دکوراسیون ماه تولد شما


دکوراسیون ماه تولد شما

چینی‌ها معتقدند ماه تولد هر انسانی آن قدر قوی است که می‌تواند با اشیا هم ارتباط بگیرد.

طالع بینی چینی نیز یکی از مجموعه طالع بینی های مورد قبول بسیاری از مردم سراسر جهان میباشد.

به عقیده آن‌ها در درون هر آدمی نیرویی هست که او را به سمت اشیایی خاص جلب می‌کند؛ حسی قوی که باید به آن اعتماد داشت و گاهی به صدایش گوش داد. شاید بد نباشد قبل از چیدن دکوراسیون خانه‌تان سری به یک مغازه بزنید و ببینید کدام وسیله به حرف می‌آید؛ همان را بخرید و به خانه بیاورید.

برای مشاهده طالع بینی هر شخص بر اساس سال تولد وی روی این قسمت کلیک کنید!

دکوراسیون بر اساس ماه تولد

حتی اگر چندان اهل فال گرفتن نباشید و علاقه‌ای به دنبال کرد ویژگی‌های ماه تولدتان نداشته باشید، باز هم صحبت از تاثیر ستارگان و صورت‌های فلکی بر زندگی روزمره ما، جالب و سرگرم کننده خواهد بود.

از آنجا که گروهی بر این باورند که این ویژگی‌های مربوط به ماه تولد افراد روی شخصیت و خلق و خوی آن‌ها تاثیر می‌گذارد، می‌توان همین مسئله را به سلیقه افراد در نحوه انتخاب دکوراسیون منزل هم بسط داد و مباحث جذابی را پیرامون این موضوع مطرح نمود، حال ببینیم دکوراسیون ماه تولد شما چیست؟

معنی و مفهوم زودیاک و سمبل ماه ها و حیوان سال تولد

اگر زودیاک و نماد ماه تولد خود را نمیدانید ابتدا این قسمت را ببینید!

برج حمل (فروردین)

سبک دکوراسیون: پر انرژی و مهیج

شخصیت اصلی متولدین برج حمل آتشین، پر از انرژی و هیجان است. بنابراین سبک دکوراسیون مربوط به این افراد هم باید بازتاب دهنده همین ویژگی باشد. بنابراین سعی کنید فضای اتاق را ساده و باز و بدون پیچیدگی در اجزای دکوراسیون انتخاب کنید.

مهم‌ترین ویژگی که در دکوراسیون مناسب برای متولدین برج حمل باید در نظر گرفته شود، رعایت مینیمالیسم است.

اما این سادگی باید همراه با رنگ‌های روشن، هیجان‌انگیز و انرژیک باشد. از آنجا که خلق و خوی آتشین از جمله ویژگی‌های افراد متولد برج حمل است، استفاده از شمع‌های مختلف و همچنین شومینه در دکوراسیون منزل، انتخاب مناسبی خواهد بود.

برج ثور (اردیبهشت)

سبک دکوراسیون: احساسی و تجملی

اگر متولد برج ثور هستید، باید به دنبال فضاهای احساسی، راحت و کمی سنتی بگردید. کاناپه‌های بزرگ، مبلمان راحت و تخت خواب‌های مجلل بایستی حتما برای متولدین این ماه در نظر گرفته شوند. در عین حال فضای داخلی مناسب برای منازل چنین افرادی باید پر از المان‌های سنتی، و حتی با ظاهری روستایی و قدیمی باشد و بهتر است از وسایلی با طراحی ارگانیک استفاده شود. چنین ظواهری در تمام بخش‌های داخلی و خارجی ساختمان می‌تواند منظور گردد.

برج جوزا (خرداد)

سبک دکوراسیون: متنوع و شادی بخش

متولدین جوزا دارای شخصیتی شاد و تنوع طلب هستند، بنابراین محیط زندگی آن‌ها هم باید همین تمایلاتشان را برآورده کند. مهم‌ترین کلید شخصیتی این افراد، برقراری ارتباط با دیگران و اجتماعی بودنشان است. بنابراین فضای کافی برای سرگرمی آن‌ها باید فراهم باشد.

