3 فستیوال محبوب در آنتالیا


3 فستیوال محبوب در آنتالیا

اگرچه فستیوال ها و رویدادهای زیادی در آنتالیا برگزار می شود، فستیوال اپرای آسپندوس، فستیوال مجسمه های شنی و فستیوال پرتغال طلایی از مشهورترین آنهاست.  3 فستیوال محبوب در آنتالیا را در اینجا معرفی میکنیم:

 

1.فستیوال اپرا و رقص باله آسپندوس

این فستیوال بین المللی آسپندوس، به یکی از بهترین جشنواره های اپرا در سراسر دنیا و یکی از سه فستوال محبوب در آنتالیا معروف است. از سال 1998 این رویداد بسیاری از شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان خارجی را به خود جذب کرد. یکی از جذابیت های این رویداد ، برگزاری آن در معروف ترین سالن تئاتر باستانی به نام آسپندوس می باشد.

aspendos ballet festival فستیوال اپرا آسپندوس 3 3 فستیوال محبوب در آنتالیا

2.فستیوال مجسمه های شنی آنتالیا

یک نمایشگاه بزرگ ساحلی از مجسمه های شنی که یکی از جالب ترین دیدنی های آنتالیا و بزرگترین رویدادهای دنیا به خاطر اندازه مجسمه ها و محیطی که در آن کار می کنند، می باشد. هر سال موضوع جشنواره تغییر داده می شود و این نمایشگاه در تور آنتالیا سالانه هزاران بازدیدکننده دارد.. وزارت فرهنگ و گردشگری جمهوری ترکیه، شهرداری آنتالیا، بنیاد توسعه آنتالیا، انجمن روزنامه نگاران و خیلی سازمان های دیگر این رویداد را ساپورت می کنند.

sand sculpture فستیوال مجسمه های شنی آنتالیا 5 3 فستیوال محبوب در آنتالیا

3.فستیوال فیلم پرتغال طلایی آنتالیا

این جشنواره محبوب دارای سه بخش می باشد که شامل فیلم سینمایی، مستند و فیلم کوتاه می شود. از سال 1964 این فستیوال هر ساله برگزار می شود و یکی از مهمترین رویدادها برای فیلم سازان ترکیه به شمار می رود.

جشنواره پرتغال طلایی

مطلب 3 فستیوال محبوب در آنتالیا را برای دوستان خود ارسال کنید

ارسال 3 فستیوال محبوب در آنتالیا در فیسبوک
ارسال 3 فستیوال محبوب در آنتالیا در تویتر
ارسال 3 فستیوال محبوب در آنتالیا در واتس آپ
ارسال 3 فستیوال محبوب در آنتالیا در تلگرام
خبرخوان 3 فستیوال محبوب در آنتالیا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کلمات جستجو شده در محشر