بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران کدامند؟


بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران کدامند؟

هتل‌های ۳ ستاره با توجه به سیاستی که در ساخت آن در نظر گرفته شده هم به نیازهای مشتری پاسخگو هست و هم از نظر اقتصادی شرایط مناسبی را برای مسافر فراهم می‌آورد، پس از اگر دنبال یک سفر اقتصادی هستید هتل‌های سه ستاره را دست کم نگیرید.

برای مشاهده لیست قیمت هتل های استانبول اینجا کلیک کنید

از بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران می‌توان به مواردزیر اشاره کرد:

هتل ورلد هریتیج استانبول (World Heritage Hotel Istanbul) توضیحات بیشتر را در ادامه بخوانید …
هتل آدا استانبول (Ada Hotel Istanbul)
هتل باسیلوس در منطقه تاریخی استانبول (Basileus Hotel)
هتل آدا کاراکوی در استانبول (Ada Karakoy Hotel)
هتل مردوی پرا در استانبول (Meroddi Pera Hotel)

استانبول توریستی‌ترین شهر ترکیه است که سالانه بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر جهان دارد. این شهر به دلیل زیرساخت‌های خوبی که برای حضور گردشگران در نظر گرفته توانسته حرف‌های بسیاری برای گفتن در زمینه گردشگری و جذب توریست داشته باشد.

یکی مهمترین زیرساخت‌هایی که این شهر برای گردشگران خود در نظر گرفته ساخت هتل‌های متنوع با امکانات خوب و شرایط اقامتی عالی است. شما با هر بودجه‌ای که داشته باشید می‌توانید در استانبول اقدام به اقامت بنمایید.

ما در این مطلب از بخش بهترین هتل های استانبول، قصد داریم تا درباره هتل‌های ۳ ستاره استانبول صحبت کنیم.

هتل‌های ۳ ستاره با توجه به سیاستی که در ساخت آن در نظر گرفته شده هم به نیازهای مشتری پاسخگو هست و هم از نظر اقتصادی شرایط مناسبی را برای مسافر فراهم می‌آورد، پس از اگر دنبال یک سفر اقتصادی هستید هتل‌های سه ستاره را دست کم نگیرید.

برای سفر به استانبول مانند هر مقصد دیگری لازمه تا یک نگاه کلی نسبت به آن شهر داشته باشید، برای بدست آوردن این نگاه ما مطلب راهنمای سفر به استانبول را پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه نمایید.

هتل عثمان هان | Osmanhan Hotel

هتل عثمان هان یکی از برترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از نگاه مخاطبان در سایت تریپ ادوایزر است و همچنین به عنوان یکی از ده هتل برتر خانوادگی و رمانتیک و چهل هتل برتر تجاری شهر استانبول شناخته می‌شود. این هتل در میانه‌های شهر باستانی استانبول قرار گرفته اما این به معنای این نیست که دسترسی به آن سخت است، چرا که شما می‌توانید به راحتی با استفاده وسایل نقلیه عمومی خودتان به مرکز شهر برسانید.

متوسط هزینه‌ای که بابت هر شب اقامت در این هتل باید بپردازید ۶۵۲ لیر است.

جاذبه‌هایی که در فاصله ۱ کیلومتری هتل عثمان هان قرار گرفته‌اند عبارتند از: مسجد سلطان احمد، ایا صوفیا، موزه باستان شناسی، کاخ توپکاپی و بازار بزرگ

توجه کنید! اقامت کودکان زیر ۳ سال در صورت استفاده از تخت‌های موجود رایگان است.

هتل ورلد هریتیج استانبول | World Heritage Hotel Istanbul

یکی دیگر از هتل‌های ۳ ستاره استانبول از معروف ترین‌های این شهر می‌باشد، هتل ورلد هریتیج است. این هتل در بخش تاریخ شهر استانبول واقع شده است و کمی اگر اهل پیاده روی باشید می‌توانید از جاذبه‌های تاریخی که در اطراف هتل وجود دارد دیدن کنید.

جاذبه‌های نزدیک به هتل ۳ ستاره ورلد هریتیج استانبول عبارت از: مسجد محمد پاشا، موزه رسانه، ایاصوفیه، بازار ادویه

هتل آدا استانبول | Ada Hotel Istanbul

هتل آدا در یکی از محله‌های پر رفت آمد استانبول به نام سلطان احمد قرار دارد و از همین رو می‌توانید با اقامت در آن به راحتی به بهترین نقطه‌ی استانبول در ترکیه دسترسی داشته باشید. هتل آدا جز برترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از نگاه کاربران سایت تریپ ادوایزر بوده و اتاق‌های این هتل چشم اندازه فوق العاده‌ای به دریای مرمره و همچنین مسجد تاریخی شهر دارد.

سراگلیو یکی از بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول | Hotel Seraglio

یکی دیگر از هتل‌های ۳ ستاره‌ای که در شهر استانبول وجود دارد، سراگلیو نام دارد. این هتل در محله معروف سلطان احمد قرار گرفته و با چند دقیقه پیاده روی کوتاه به مرکز شهر، جاذبه‌های دیدنی آن خواهید رسید. برای رسیدن به میدان تقسیم یا بیوگلو با وسیله نقلیه تنها ۱۵ دقیقه زمان لازم دارید. چشم اندار این هتل بسیار عالی است و جز یکی از بیست هتل برتر خانوادگی، رومانتیک و به صرفه استانبول محسوب می‌شود.

