اسم شما چه رنگی است؟!


اسم شما چه رنگی است؟!

اسم شما چه رنگی است؟ چی؟ مگر اسم‌ها هم رنگ دارند؟ پس چی که دارند! تازه اگر شما بدانید اسم‌تان چه رنگی است شاید خیلی از مشکلات‌تان در زندگی حل شود. چی؟ باور نمی‌کنید؟ پس این مطلب را تا انت‌ها بخوانید و متوجه شوید که اسم‌تان رنگ دارد و شناسایی این رنگ خیلی در موفقیت شما موثر است…

به گفته‌ی روانشناسان همه‌ی ما به نحوی تحت تاثیر رنگ‌ها هستیم و خود واقعیمون رو با این رنگ‌ها نشون می‌دهیم.

برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود داره که می‌تونه بر زندگیش تاثیر بذاره.

اینکه شما بدونید برای اسمتون رنگ مخصوصی وجود داره و می‌تونید راز شخصیتی خودتون رو از لابلای اون پیدا کنید می‌تونه بسیار جالب باشه؛ پس به موارد زیر به ترتیب ذکر شده کاملا توجه کنید:

برای اینکه با چگونگی موضوع آشنا بشید یه مثال میزنم: اسم و فامیل خودتون رو روی برگه‌ی کاغذ بنویسید تا بر اساس حروف و اعداد ذکر شده در پایین برای هر کدام، به رنگ مربوطه دست پیدا کنید؛

به گفته‌ی روانشناسان همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگ‌ها هستیم و به عبارت دیگر (خود) واقعی‌مان را با این رنگ‌ها نشان می‌دهیم.

برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد. که می‌تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد. جالب است نه؟! اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می‌توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابید! باید بسیار جالب و هیجان‌انگیز باشد. پس به موارد زیر به ترتیب ذکر شده کاملا توجه کنید:

رنگهای هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از:

▪ قرمز: ۱ ش ج س الف

▪ نارنجی ۲ ت ث ک ب

▪ زرد: ۳ ی ل ص ض

▪ سبز: ۴ و م د ژ

▪ آبی: ۵ چ ن ط ظ

▪ نیلی: ۶ ح خ ف

▪ بنفش: ۷ ع پ غ

▪ صورتی: ۸ ز ق ه

▪ طلایی: ۹ ر ذ گ

برای اینکه با چگونگی موضوع آشنا شوید یک مثال می‌آوریم بدین شکل که اسم و فامیل خودرا روی برگه کاغذی می‌نویسید و بر اساس حروف و اعداد ذکر شده برای هر کدام، به رنگ مربوطه دست پیدا می*کنید.

مثال: لیلا جلالی

ل۳ ی۳ ل۳ الف۱ ج۱ ل۳ الف۱ ل۳ ی۳

سپس اعداد را با هم جمع می‌کنیم:

۲۱=۳+۳+۱+۳+۱+۱+۳+۳+۳

باز هم دو عدد را با هم جمع می‌کنیم:

۳=۱+۲ عدد ۳ مربوط به رنگ زرد است.

حال میتوانید مشخصات خود را بخوانید.

مثال: مهدی قاسمیان

مهدی قاسمیان م۴ ه۸ د۴ ی۳ ق۸ الف۱ س۱ م۴ ی۳ الف۱ ن۵

حالا اعداد رو با هم جمع می‌کنیم:

۴۲=۴+۸+۴+۳+۸+۱+۱+۴+۳+۱+۵

باز دوباره این دو عدد رو با هم جمع میکنیم:

۶=۲+۴

عدد شش مربوط به رنگ نیلی هست.

اسم شما چه رنگی است؟!

اسم شما چه رنگی است؟!
اسم شما چه رنگی است؟!

● صورتی

دارای قدرت جسمی بالایی هستید بخاطر اراده‌ی بالایی که دارید میتوانید رویاهایتان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنید. با مسئولیت‌ها به راحتی کنار می‌آیید و می‌توانید دیگران را در حل مشکلاتشان راهنمایی کنید. از نظر عاطفی فردی قوی و عمیق هستید. صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است.

