استخاره با حرف ابجد (فال چوب)


استخاره با حرف ابجد (فال چوب)

طالع بینی ازدواج با حروف ابجد

این فال به عنوان یکی از پر طرفدارترین‌ها نیز می‌باشد. فال چوب یکی از قدیمی‌ترین نوع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق نسبت می‌دهند.

علاوه بر تفأل به قرآن کریم (استخاره)، تفأل به دیوان حافظ نیز میان مردم رواج دارد، که به بیان صاحب جواهر؛ «تفأّل به غیر قرآن [از قبیل دیوان شعرا همچون دیوان حافظ] اگر منجرّ به صدور حکم قطعی و جزمی نگردد، جایز است»؛ هر چند به پای استخاره‌ی شرعی با قرآن کریم نمی‌رسد، اما باید توجه داشت؛ عادت نمودن به استفاده از فال حافظ چندان صحیح به نظر نمی‌رسد.

جایی که انسان باید از نیروی عقل و خرد استفاده نماید و یا از تجارب و آگاهی دیگران با مشورت از ایشان بهره گیرد، باید بر طبق آن عمل نماید. توقّع ما از حافظ آن است که با شیرینی سخنانش، اندیشه‌ای نو و معرفتی تازه در قالب ادبیات فارسی به ما بیاموزد. رویکرد ما به دیوان حافظ، باید رویکردی از سر اخلاص و محبت به کسی باشد که چون معلمی عزیز می‌تواند گره از مشکلات فکری بگشاید و در این راه هیچ‌گاه نباید حد اعتدال و میانه‌روی را در استفاده از آن فراموش کرد.

استخاره با حرف ابجد (فال چوب):

در زمان های قدیم، برای گرفتن فال ابجد باید یک قطعه چوب مکعبی که را که بر روی چهار طرف از شش طرف موجود آن حروف «الف»، «ب»، «ج» و «د» را نوشته بودند برای استخاره با حرف ابجد (فال چوب) استفاده میکردند. (به همین دلیل است که به فال چوب فال ابجد هم گفته می‌شود)

ولی هم اکنون در سایت محشر دات کام بدون هیچ ابزاری به صورت آنلاین میتونید استخاره با حرف ابجد (فال چوب) را در اختیار داشته باشد!

استخاره با حرف ابجد (فال چوب)آنلاین

برای استخاره با حرف ابجد (فال چوب) این قسمت را کلیک کنید

سپس چشمانتان را ببندید و ذهن خود را معطوف به نیت‌تان نمایید. حالا چوب را بر روی دست بچرخانید و به روی زمین بیندازید و حرفی که در بالا آمده است را یادداشت کنید و این عمل را سه بار تکرار نمایید و حروف را به ترتیب از راست به چب بنویسید.

در این فال باید تا جایی که امکان دارد از چوب استفاده کنید چرا که انرژی موجود در دستان شما نقش تعیین کننده‌ای در نتیجه فال ابجد شما دارد و گرفتن فال شانسی که با کلیک کردن صورت می‌گیرد روش مناسبی برای فال چوب نمی‌باشد و این را در نظر داشته باشید که اگر با خلوص و تمرکز کافی این کار را انجام دهید نتیجه درستی خواهید گرفت.

به جای چوب می‌توانید یک مکعب مقوایی یا کاغذی استفاده کنید چرا که آن‌ها هم از چوب درست شده‌اند ولی خود چوب مناسب‌تر است.

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "استخاره با حرف ابجد (فال چوب)" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: استخاره با حرف ابجد (فال چوب) در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب استخاره با حرف ابجد (فال چوب) را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال استخاره با حرف ابجد (فال چوب) در فیسبوک
ارسال استخاره با حرف ابجد (فال چوب) در تویتر
ارسال استخاره با حرف ابجد (فال چوب) در واتس آپ
ارسال استخاره با حرف ابجد (فال چوب) در تلگرام
خبرخوان استخاره با حرف ابجد (فال چوب)

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ

0