از جمله جاذبه‌های نزدیک به هتل سراگلیو عبارت از کاخ موزه بزرگ موزائیک، مسجد آبی، ایاصوفیه و مجسد سلیمانیه است.

هتل باسیلوس در منطقه تاریخی استانبول | Basileus Hotel

اکثر هتل‌هایی که در مطلب هتل‌های ۳ ستاره استانبول نام بردیم، اغلب جز اقامتگاه‌های برتر از دید مسافران در سایت تریپ ادوایزر بوده اند. هتل باسیلوس هم یکی از آن‌ها است، این هتل با بناهای تاریخی عثمانی و بیزانسی تنها چند قدمی فاصله دارد.

از جمله جاذبه‌های نزدیک به آن مسجد ایاصوفیه، مسجد آبی، کاخ توپکاپی، بازار بزرگ، باسیلیکا سیسترن، موزه باستان‌شناسی و حمام‌های قدیمی ترکی هستند. لازم به ذکر است که بگوییم هتل باسیلوس به محله تقسیم و بخش مدرن شهر بسیار نزدیک است.

هتل آدا کاراکوی در استانبول | Ada Karakoy Hotel

هتل ۳ ستاره آدا کاراکوی، با داشتن ۲۵ اتاق و نزدیک بودن به مسجد مصطفی پاشا جز یکی دیگر از هتل‌های نسبتا ارزان استانبول به شمار می‌رود.

برج گالاتا، میدان تقسیم و محله بشیکتاش جز جاذبه‌هایی هستند که در فاصله‌ی بسیار کمی از هتل آدا کاراکوی قرار گرفته اند.

هتل بیوک کبان در استانبول | Hotel Buyuk Keban

کم کم در حال رسیدن به آخر لیست بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول هستیم و نوبت به هتل بیوک کبان رسیده است. این هتل به دلیل نزدیک بودن به جاذبه‌های پرطرفدار گردشگری استانبول در بین مسافران از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است.

اگر تصمیم به اقامت در هتل بیوک کبان گرفتید می‌توانید به راحتی با تراموا یا مترو خودتان به هر نقطه از شهر برسانید. در هتل بیوک کبان ۱۳۱ اتاق با امکانات مختلف وجود دارد شما می‌توانید بنابر سلیقه خودتان اقدام به رزرو هتل با اتاق تک، دوقلو، دوبرابر و سوئیت‌های خانوادگی بنمایید.

همچنین اتاق‌هایی مخصوص افراد کم توان جسمی با دسترسی مناسب در نظر گرفته شده است.

هتل مردوی پرا در استانبول | Meroddi Pera Hotel

هتل مردوی پرا یکی دیگر از هتل‌های ۳ ستاره منحصرفردی است که برای اقامت در استانبول می‌توانید اقدام به رزرو بنمایید. این هتل دارای چشم اندازه بی‌نظیری رو به گلدن هورن است و دیزاین داخلی بسیار مدرن و خوبی را برای مسافران فراهم آورده است؛ هر اتاق و سوئیت هتل مردوی پرا مجهز به آشپرخانه‌ای با وسایلی چون یخچال، مایکرو ویو و … وجود دارد.

فاصله‌ی هتل ۳ ستاره مردوی پرا تا جاذبه‌های معروف استانبول نظیر برج گالاتا، خیابان استقلال، میدان تقسیم کمتر ده دقیقه پیاده روی است.

هتل یازار در استانبول | Yazar Hotel

هتلی به نام یازار در بخش تاریخی شهر استانبول جا خوش کرده و سالانه میزان مسافران زیادی است که استانبول را برای سفر خود انتخاب کرده اند. این هتل در نزدیکی بازار بزرگ قرار گرفته و می‌توانید به راحتی به سمت بازار و همچنین بخش تاریخی شهر بروید.

برای رسیدن به دو فرودگاه مهم شهر استانبول که از این هتل به ترتیب برای آتاتورک ۳۰ الی ۴۰ دقیقه زمان نیاز دارید و برای فرودگاه صبیحه گوکن نزدیک به ۶۰ الی ۹۵ دقیقه زمان نیاز دارید.

هتل سانتا عثمان | Santa Ottoman Hotel

آخرین هتلی که در مطلب بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران، می‌خواهیم معرفی کنیم، سانتا عثمان نام دارد. این هتل در چند قدمی میدان تقسیم و خیابان استقلال قرار دارد. طراحی داخلی اتاقهای هتل عثمانی و بیزانسی بسیار باشکوه و شیک است.

این هتل ۱۸ اتاق دارد و امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مسافران خود قرار داده است. هتل سانتا عثمان هم جز هتل‌هایی برتر از نگاه کاربران سایت تریپ ادوایزر بوده است و می‌توانید با خیال راحت اقدام به رزرو هتل سانتا عثمان در استانبول بنمایید.

هتل سانتا عثمان در فاصله ۱۰ دقیقه‌ای از خیابان استقلال، ایستگاه تراموا تقسیم و کاخ دلمه باغچه قرار دارد.

قیمت هتل های 3 ستاره استانبول

برای مشاهده قیمت هتل های 3 ستاره استانبول در منطقه های مختلف اینجا کلیک کنید

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران کدامند؟" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران کدامند؟ در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران کدامند؟ را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران کدامند؟ در فیسبوک
ارسال بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران کدامند؟ در تویتر
ارسال بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران کدامند؟ در واتس آپ
ارسال بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران کدامند؟ در تلگرام
خبرخوان بهترین هتل‌های ۳ ستاره استانبول از دید مسافران کدامند؟

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0