ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها


ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها

ریاست انجمن ارزیابی خواب انگلیس، پروفسور «کریس ایدزیکوسکی» در مورد ۶ نمونه از رایج‌ترین حالات خوابیدن تحقیق کرده است و به این نتیجه رسیده است که هر یک از آن‌ها با یک کاراکتر شخصیتی منحصر به فرد در افراد مرتبط هستند.

طرز خوابیدنتان چه چیزی‌های در مورد شخصیتتان می‌گوید…

ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها
ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها

خوابیدن به حالت جنینی

افرادی که خودشان را خم کرده و مانند دوران جنینی به خواب می‌روند افرادی هستند که از بیرون سر سخت اما قلباً انسان‌های ملایمی بوده و دارای روح بسیار لطیفی میباشند. شاید در نگاه اول از کسی که او را به تازگی ملاقات کرده اند، خجالت بکشند اما دیری نخواهد گذشت که خجالتشان می‌ریزد و آرام می‌شوند. این مورد یکی از شایع‌ترین حالات خوابیدن است. در تحقیقی که انجام شد ۴۱٪ از ۱۰۰۰ نفری که تحت آزمایش بودند به این حالت می‌خوابیدند. خانم‌ها دو برابر بیشتر از آقایون به خوابیدن در این حالت گرایش دارند.

بیشتر بخوانید: فال حافظ

خوابیدن به حالت چوب گرد

خوابیدن به پهلو در حالیکه دست‌ها پایین در کنار پهلو قرار دارد. این افراد به سرعت با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند و از روابط اجتماعی بالایی برخوردار هستند. به راحتی به غریبه‌ها اعتماد می‌کنند و دوست دارند همیشه در جمع‌های بزرگ شرک کنند. البته این امکان هم وجود دارد که اندکی زودتر از سایرن گول بخورند.

خوابیدن به حالت آرزومند

افرادی که به پهلو می‌خوابند در حالیکه دست‌هایشان به سمت خارج و جلو است دارای طبع بازی هستند اما در عین حال می‌توانند شکاک، غرغرو و عیب جو نیز باشند. در تصمیم گیری قدری تعلل به خرج می‌دهند اما زمانیکه تصمیم به انجام کاری بگیرند، هیچ چیز نمی‌تواند آن‌ها را وادار به تغییر نظرشان کند.

بیشتر بخوانید: فال انبیا

خوابیدن به حالت سرباز

خوابیدن به پشت در حالیکه دست‌ها به صورت صاف به پهلوها چسبیده باشد. افرادی که به این حالت می‌خوابند معمولاً ساکت و خوددار هستند. تمایل چندانی به هیاهو و سر و صدا ندارند و برای خود و سایرین مقررات و معیارهای متعددی قائل می‌شوند.

طرز خوابیدن و شخصیت

خوابیدن به حالت آزاد و رها

خوابیدن از جلو در حالیکه دست‌ها اطراف بالشت باشد و سر به یکی از طرفین چرخیده باشد. معمولاً افراد عجول، بی‌پروا، و کمی گستاخ به این شیوه می‌خوابند. آن‌ها به سرعت عصبانی می‌شوند، به شدت آسیب پذیر هستند و انتقاد و قرار گرفتن در شرایط سخت را دوست نمی‌دارند.

بیشتر بخوانید: فال روزانه

خوابیدن به حالت ستاره دریایی

خوابیدن بر روی پشت در حالیکه دست‌ها در اطراف بالشت قرار دارد. این افراد به عنوان بهترین دوست‌ها برای دیگران به شمار می‌آیند چرا که به خوبی به حرف‌های دیگران گوش می‌دهند و هر موقع که نیاز به کمکشان باشد، حاضر هستند. آن‌ها معمولاً علاقه‌ای ندارند که مرکز توجه دیگران باشند.

البته گونه‌های مختلف دیگری از خوابیدن نیز وجود دارد که در این مطالعه بر روی آن‌ها آزمایش نشده است.

پروفسور ایدزیکوسکی تاثیر نحوه خوابیدن بر روی سلامتی را نیز مورد مطالعه قرار داده است. او معتقد است که خوابیدن آزاد و رها برای سیستم گوارشی بسیار مناسب است. این در حالی است که موارد سرباز و ستاره دریایی موجب خور خور کردن شده و خواب خوبی را به همراه ندارند.

او معتقد است زمانیکه شکم آزاد باشد، افراد راحت می‌توانند تنفس کنند و اعما و احشا در آرامش کامل قرار می‌گیرند؛ اما اگر وزن بدن بر روی شکم قرار بگیرد، آنوقت میزان اکسیژن دریافتی تحلیل رفته و فشار بیشتری به شکم وارد می‌شود که این امر موجب خور خور می‌شود. البته ممکن است افرادی که در این حالات می‌خوابند تا صح از خواب بیدار نشوند، اما از ساعات خواب خود بهره کافی نبرده و انرژی زیادی دریافت نمی‌کنند.

همچنین تحقیقات او گویای این مطلب هستند که کمتر اتفاق می‌افتد تا افراد حالت‌های خوابیدن خود را تغییر دهند و در این میان تنها ۵٪ بودند که اظهار می‌داشتند هر شب حالت‌های خوابیدن خود را تغییر می‌دهند

محشر دات کام سایتی قدیمی و پربازدید!. تبلیغات در محشر دات کام به صورت کلیکی، گزینه خیلی خوب و مقرون به صرفه ای برای تبلبغات است.
هر کلیک فقط 100 تومان!
اگر مطلب "ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها" برای شما مفید بوده است با کلیک بر روی آگهی های زیر از ما حمایت کنید
و در صورت تمایل برای درج آگهی در صفحه مربوط به: ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها در وب سایت محشر، با شماره 09123833830 تماس بگیرید و یا واتس آپ پیام بدید

مطلب ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها در فیسبوک
ارسال ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها در تویتر
ارسال ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها در واتس آپ
ارسال ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها در تلگرام
خبرخوان ارتباط طرز خوابیدن افراد و شخصیت آن‌ها

Mahshar

دانستنی فال طالع بینی بهداشت سلامت سبک زندگی سفر گردشگری آشپزی تغذیه ازدواج همسرداری ترفند بورس


فال حافظ
0