یک اتاق نشیمن جادار همراه با یک میز بزرگ از مهم‌ترین شاخصه‌های دکوراسیون منزل برای متولدین برج جوزا است.

برج جوزا نشانه دوقلوها است، بنابراین سعی کنید دکوراسیون فضای داخلی خانه بازتاب دهنده تغییرپذیری، خلاقیت و پویایی باشد.

این ویژگی‌ها را با به کارگیری رنگ‌هایی متنوع و همچنین مبلمان خوش طرح و مدرن می‌توانید برآورده سازید.

برج سرطان (تیر)

سبک دکوراسیون: سادگی و راحتی

نشانه برج سرطان برای افراد متولد این ماه بیانگر علاقه آن‌ها به خانه و محیط خانواده و همچنین راحتی و آرامش آن‌ها است.

دکوراسیون منزل برای متولیدن ماه سرطان باید روی آسودگی و دنج بودن محیط خانه تاکید داشته باشد و به دور از هر گونه تجملات و تزئینات پیچیده و همچنین ولخرجی بیش از حد باشد.

این احساس راحتی و آرامش را می‌توان با استفاده از رنگ‌های خنثی در دکوراسیون خانه و همچنین مبلمان بزرگ و راحت فراهم نمود.

برج اسد (مرداد)

سبک دکوراسیون: شاهانه و مجلل

متولدین برج اسد، شخصیتی کاریزماتیک و متکی به نفس دارند، به همین خاطر است که در طراحی داخلی دکوراسیون، به دنبال ولخرجی و تجمل هستند. بدون شک مبلمان و وسایل خوش طرح، کاغذ دیواری‌های زیبا و چشم نواز، و پرده‌های با شکوه باید جزئی از دکوراسیون منزل این افراد باشند.

همچنین از تخت خواب‌های اشرافی بزرگ و حتی از نوع طاق دار و مجلل آن‌ها نباید غافل شد. بهترین رنگ‌هایی که با طالع این افراد سازگار است، رنگ‌های طلایی و نقره‌ای و هر نوع رنگ درخشان و اشرافی دیگر هستند.

برج سنبله (شهریور)

سبک دکوراسیون: یکنواخت و معمولی

افراد متولد برج سنبله اغلب تمایل به سادگی و طراحی‌های عاری از پیچیدگی دارند. این تمایل شاید برگرفته از طبیعت آرام و ساکن آن‌ها است که از ویژگی‌های شخصیتی متولدین این ماه می‌باشد.

این افراد باید مطمئن شوند که دکوراسیون منزلشان بدون هیچ وسیله اضافی و در کمال سادگی طراحی شده است و فضای اتاق نشیمن آن‌ها به اندازه کافی باز و یکنواخت است.

در دکوراسیون مورد علاقه متولدین برج سنبله همه چیز از تقارن خاصی برقرار است و استفاده از وسایل طبیعی و ارگانیک مانند کفپوش‌های چوبی ارجحیت دارد. همچنین رنگ‌های خنثی گزینه‌های مناسبی برای طالع این افراد هستند.

برج میزان (مهر)

سبک دکوراسیون: زیبا و با سلیقه

اگر متولد برج میزان هستید، دکوراسیون اتاق‌های خانه شما باید بیانگر خلاقیت و تمایل ذاتی شما به تعادل باشد. تقارن و توازن مهم‌ترین عنصری است که باید در طراحی دکوراسیون متولدین این ماه دیده شود.

مبلمان مناسب این نوع دکوراسیون، مبل‌هایی صاف و ساده است که بایستی تناسب خوبی هم با فضای اطراف داشته باشد.

این افراد باید به دنبال تزئینات هوشمندانه، عوامل زیبایی شناختی بیشتر و کارهای هنری زیبا در فضای خانه خود باشند.