● قرمز

بسیار جاه طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممکن است از دیگران هم مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است. همیشه تلاش دارید که آشکارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید. بسیار خونگرم هستید و بسادگی تحریک می‌شوید. ممکن است در اوج شادی نیز ناگهان و با کوچکترین بهانه‌ای اخمهایتان در هم رفته و به لاک خود فرو بروید. باید سعی کنید که از انرژی فوق العاده‌تان در جهت مثبت استفاده کنید.

● زرد

بسیار تیز هوش هستید. شخصیتی بسیار خوش بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه می‌خواهید بر زبان بیاورید کم نمی‌آورید. بخاطر زنده دلی ابتکار و مستعد بودنتان در بر قراری ارتباطی خوب با دیگران همیشه دور و برتان پر از دوستان مختلف خواهد بود. با وجودی که روحیه‌ی بسیار شادی دارید هرگز احساس رضایت نخواهید کرد مگر اینکه شادیهایتان را با دیگران تقسیم کنید. تنها ایرادی که ممکن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه‌تان است که گاهی شمارا در خود غرق می‌کند! اگر نتوانید انرژی و توانتان را در مسیر درستی هدایت کنید در آخرخواهید دید بیشتر کارهایی که با هدفی مشخص شروع کرده‌اید ناتمام مانده اند.

● طلایی

در هر چیزی فقط حد بالای آن می‌تواند رضایت خاطر شمارا بر آورده کند. از طرف دیگر رفتار و کلامتان چنان جذابیتی دارد که به ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته‌تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است. به هر چیزی با خوش بینی زیاد نگاه می‌کنید. می‌توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید. شرایط منفی را می‌توانید به بهترین موقعیت‌ها تبدیل کنید.

● نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه‌ای که به پاکی و زیبایی‌های دنیا دارید می‌توانید توان و شادی فوق العاده‌ای به افراد افسرده ببخشید. علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوست و انسان‌پروری که دارید ازیک حس ششم بسیار قوی برخوردارید که از این طریق نیز می‌توانید براحتی از مشکلات مردم با خبر شوید.

● سبز

برای شما خیلی مهم است که برنامه روزانه داشته باشید. نظم و انضباط برایتان اهمیت زیادی دارد. بندرت ممکن است زنگیتان آشفته و بی‌هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنماییهای جدی نزد شما می‌آیند. برای حل مشکلات دیگران بشدت حرص می‌خورید. تکامل شخصیتی برایتان بسیار حائض اهمیت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمی‌دارید. ترجیح می‌دهید بجای از شاخه‌ای به شاخه‌ی دیگر پریدن روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.

● بنفش

عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراء الطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است. این باعث شده به رشته‌هایی چون فلسفه روی آورید هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی‌کنید. مگر آنکه خودتان آنرا شخصا تجربه کرده باشید. برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می‌جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.

● آبی

به احتمال قوی دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می‌دانند و شاید هم به همین دلیل برایشان جالب توجه هستید. آزادی برایتان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی‌توانید در محیطی کار کنید که به شما تحکم شود و یا زیر نظر قرار دارید. اگر این همه دنبال تنوع هستید به این دلیل است که اعتقاد زیادی به حقیقت دارید وبرای همین زندگی با تمام مشکلات و سختی‌هایش برای شما ارزشی فوق العاده دارد.

● نارنجی

شوخ طبعی و بذله گویی بخصوصی را که به ارث برده‌اید باعث شده محبوب دیگران باشید. دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت میگیرند. سعی می‌کنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید و با بذله گویی خاص خود محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازید. آماده کمک به دیگران هستید. رنگین کمان زندگی‌تان را دوست دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر نمایید.

 

 

پیشنهاد میشود این قسمت هم ببینید!

طالع بيني و تحليل شخصيت بر اساس ارقام تاريخ تولد و حروف ابجد
طالع بيني و تحليل شخصيت بر اساس اسم وفاميلي با حروف ابجد

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "اسم شما چه رنگی است؟!" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: اسم شما چه رنگی است؟! در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب اسم شما چه رنگی است؟! را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال اسم شما چه رنگی است؟! در فیسبوک
ارسال اسم شما چه رنگی است؟! در تویتر
ارسال اسم شما چه رنگی است؟! در واتس آپ
ارسال اسم شما چه رنگی است؟! در تلگرام
خبرخوان اسم شما چه رنگی است؟!

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0