می‌کنید در دنیا بدی وجود ندارد. فکر می‌کنید بدبختی فقط افسانه است که به کره زمین ربطی ندارد. خودتان را کامل می‌دانید و سعی می‌کنید که اشتباه نکنید ولی اگر کردید هرگز اعتراف نخواهید نمود.

سفید:

اگر شما از سفید متنفرید یا اگر هاله مغناطیسی دور بدنتان فاقد این رنگ است با عرض معذرت باید جنابعالی را دیوانه پنداشت

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "شخصیت‌شناسی با رنگ، از رنگی که متنفرید شخصیتتان را بشناسید!" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: شخصیت‌شناسی با رنگ، از رنگی که متنفرید شخصیتتان را بشناسید! در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب شخصیت‌شناسی با رنگ، از رنگی که متنفرید شخصیتتان را بشناسید! را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال شخصیت‌شناسی با رنگ، از رنگی که متنفرید شخصیتتان را بشناسید! در فیسبوک
ارسال شخصیت‌شناسی با رنگ، از رنگی که متنفرید شخصیتتان را بشناسید! در تویتر
ارسال شخصیت‌شناسی با رنگ، از رنگی که متنفرید شخصیتتان را بشناسید! در واتس آپ
ارسال شخصیت‌شناسی با رنگ، از رنگی که متنفرید شخصیتتان را بشناسید! در تلگرام
خبرخوان شخصیت‌شناسی با رنگ، از رنگی که متنفرید شخصیتتان را بشناسید!

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0