برج عقرب (آبان)

سبک دکوراسیون: رمزآلود و عرفانی

متولدین برج عقرب به دنبال قدرت و جذابیت هستند. پس فضای داخلی مورد علاقه آنان، محیط‌هایی آرام و کم نور است. به همین دلیل سایه‌های تاریک و وجود رنگ‌های پر کنتراست برای چنین فضاهایی مناسب خواهد بود.

مطمئنا این افراد دوست دارند محیطی که در آن زندگی می‌کنند، گوشه‌ای رمزآلود و پنهان از تمام دنیا باشد. آثار هنری آبستره برای فضای خانه متولدین برج عقرب بسیار ایده آل است.

برج قوس (آذر)

سبک دکوراسیون: ساده و طبیعی

متولدین برج قوس، ذاتا افرادی مثبت اندیش و شاد هستند. بهترین مکان برای زندگی آن‌ها، فضاهای دلباز، ساده و تمیز است. محیط خانه متولدین برج قوس باید از نور طبیعی بیشتری بهره گیرد و رنگ‌های روشن و شاد مثل ارغوانی، نارنجی و قرمز به وفور در دکوراسیون منزلشان به کار گرفته شود.

همچنین بهتر است در گوشه و کنار خانه از گیاهان آپارتمانی و گل‌های طبیعی استفاده شود.

برج جدی (دی)

سبک دکوراسیون: سنتی و کاربردی

متولدین برج جدی روحیه‌ای زمینی دارند و دکوراسیون سنتی بهترین انتخاب برای آنان است. به فکر وسایل و تزئینات با ارتفاع بلند برای آن‌ها نباشید. مطمئنا این افراد طراحی‌های ساده و کم ارتفاع مثل صندلی‌های چوبی و تخت یا کفپوش‌های سنگی را بیشتر می‌پسندند.

بهترین رنگ‌هایی که برای متولدین این ماه مناسب است، طیف رنگی سبز و قهوه‌ای است.

برج دلو (بهمن)

سبک دکوراسیون: جسورانه و بی‌حد و مرز

ویژگی اصلی شخصیتی متولدین برج دلو، گرما و اصالت وجود و همچنین مهربانی و لطافت آن‌ها است. برای این افراد استفاده از آخرین تکنولوژی در وسایل و اسباب منزل ارجحیت دارد. زیرا این امر بازتاب دهنده نگاه آنان به آینده است و مطمئنا با ویژگی‌های شخصیتی این افراد مطابقت خوبی دارد.

وجود نور طبیعی و استفاده از کفپوش چوبی برای دکوراسیون منزل متولدین برج دلو بسیار مناسب خواهد بود. همچنین رنگ‌های روشن طیف آبی، سبز و نقره‌ای انتخاب مناسبی برای آنان است.

برج حوت (اسفند)

سبک دکوراسیون: رویایی و خلاقانه

افراد متولد برج حوت، اغلب شخصیتی متفکر و خلاق دارند و علاقه بسیار زیادی به ایده‌پردازی و رویابافی نشان می‌دهند.

به همین دلیل برای آنکه آرامش فکری این افراد فراهم باشد، بهتر است همیشه محیط زندگی ساده و مرتبی داشته باشند. برای داشتن ذهنی راحت بهتر است تخت خوابی راحت و مجلل برای خودشان فراهم کنند.

همچنین رنگ‌های دریایی که شامل طیف‌های آبی و سبز می‌شوند انتخاب مناسبی برای این افراد خواهد بود. در عین حال وجود آکواریوم در محیط خانه نیز برای متولدین برج حوت بسیار ایده آل است.

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "دکوراسیون ماه تولد شما" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: دکوراسیون ماه تولد شما در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب دکوراسیون ماه تولد شما را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال دکوراسیون ماه تولد شما در فیسبوک
ارسال دکوراسیون ماه تولد شما در تویتر
ارسال دکوراسیون ماه تولد شما در واتس آپ
ارسال دکوراسیون ماه تولد شما در تلگرام
خبرخوان دکوراسیون ماه تولد شما

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0